Coronavirus را pews خالی در عید پاک. در اینجا چگونه کتاب مقدس کمربند کلیساها persevering

برای پیروان مسیحیت عید پاک جشن پیروزی ایمان در چهره خاص, مرگ, یک یادآوری است که حتی در تاریک ترین زمان ها وجود دارد امید به قیامت.

این یک پیام کلیساها از تمام فرقه های چسبیده به عنوان coronavirus (COVID-19) نگه می دارد همه گیر جماعت جدا شده و محله های کشیش نشین خانه در روزهای یکشنبه. و آن را یکی از آنها به فکر راه هایی برای ارائه وجود خود قرنطينه در یکشنبه عید معمولا بالاترین با حضور در روز در تقویم مسیحی.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما می خواهیم به مردم در حال حاضر وجود دارد که امکان زندگی در میان این. ما هنوز هم می تواند یک جامعه” گفت: برگرد. Chaz اسنایدر از سواره نظام موراویا کلیسا در وینستون-سیلم, North Carolina.

اسنایدر شده است موعظه موعظه به خالی نمازخانه برای سه هفته گذشته این پیام منتشر شده از طریق Facebook Live. قادر به ارائه و همدلی پیروان باید اجازه داده شده برای مصرف هر میوه و یا نان آنها را در آشپزخانه. در ازای از دست دادن با محله های کشیش نشین در خروجی اسنایدر پست-خدمات livestream ارائه می دهد شبیه آرزوهای خوب.

اما کشیش می داند عید پاک را کاملا احساس های مختلف در این سال در وینستون-سیلم که در آن ملت قدیمی ترین طلوع سرویس سالانه برگزار شده پس از سال 1772.

“من به نوعی عادت به صحبت کردن با یک دسته از خالی pews در این نقطه است. اما این خواهد بود حتی متفاوت تر از آن” اسنایدر گفت.

کلیساها طرح به livestream عید پاک خدمات

سال گذشته اسنایدر اولین بار خادم 6 صبح خدمات در موراویا کلیسا سالم جماعت پس از یک عمر از حضور در.

حافظه آن را به نظر می رسد دور در حال حاضر: هزاران نفر جمع شده بودند در خارج از درهای کلیسا در predawn تاریکی اسنایدر در راه رفتن به آنها خوش آمد می گوید با مرسوم است اعلام نمود.

“خداوند افزایش یافته است.”

“خداوند افزایش یافته است در واقع” جمعیت پاسخ داد.

به عنوان آن را برای سال 247 جماعت راهپیمایی در بیصدای موسیقی صفوف به سمت قبرستان یکسان, سفید, سنگ قبر شناخته شده به عنوان خدا, Acre. وجود اسنایدر ادامه داد: این خدمات در گرمی به تازگی افزایش یافته است آفتاب است. او تا به حال هیچ دلیلی برای فکر می کنم از آن خواهد بود هر گونه متفاوت است.

بیشتر: “نمایش عشق برای آسیب پذیر ترین’: کلیساها لغو فرد در عید پاک خدمات

اما گسترش این رمان coronavirus تبدیل شده و سنت بر سر آن است.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده افزایش بیش از 100000 نفر در دو هفته در ماه مارس است. در ماه آوریل تعداد مرگ و میر انتظار می رود که از حدود 4000 به حدود 60000 با توجه به مدل توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

آمده عید پاک اسنایدر هنوز پیاده روی طولانی از کلیسا به گور. اما این سرویس خواهد بود livestreamed به کسانی که از صفحه اصلی. به جای 100 اعضای گروه او را همراه با کمتر از 10. و برای اولین بار در زندگی خود خدا هکتار خواهد بود تقریبا خالی در عید پاک یکشنبه.

“هیچ راهی وجود دارد شما می تواند فکر می کنم از چیزی شبیه به این” اسنایدر گفت. “به طور معمول این سرویس تا به بسیاری از تماس و پاسخ. و وجود خواهد داشت هیچ کس. از آن خواهد شد هفت نفر دیگر گفت: آن را به جای 7,000.”

