Coronavirus راهنمایی: زندگی در طول یک بیماری همه گیر

در حال حاضر بسیاری از ما را حل و فصل به همه گیر روزمره. برای برخی از, آن را به معنی انباشت کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست. برای دیگران آن را به معنی نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی بدون توقف در مورد آنچه که جعل آن است. برای اکثریت ما به این معنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی شستن دست ما و اجتناب از اجتماعات بزرگ. هر آنچه که شما برنامه ریزی برای شما و مال شما ما حس مشترک برخی از راهنمایی های عملی برای دریافت از طریق آن. هیچ کس می تواند پیش بینی کند که در آن این است که برای رفتن و یا برای چه مدت. آنچه ما می توانیم کنترل خود ما و رفتار ما را در پاسخ به یک بحران جهانی است.

ما نه پزشکان و نه ما به آنهایی که بازی در تلویزیون. این ساده هستند, ایده های عملی است که ما فکر می کنم هر کس می تواند پیاده سازی:

ماندن در خانه اگر شما می توانید.

برای بسیاری از افراد این طرح عملی نیست و نه از نظر مالی امکان پذیر است. اما برای برخی از شما با اضافه کردن کمی تلویزیون شراب خواری-از مبل خود را در خانه و یا بازی با بچه های خود را در حیاط خلوت برای هفته آینده شدنی است. بنابراین آن را انجام دهد. بیشتر مردم ما را از عموم مردم راه رفتن در مورد کمتر مردم را آلوده. که فقط ریاضی پایه و ریاضی پایه است که تقریبا همه ما می دانیم.

اگر شما بیمار هستید STF صفحه اصلی.

We know why you're buying all those batteries.گسترش

ما می دانیم که چرا شما در حال خرید تمام کسانی که از باتری.

عکس باب دکتر ruggier

شستن دست های خود را و سرفه به آرنج خود را حفظ فاصله خود را.

این روز برای از دست دادن بیش از برای هم بودن. و می رود که مضاعف برای بوسیدن گونه. کمان مانند فرهنگ های دیگر انجام دهید. پرتاب یک نشانه است. نشستن در یک جدول دورتر. و شما ممکن است به میل جنسی خود را استراحت. ما به شما قول می دهم مردم نمی میرند بدون رابطه جنسی برای یک زن و شوهر از هفته. در حال حاضر زمان به واقع صحبت کردن و گوش دادن به شریک زندگی خود را. و اگر شما مجرد هستید این است که عمده PSA: بدون اتصال. هیچ کدام. ندا. Nil.

توقف خرید خیلی کاغذ توالت.

شما می توانید آن را بخورم. شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را با آن است. و اگر شما با استفاده از خود را در حال حاضر بیش از-تمدید کارت اعتباری برای خرید یک صد رول شما پرداخت بهره بر روی آن. آره همه ما می خواهیم کاغذ توالت اما زندگی می رود اگر شما مجبور به توسل به بافت یا حوله کاغذی و یا حتی صفحات مجله. تمدن وجود داشته است و بدون آن برای هزاران سال. و تجاری سوراخ کاغذ توالت واقعا نمی راه خود را به بسیاری از خانواده ها تا دهه 1920 با توجه به کاغذ توالت تاریخچه. که در آن شما پیشگام روح? لورا Ingalls وایلدر ندارد کاغذ توالت و او زندگی می کردند به 90 سال است. پس نگاهی به چند نشانه از خود Little House on the Prairie کتاب.

غذا خوردن سالم.

