Coronavirus تست در Knox County, وزارت بهداشت و درمان را افزایش می دهد به عنوان موارد به طور پیوسته صعود

Knox County خصوصی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را در حال افزایش coronavirus تست ظرفیت که به معنی گسترده تر از شرق Tennesseans می تواند آزمایش می شود به زودی.

این هفته Knox County وزارت بهداشت تنها قادر به تست 15-20 نفر در روز به دلیل آن را به حال تعداد محدودی از آزمایشات است. شهرستان مجبور به محدود کردن کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند به بیماران مبتلا به “سه بزرگ” علائم تب و سرفه و تنگی نفس. افرادی که در تماس نزدیک با کروناویروس-بیماران آلوده نیز می تواند دریافت آزمون.

شروع جمعه این شهرستان قادر خواهد بود برای تست بیش از 90 نفر در هر روز است.

دفاتر پزشکان مراقبت های فوری درمانگاه ها و بیمارستان ها شده اند قادر به تست بسیاری از بیماران و ساکنان شهرستان هنوز هم تشویق به تماس با پزشک مراقبت های اولیه خود را اگر آنها احساس بد.

“تست مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا ما را به شناسایی موارد و پس از آن قادر به صحبت کردن با مخاطبین خود را … به مطمئن شوید که آنها در قرنطینه یا انزوا به نگه داشتن آنها را دور از مردم دیگر” گفت: موسسه خیریه Menefee از Knox County Health Department.

Menefee گفت: وقوع است هنوز در روند صعودی منحنی در Knox County است.

“ما شاهد کاهش میزان افزایش در مورد ما است که دقیقا آنچه ما می خواهیم برای دیدن و ما را تشویق کرد که با اجتماعی فاصله که ما در جریان است اما ما هنوز شاهد افزایش — افزایش مداوم در موارد” Menefee گفت: در روز جمعه جلسه توجیهی روزانه. “ما نمی آیند به پایین طرف دیگر منحنی نشده است.”

شهرستان در حال حاضر قادر خواهد بود برای تست افرادی که به اصطلاح “co-morbidities” که خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID-19 عوارض.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

از جمعه وجود دارد 154 coronavirus موارد در Knox County, تا از 152 روز پنج شنبه. شده اند وجود دارد چهار میر نسبت به ویروس.

از 154 موارد 115 بهبود یافته اند. هجده نفر در بیمارستان بستری شده است.

چگونه برای به دست آوردن یک coronavirus آزمون در Knox County

کسانی که مایل به دریافت یک آزمون را تشویق به تماس های خود را از پزشک مراقبت های اولیه.

برای پیدا کردن که راه رفتن در درمانگاه در این منطقه ارائه تست, تماس, Knox County Health Department در 865-215-5555.

اطلاعات خط باز است و از ساعت 9 صبح تا 5:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر. شنبه و یکشنبه. (خط تلفن بسته خواهد شد این یکشنبه عید پاک.)

کسانی که گزینه دیگری باید با بخش تماس بگیرید در 865-215-5555 به دریافت تایید شده برای تست. تست می گیرد, از دوشنبه تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>