Coronavirus به روز رسانی: شهر جدید مدرسه را لغو کلاس باز خواهد شد برای رای دادن

برای بزرگنمایی کلیک کنید New City School in the Central West End will still serve as a polling place today. - GOOGLE STREET VIEW

  • GOOGLE STREET VIEW
  • شهر جدید مدرسه در بخش مرکزی و غرب پایان خواهد هنوز هم به عنوان یک مکان سنجی امروز.

شهر جدید مدرسه لغو کلاس های امروز, اما هنوز هم باز آن سالن ناهار خوری — یک رای گیری در محل برای رأی گیری پس از یک دانش آموز از پدر و مادر و تست شده برای coronavirus.

دکتر فردریک Echols, مدیر, شهر St. Louis وزارت بهداشت گفت: خانواده و نه در مدرسه در روز دوشنبه اما او با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی تا آنها بدانند که آیا پدر و مادر قرارداد COVID-19.

“در حالی که ما در انتظار نتایج آزمون من دستور داده اند که تمام اعضای خانواده برای خود قرنطینه در خانه خود را و می تواند نظارت خود را انطباق” Echols گفت: در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب.

مستقل مدرسه خصوصی است که در پایان غرب مرکزی و هنوز هم باز آن سالن ناهار خوری برای رای گیری امروز در دموکراتیک اولیه. Echols و جدید شهرستان سر از مدرسه الکسیس رایت گفت: سالن غذاخوری شده و کاملا تمیز و جدا از بقیه مدرسه. پس از رای گیری امروز آن را تمیز و دوباره رایت اضافه شده است.

مدرسه تصمیم گرفته نشده که کلاس سر گرفته خواهد شد. دو مدرسه در شهرستان ویلا دوشن و اوک هیل مدرسه در Frontenac بسته باقی خواهد ماند تمام هفته به عنوان ساختمان های خود را تحت یک “بیمارستان درجه تمیز کردن” مسئولان مدرسه در بیانیه ای گفت. اولین و شناخته شده coronavirus بیمار در سنت لوئیس — بیست ساله و دانشجو که در بازگشت از ایتالیا در این ماه — دارای یک خواهر کوچکتر که حضور ویلا دوشن. اوک هیل سهام پردیس با ویلا دوشن.

شهرستان اجرایی سام صفحه می گوید: خانواده قرار بود خود quarantining در خانه خود در لدو اما county بعد متوجه شدند پدر در زمان یک دختر جوان به یک ویلا دوشن پدر و دختر رقص شنبه شب در ریتز کارلتون. بعدها آموخته اعضای خانواده اگر چه نه بیست سال خال خال شد در مکان های مختلف در سراسر غرب شهرستان.

شهرستان تهدید کرده است که به دنبال یک دادگاه جهت حفظ خانواده در خانه اگر آنها نمی خواهند به طور داوطلبانه از آنها پیروی کنید. وکیل این خانواده گفت: St. Louis Post-Dispatch که این شهرستان گفت: هرگز تمام اعضای خانواده آن را تا به حال به خود شده است.

که در تضاد با صفحه که می گوید: خانواده گفته شد بارها و بارها و به وضوح به ماندن در خانه خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19, رفتن به سایت برای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سنت لوئیس کانتی و شهر St. Louis.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>