ما در فروشگاه مواد غذایی روز دیگر بودند و در این خالی کاغذ توالت قفسه اما شگفت زده شدند ناخواسته مردم خرید شد. شانس هستند که برخی از ما در حال رفتن به دریافت coronavirus. و ما در حال رفتن به نیاز به سالم سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با آن است. کل رامش ماکارونی بخش در نزدیکی یک فروشگاه مواد غذایی به طور کامل از بین برود. در حالی که ما درک می کنیم که خرید پنج برای یک دلار رامش ممکن است مالی ضرورت برای برخی از, آن را دقیقا پر از تغذیه. این boatload از سدیم ، آیا به نفع خودتان اگر این است که شما رفتن به قرنطینه مواد غذایی; استفاده از تنها نیمی از ادویه بسته و اضافه کردن برخی از سبزیجات منجمد به آب جوش. برادر من را دوست دارد به پرتاب برخی از سالاد میگو در آهک-فلفل قرمز-میگو عطر و طعم. او سوگند آن را خوشمزه است.

خوردن میوه ها و سبزیجات است. نوشیدن زیاد آب است. درمان خود را به چیپس و آب نبات در حد اعتدال. و شاید کمی drinky-پو در اینجا وجود دارد.

Carrot cake is crisis comfort food.

کیک هویج است که بحران مواد غذایی راحتی.

عکس جیمی الویر

کشف پخت و پز و پخت.

رسانه های اجتماعی است که مماس با عکس از مردم پخت خلاقیت و وعده های غذایی خانواده در حال حاضر. نویسنده مستقل و سابق هوستون مطبوعات نویسندگان جیمی الویر است تا پخت خوشمزه رفتار مانند هویج کیک. این نویسنده ساخته شده است, در خانه, وافل, در خانه, سیب زمینی سرخ کرده و پاستا خانگی. یک دوست از من خواست به re-ارسال دستور العمل نان که او نشده ساخته شده برای سال. چیزی است که وجود دارد اولیه و آرامش در ایجاد مواد غذایی از یک دسته از مواد تشکیل دهنده که هیچ چیز خود به خود.

تحویل سفارش و یا منظقه.

بسیاری از هوستون رستوران ها و کسب و کار رنج می برند. یکی از بد هفته می توانید آنها را غرق. ما شاهد بی سابقه استراتژی برای جبران فلج کننده ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس اضطراری است. در حالی که برخی از مردم به اندازه کافی سالم و به اندازه کافی شجاع به هنوز هم ریسک کردن را به غذا خوردن دیگران محتاط تر هستند. تعداد زیادی از رستوران ها در اطراف شهر در حال ارائه تحویل و یا منظقه انتخاب کنید تا. پیش تماس بگیرید.

و کمک هزینه برای زمان.این شکل از خدمات جدید به بسیاری از رستوران ها. بسیاری از آنها نیز در نظر گرفتن زمان اضافی برای پاکسازی و آماده سازی مواد غذایی با مراقبت بیشتری. هنوز هم ما نشان می دهد که شما پاک کردن و بسته بندی پس از شما آن را دریافت خواهید کرد فقط در مورد. و دستهای خود را قبل از غذا خوردن و پس از آن. شاید حتی در طول.

آیا می شود جای تعجب نیست اگر رستوران مورد علاقه خود را به طور موقت تعلیق ناهار خوردن در خدمات. این اتفاق می افتد در حال حاضر.

Go outside and look for ladybugs.گسترش

بیرون بروید و به دنبال ladybugs.

عکس Lorretta دکتر ruggier

خارج است.

شما نمی مجبور به نشستن در داخل و تماشای کابل news 24/7. سگ برای پیاده روی است. امکان استفاده از وقت اضافی خود را با کودکان و توپ بازی. انجام تمام کار حیاط که شما به معنای برای هفته ها. دروغ در بانوج و تماشای ابرها. شروع یک باغ سبزی. خورشید و خاک خوب برای سلامت جسمی و روانی.

آگاهی از سالمندان و ایمنی بدن به خطر بیافتد.

