Coronavirus به روز رسانی: 2,472 موارد جدید گزارش روز شنبه با 20 مرگ و میر بیشتر

ما شما را از آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

HONKY TONKS: برخی از نشویل میله می خواهید یک سفارش محدود در برابر مترو مقامات برای جلوگیری از COVID-19 قوانین

برای مشترکین: تنسی زندان شد ‘بمب ساعتی تیک تاک’ پیش از COVID-19

داده ها: که در آن به کروناویروس در نشویل? این نقشه دارای پاسخ.

یکشنبه, جولای 8

دولت اعلام 2,472 موارد جدید و 20 مرگ و میر

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد: 2,472 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر کشور روز شنبه همراه با 20 مرگ و میر بیشتر و 73 بیشتر بستری شدن در بیمارستان پس از سه شنبه.

این افزایش در مورد علائم بالاترین تک-بعد افزایش است. در حال حاضر وجود دارد 22,565 فعال موارد در دولت است.

در مجموع 55,986 مردم در تنسی تشخیص داده شده اند با COVID-19. تا کنون حداقل 685 نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ابتلا به ویروس.

در طی 24 ساعت گذشته 29,739 تست های فرآوری شده آوردن مجموع تعداد تست های اداره در دولت به 950,540.

نشویل COVID-19 مورد افزایش 400 بیش از 24 ساعت گذشته

مترو, Nashville, وزارت بهداشت اعلام کرد: 12,752 موارد در روز چهارشنبه افزایش 400 در 24 ساعت گذشته.

شهردار جان کوپر گفت: 140 400 موارد جدید تاریخ به اواسط تا اواخر ماه ژوئن. او گفت که مقامات در حال کار با یک آزمایشگاه جدید و انتظار برای از بین بردن و یا به طور قابل توجهی کاهش می دهد آینده گزارش به تاخیر می اندازد.

این موارد فعلی در محدوده سنی 1 ماه تا 102 سال است.

دو اضافی تایید مرگ گزارش شده در طی 24 ساعت گذشته 63 سال با شرایط بهداشتی اساسی و 51 ساله با یک دستور سابقه پزشکی.

تا کنون 124 نفر در Davidson County کشته شده اند و یک مورد تایید شده از COVID-19.

در همه 8,467 افراد بهبود یافته اند از ویروس و 4,161 موارد فعال باقی می ماند.

تا کنون 111,492 آزمون داده شده است با 11.4 درصد رای مثبت.

در دسترس تخت بیمارستان بود در 20 درصد در حالی که در دسترس تعداد تخت ایستاده بود در 25 درصد مقامات گزارش شده است.

شنبه, جولای 7

رابرتسون شهرستان نیاز به ماسک در عمومی به عنوان COVID-19 گسترش می یابد

رابرتسون شهرستان نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک صورت در آغاز پنج شنبه.

رابرتسون شهردار شهرستان ویلیام Vogle اعلام کرد سه شنبه شب و با صدور فرمان اجرایی نیاز به ماسک. سفارش طول می کشد از طریق حداقل Aug. 3.

ماسک های مورد نیاز برای توان در مکان های عمومی از جمله فضای اجتماعی که در آن فاصله حداقل شش فوت امکان پذیر نیست.

نقشه حرارتی را نشان می دهد نقاط داغ

بزرگترین نقطه داغ برای نشویل را coronavirus شیوع بیماری های منتقل شده از جنوب شرقی محله به شهر هسته ای با توجه به جدید ویروس ردیابی آمار منتشر شده توسط مقامات شهرستان در روز سه شنبه.

از اواسط ماه ژوئن تماس, ردیابی کرده بود نشان داد این ویروس در حال رشد بود سریعترین در انطاکیه و مناطق مسکونی همراه Nolensville Pike. مقامات گفت: عفونت های جدید رخ داده در میان بسیاری از اسپانیایی زبان جوامع مهاجر در این منطقه است.

اما جدید نقشه حرارت روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که شیوع بیماری های منتقل شده در مرکز شهر در سه هفته گذشته. مقامات گفتند که در حال حاضر تشخیص بیشترین تعداد عفونت های جدید در میان ساکنان مرکز شهر.

فرماندار اعلام $81 میلیون دلار کمک برای K-12 و بالاتر ed

فرماندار تنسی لایحه لی و مالی محرک پاسخگویی گروه روز سه شنبه اعلام کرد $81 میلیون در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی کمک های مالی در دسترس است از طریق کمک های مالی برای K-12 مدرسه و موسسات آموزش عالی برای کمک به برنامه ریزی برای امن بازگشایی.

“ما بازگشایی مدارس و دانشگاهها از اولویت های کلیدی و اعطای کمک های مالی را تضمین می کند موسسات می تواند مناسب اقامت به نگه داشتن مربیان و دانش آموزان امن به عنوان ما همچنان به مبارزه COVID-19,” لی گفت. “این اولین موج از بودجه را فراهم می کند برای, تکنولوژی و آموزش از راه دور پشتیبانی می کند و همچنین اقداماتی را برای بهبود اجتماعی فاصله.”