کلیساها باید در انطباق با فاصله اجتماعی

انطباق لازم است برای کلیساهای بزرگ و کوچک به عنوان دولت درخواست شهروندان خود را به باقی می ماند در خانه های خود و بسیاری در سراسر کتاب مقدس کمربند در حال تبدیل شدن به جریان آنلاین خدمات به اشتراک گذاری خطبه های نماز عید پاک.

بیشتر: کلیساها در حال بسته شدن درب live streaming خدمات برای جلوگیری از coronavirus

در New Orleans یک کانون هر دو coronavirus و مذهب کاتولیک در لوئیزیانا قدر همه گیر آمار صفحه اصلی زمانی که اسقف اعظم گرگوری Aymond آزمایش مثبت یک هفته پس از توزیع ویفر صمیمیت و همدلی در این شهر مشهور کلیسای جامع سنت لوئیس.

تا پایان مارس Orleans Parish دیدم تایید موارد سنبله به 1,834 با 101 مرگ و میر. در حال حاضر کلیسای جامع سنت لوئیس تنها پخش آن محبوب عید پاک خطبه پس از Aymond معلق churchgoers’ تعهد به حضور توده تا بعد از عید پاک است.

“هنگامی که شما آن لباس را برای عید پاک با گل و سبزی (کلیسای جامع) است که دید ناگهان گفت:” سارا مک دونالد مدیر ارتباطات قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان. “شما نمی توانید به سختی حرکت می کند. آن را تنها ایستاده اتاق. مردم وجود دارد در همه جا. پس از آن خواهد بود که مخالف دقیق این سال است.”

به طور خلاصه در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برخی از امید است که این پناهگاه در محل سفارشات می تواند برداشته با عید پاک کرد و گفت “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

بیشتر: پنس خواستار کلیسا به عبادت در گروه های بزرگتر از 10 نفر

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که نمی خواهد در این مورد با توجه به برآورد نمایی افزایش مرگ و میر و موارد تایید شده. روز بعد او تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل اصرار مردم باقی می ماند 6 فوت از هم جدا و جلوگیری از تجمع جرم از طریق پایان ماه آوریل است.

کلیساها دریافت خلاق با خدمات

آلن نیوتن دستیار سرپرست منطقه در آلاباما-West Florida, United Methodist بنیاد که نظارت 569 کلیساها یکی از کسانی که نا امید.

“به موعظه در یکشنبه عید پاک است که اوج این سال برای یک کشیش. نه قادر به انجام است که وزن آن سنگین بر ما. در برخی از راه های آن را ناامید کننده ما نمی توانیم جشن این پیام سبکی بیش تیره و زندگی بیش از مرگ است. و این چیزی است که من فکر می کنم مردم به شدت نیاز به شنیدن در حال حاضر” نیوتن گفت. “فقط قدرت با هم بودن در عبادت و … قادر به انجام این کار یک مبارزه است. اما در همان زمان همان قدرت ما با قیامت است که رانندگی ما را به پیدا کردن راه های مبتکرانه برای انجام این کار است و اجازه نمی دهد این شکست پیام امید از عید پاک است.”

در حالی که کلیساهای متدیست در سراسر فلوریدا و آلاباما به احتمال زیاد livestream خطبه های این بنیاد نوآوری می رود یک گام بیشتر است. شبان و churchgoers از مونتگمری آلاباما به Panama City, Florida, ثبت خواهد شد خواندن بخش جداگانه ای از خطبه که پس از ویرایش با هم به اشتراک گذاشته خواهد شد و در ظهر روز عید پاک.

بیشتر: آنلاین عبادت رانندگی در خدمات: چگونه کلیساها در حال تطبیق با کروناویروس

علاوه بر این کلیسا را با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تشویق پیروان برای ایستادن در پایان خود وآمد در 8 p. m. در یکشنبه شب با برگزاری شمع یا نور, هوا, و دعا. آن را یک نمایش پر جنب و جوش از ایمان نیوتن دیده است در خود محله در پیک جاده Ala., و او امیدوار است که دوباره به عنوان عید پاک یکشنبه تساوی ،

“این واقعا باور نکردنی شاهد حضور خدا” نیوتن گفت.