اگر شما مسن همسایه و یا بستگان آنها تماس بگیرید. بپرسید اگر آنها هر چیزی را نیاز دارید. اگر آنها می گویند ضد عفونی کننده دست آنها را مال شما. اجازه نمی دهد خود را هشتاد ساله و پدر برای رفتن برای خرید کاغذ توالت. اگر شما سالم و جوان شما نیاز به کمک به کسانی که در حالی که باقی مانده هوشیار در مورد مطابق با هر بسته بندی بر روی محصولات است که شما ارائه می کنید. و شستن دست های خود را. مقاومت در برابر اصرار به آغوش مادر بزرگ. شما می خواهید او را در اطراف برای آینده آغوش. در حالی که ما همه مستعد ابتلا به این ویروس حقایق نشان می دهد که ما ارشد جمعیت و مردمی با زمینه ای شرایط پزشکی که به احتمال زیاد به مرگ است. با این حال سخت است که ممکن است صدای آن حقیقت است.

تماس با مردم است.

در حال حاضر زمان برای گرفتن خانواده شایعات بی اساس و یا برای رسیدن به یک دوست است که شما را به صحبت نکرده در حالی که. ما همه مشغول در زندگی روزمره ما است که ما غفلت روابط ما. ارسال پیامک آن را قطع نمی. تلفن تماس Facetime و اسکایپ را حفظ خواهد کرد ما متصل هنگامی که ما به آن نیاز دارید.

توقف کرد و گفت این یک جعل/رسانه های احساسی/آلرژی است.

اگر شما یک صفحه کلید جنگجو ارسال انتقادات تند در coronavirus به یاد داشته باشید که بسیاری از دوستان و خانواده و همکاران در حال خواندن آنچه شما در حال نوشتن. ما در حال حاضر دیده می شود برخی از مسائل در Facebook که در آن مردم با عزیزان مبارزه با سرطان ریه و یا یک کودک مبتلا به آسم شدید هستند واقعا ناراحت است که برخی از مردم احساس می کنند این است که بیش از کرات. اگر مادر شما و یا فرزند شما, شما نمی دهد گه چه نظرات مردم در مورد این. شما می خواهید حقایق است. شما می خواهید افراد دیگر به تمرین مسئول رفتار به طوری که شما نمی دفن عزیزان در طول یک بیماری همه گیر.

که ما به ارمغان می آورد به ما نکته نهایی:

نمی شود یک خودخواه درآورد.

The empty toilet paper shelves isn't even a funny meme anymore. Just sad.گسترش

خالی کاغذ توالت قفسه نیست حتی خنده دار الگوی رفتاری دیگر. فقط غمگین.

عکس باب دکتر ruggier

عفو زبان ما. ما معمولا نمی پرتاب که کلمه willy-nilly مانند یک شخصیت در Westworld. و ما می دانیم که مادر ما نخواهد بود خوشحال با ما. اما ما شاهد برخی از خودخواهی که boggles ذهن ما است. آیا شما واقعا نیاز دارید که مقدار کاغذ توالت? یا آن را به شما احساس می کنید نسبت به همنوعان از آنجا که شما یک sparkly تمیز کردن کون, در حالی که آنها در حال رومینگ خیابان در یک انسان زنده مانند دولت به دنبال TP?

یا شاید شما فکر می کنید شما در حال رفتن به را به دلار و درهم کوبیدن مردم بیش از فروش آنها را یک یک دلار بطری ضد عفونی کننده دست برای ده دلار است. من شما نمی هوشمندانه کمی خراش? (با عرض پوزش مادر) و یا شاید به عنوان یک کودک شما بیشتر مربوط به آقای پاتر از جورج بیلی در آن یک زندگی فوق العاده است. اگر در اینجا یک شانس برای نجات خود آقای پاتر.

به اشتراک گذاشتن آنچه که شما داشته باشد. قطعا مسئولیت شما این است که خانواده خود را برای اولین بار. سپس دوستان خود را و سپس همسایگان خود و سپس هر کس دیگری ممکن است پرتاب می شود در راه خود را. ما Houstonians شد مورد تحسین قرار گرفته برای جامعه ما روح و از خود گذشتگی در طول طوفان هاروی. بیایید از دست دادن نیست که در حال حاضر.

این یک زمان است برای روز قیامت prepping. آن زمان برای متفکر و مسئول عمل است. مراقبت و آماده سازی. شما می توانید هر دو را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>