مالی محرک پاسخگویی گروه دو حزبی از جمله سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, خانه سخنران کامرون خادم دیابت Raumesh اکبری دیابت بو واتسون تشکر. هارولد عشق, Rep. پت مارش و حسابرسی جاستین ویلسون.

این اولین موج گرانت K-12 بودجه شامل آزاد 11 میلیون دلار برای کمک های مالی به سازمان آموزش و پرورش محلی برای حمایت از بازگشایی تلاش از Coronavirus صندوق امداد کمک های مالی. اضافی 50 میلیون دلار در دسترس خواهد بود برای حمایت از فن آوری کمک های مالی است که می تواند با استفاده از wi-fi دستگاه لپ تاپ و یا هر دستگاه دیگر مورد نیاز برای حمایت از بازگشایی.

اطلاعات بیشتر در مورد K-12 کمک های مالی از جمله چگونه به درخواست برای کمک های مالی ارائه خواهد شد به طور مستقیم توسط تنسی وزارت آموزش و پرورش به مناطق از طریق خود ePlan ورود.

آموزش عالی اعطای ابتکار بر 20 میلیون دلار در کمک های مالی به های عمومی و غیر انتفاعی و خصوصی و موسسات آموزش عالی برای Coronavirus صندوق امداد از جمله 2 سال (TBR) و 4-سال های عمومی و خصوصی (TICUA) نهاد.

149 بیشتر موارد گزارش شده در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

مترو, Nashville, وزارت بهداشت اعلام کرد 12,352 موارد در روز سه شنبه افزایش 149 در 24 ساعت گذشته.

این موارد در محدوده سنی 1 ماه تا 102 سال است.

شده اند وجود دارد پنج جدید تایید مرگ گزارش شده در 24 ساعت گذشته. یک مورد بود که 30 سال-مرد با هیچ گزارش یا پزشکی شناخته شده تاریخ است. چهار دیگر مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته بودند و 67 ساله مرد 68 ساله, مرد 78 ساله مرد و یک زن 93 ساله زن همه آنها در حال اساسی شرایط بهداشتی.

تا کنون 122 نفر در Davidson County کشته شده اند و یک مورد تایید شده از COVID-19.

در همه 8,218 افراد بهبود یافته اند از ویروس و 4,012 موارد فعال باقی می ماند.

تا کنون 109,074 آزمون داده شده است با 11.3 درصد رای مثبت.

پس از سه شنبه گذشته بیش از 14000 نفر آزمایش شده است, مقامات گفت.

دکتر الکس جهانگیر رئیس جدید مترو Coronavirus نیروی کار گفت: این ویروس ساخته شده است قوی تجدید حیات و تست مثبت رای گرفتن بالاتر است.

برای هفته از آن باقی مانده است و در حدود 10 درصد است. سپس آن را شروع به پریدن کرد و به 11 درصد است. از کسانی که آزمایش روز گذشته بیش از 16 درصد تست مثبت است.

جمعه, جولای 6

مترو نشویل درایو-تا COVID تست سایت های بازگشایی

مترو نشویل درایو-تا coronavirus تست سایت های بازگشایی دوشنبه پس از بسته شدن به مدت سه روز بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

با توجه به تعطیلات این شهر سه ارزیابی سایت بسته شد جمعه یک روز پس از گزارش مسئولین 608 جدید تایید موارد بسیاری تا کنون باقی مانده و بسته در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان معمول است.

تست نیسان در ورزشگاه Meharry کالج پزشکی و سابق Kmart در مورفریزبورو پایک رزومه صبح روز دوشنبه. سایت های ارائه رایگان تست از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر هر روز هفته.

ساکنان نیز می توانید تماس بگیرید نشویل را COVID-19 جامعه تدریس خصوصی در 615-862-7777 ارزیابی می شود بیش از این گوشی پیش از ورود در یکی از تست سایت.

یکشنبه, جولای 5

نه بیشتر مرگ و میر گزارش شده در دولت

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد: 1,291 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر کشور پنج شنبه همراه با نه مرگ و میر بیشتر و 11 بستری شدن در بیمارستان از شنبه.

در مجموع 51,431 مردم در تنسی تشخیص داده شده اند با COVID-19 و 646 مرگ و میر نسبت داده شده به آن در دولت است.

در طی 24 ساعت گذشته 17,566 تست های فرآوری شده آوردن مجموع تعداد تست های اداره در دولت به 895,796.

نشویل مقامات گزارش 328 جدید کروناویروس موارد

مترو عامه یکشنبه اعلام کرد 11,769 موارد coronavirus در نشویل و Davidson County, افزایش 328 موارد در 24 ساعت گذشته.

این موارد در محدوده سن از یک ماه به 102 سال است.

سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در 24 ساعت گذشته. مرحوم عبارتند از 84 سال که سابقه پزشکی نبود فورا در دسترس است و دو مرد در سنین 65 و 59 هر دو با شرایط بهداشتی اساسی.

تا کنون 117 مرگ و میر در Davidson County نسبت داده شده به COVID-19. 7,766 افراد بهبود یافته اند از ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>