برای Rev. رکس سیمونز در ناحیهای در شمال غربی کارولینای جنوبی, عید پاک قرار بود مراسم تحلیف خدمات برای کلیسای او می خواهم از خواب باز برای 10 سال.

این فرصت را به خرید یک نمای کوچک در ناحیهای در شمال غربی ایتالیا به وجود آمد و در ژانویه و سیمونز قرار داده و در خود توجه کنید در کلیسا او pastoring در کلمبیا, کارولینای جنوبی. پس از آخرین روز خود را در مارس 2, سیمونز بلافاصله شروع به کار برای ایجاد زندگی Grace Baptist Church با این ایده به برگزاری سه عمل خدمات و میزبان رسمی اولین خطبه در عید پاک یکشنبه.

“خدا فقط به من نشان داد از آن زمان برای انجام آن در حال حاضر. و مردم را گفت: “چه وحشتناک زمان برای شروع یک کلیسا’ پس از این همه اتفاق افتاده است. اما من می گویم آن زمان بسیار خوبی برای شروع یک کلیسا زیرا مردم می ترسند و نگران” سیمونز گفت. “ما نیاز به تشویق آنها. به آنها امیدواریم.”

بیشتر: وقتی که عید پاک است و چگونه آن را متفاوت خواهد بود در این سال در میان coronavirus?

بدون توانایی به دعوت تازه واردین به کلیسای او سیمونز در حال تبدیل به یک غیر مومن ایده برای عید پاک: یک درایو در خطبه در فضل باپتیست پارکینگ.

“تفاوت بین این و (livestreaming) است که شما هنوز هم بخشی از جماعت انجام این کار” سیمونز گفت. “شما احساس می کنید مانند شما در یک گروه بزرگ اما شما امن در ماشین خود را.”

ایجاد دوباره در فرد تجربه

عید پاک در روز ساخته شده در اطراف جمعی فعالیت های است که تشویق به تماس شخصی: دست برای رسیدن به آب نبات پر پلاستیکی تخم مرغ و آرنج مالش در مواد غذایی مملو از میز شام.

برای کلیساها چالش جایگزین کردن یک فرد در عید پاک است توزیع خواندن کلمات از محراب. آن را جایگزین احساس جامعه این سرویس را فراهم می کند.

به این منظور از موراویا کلیسا تشویق همه بینندگان به اشتراک گذاشتن یک تصویر در سپیده دم با “#MoravianSunrise” به تقلید روح هم احساس در خدمت.

“چه شده است بیشتر به چالش کشیدن است سعی کنید برای انتقال به هنوز هم می تواند یک جامعه چیزی است که وجود دارد بسیار مهم در مورد حضور فیزیکی اما سعی کنید به هنوز هم کلیسا, حتی زمانی که ما از یکدیگر جدا” اسنایدر گفت.

بیشتر: ماشین honks جدید آمین به عنوان شبان استفاده از درایو در سینما به عنوان الهام بخش

در مارس 12, یکشنبه عید پاک را به وینستون-سیلم فقط آن را به عنوان همیشه. اسنایدر ظهور خواهد کرد از کلیسا و با وجود ناآشنا نبود او باید اعلام کند که پروردگار خود را افزایش یافته است, دانستن که در سمت دیگر دوربین هزاران نفر از صداها را در خانه پاسخ به “خداوند افزایش یافته است در واقع.”

اسنایدر آغاز خواهد شد انفرادی خود را به پیاده روی به خدا هکتار و اگر همه می رود با توجه به طرح کسانی که از خانه قدم بیرون فقط برای یک لحظه و به اشتراک گذاشتن یک تصویر از خورشید در حال افزایش.

پیام ؟

“خورشید در حال آمدن است برای همه ما” اسنایدر گفت. “بدون در نظر گرفتن که در آن ما هستند.”

اخبار راهنمایی کنید ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار اندرو Yawn در 985-285-7689 یا ایمیل او را در [email protected] برای ثبت نام در آمریکای جنوبی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>