Coronavirus به روز رسانی: رژیم صهیونیستی. لی اعلام اضافی $115M برای دولت های محلی

ما شما را از آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

برای مشترکین: تنسی پرانتز ممکن است سیل از ورشکستگی

COVID-19 شکایات: با وجود صدها کارگر, شکایت TOSHA فاقد خاص COVID-19 استانداردهای توانایی به موضوع استناد

بازگشایی تخلف: Nashville نوار تعطیل توسط مترو بهداشت برای فاز دو بازگشایی تخلف

دوشنبه, جولای 20

Rutherford County, مسائل, ماسک, دستور

Rutherford County, شهردار, لایحه Ketron اعلام کرد شنبه شب که یک ماسک دستور را به اثر countywide چهارشنبه.

Ketron تردید به موضوع یک ماسک اختیارات تصمیم گیری به جای به راه اندازی “#RutherfordResponsible” کمپین که تشویق کسب و کار به اصرار ماسک استفاده کنید.

“برخی از شهروندان ما و بازدید کنندگان فقط در حال مصرف نمی سلامت این رویداد به طور جدی به اندازه کافی” Ketron گفت: در انتشار اخبار.

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام اضافی $115M برای دولت های محلی

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که اضافی $115 میلیون دلار در دسترس خواهد بود برای دولت های محلی به عنوان بخشی از Coronavirus صندوق امداد.

هزینه باید سقوط در یکی از دسته های زیر:

  • هزینه های پزشکی
  • عمومی و هزینه های بهداشت و درمان
  • حقوق و دستمزد و هزینه های مربوط به COVID-19
  • بهداشت عمومی انطباق هزینه های
  • دیگر منطقی لازم هزینه های متحمل شده در پاسخ به COVID-19
  • بهداشت و درمان اضطراری

این وجوه خواهد شد متعلق به دولت های محلی که دریافت مستقیم پول از Coronavirus امداد صندوق انتشار اخبار می گوید. شلبی کانتی و نشویل در حال حاضر دریافت یک ترکیب $284 میلیون است که کم شد از دولت تخصیص.

تنسی گزارش 1,639 جدید کروناویروس موارد

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد 1,639 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 79,754 موارد 33,780 که فعال هستند.

دولت گزارش چهار مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 847.

حداقل 3,712 مردم باید در بیمارستان بستری شده است در تنسی و 45,974 بهبود یافته اند. در آخرین روز 1,655 مردم بهبود یافته اند.

شده اند وجود دارد حداقل 1,214,383 coronavirus تست های انجام شده در سطح ایالت.

نشویل COVID-19 مورد افزایش 416 هیچ جدید مرگ و میر

مترو وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 17,815 موارد روز دوشنبه در Davidson County, افزایش 416 در 24 ساعت گذشته.

وجود دارد هیچ تایید و یا احتمال مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته در مکان عمومی, مقامات بهداشتی گزارش شده است.

همانطور که از دوشنبه 5,856 موارد فعال باقی می ماند و 11,821 مردم بهبود بود. در مجموع 154 نفر در Davidson County فوت کرده اند از ویروس.

تا کنون 144,106 آزمون داده شده است با 12.4% مثبت هستند. در دسترس تخت بیمارستان بود و در 21 درصد در حالی که در دسترس تعداد تخت ایستاده بود در 21% مقامات گزارش شده است.

خرده فروشان شروع به نیاز به ماسک

پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز در محیط داخلی و خارجی فضاهای عمومی در Davidson County اما آغاز این هفته چندین خرده فروشان ملی آغاز خواهد شد نیاز است که تمام کارکنان و مشتریان و بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک.

از امروز شروع خارج شده و باشگاه سام فروشگاه ها نیاز به ماسک. Publix گفت: آنها آغاز خواهد شد نیاز به آنها را شروع سه شنبه. خانه انبار و Kroger آغاز خواهد شد نیاز به ماسک در روز چهارشنبه. پیدا کردن یک لیست از فروشندگان دیگر در اینجا.

یکشنبه, جولای 19

نشویل نوار تعطیل توسط مترو بهداشت برای فاز دو بازگشایی تخلف

مترو, عمومی, وزارت بهداشت و درمان دستور دریچه گاز کامل Bar & Grill در نوسانی از پل جاده در نشویل به نزدیک صبح یکشنبه برای عامل با یک مجوز محدود در طول فاز دو بازگشایی دستورالعمل.

رستوران ارسال شده یک ویدیو در Facebook مقامات بسته شدن رستوران و صاحبان اعتراض به تصمیم.

“دریچه گاز کامل Bar &Grill دستور داده شده توسط وزارت بهداشت و درمان….نه برای نقض هر یک از کدهای سلامت اما از آنجا که ما باز در طول این زمان فقط مانند بسیاری از دیگر رستوران ها…ما به دنبال همه دستورالعمل و هیچ کس در نوار ما باید جداول ما فاصله و کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش و…پاکسازی جداول و صندلی و غیره پس از هر بار استفاده….همان جای دور افتاده و تمام رستوران های زنجیره ای…اجتماعات بزرگ هنوز هم در بسیاری از مناطق و ما را محدود به ورود به 50 درصد” پست بخوانید.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>