شورای انتخاب تامی اسمیت برای باز جنوب ناکسویل صندلی

به تازگی منصوب ناکسویل عضو شورای شهر تامی اسمیت که قرار بود به ترک در اوایل صبح روز جمعه برای یک آخر هفته طولانی در انتظار سفر با همسر خود. این سفر به تاخیر از کار سخت از گذشته چند ماه و آن را به عنوان معلوم شد یک جشن قرار ملاقات خود را.

طرح تغییر ، وظیفه به عنوان شورا تا به حال ساعت 8 صبح قانونی صبحانه جمعه.

چنین خواهد شد زندگی برای اسمیت که شورای انتخاب برای پر کردن صندلی خالی سمت چپ توسط استفانی ولش زمانی که او پذیرفته شهردار Indya Kincannon درخواست به شهر ارشد اقتصادی و توسعه جامعه افسر.

مادام العمر جنوبی Knoxvillian را نمایندگی منطقه ای است که شامل تمام املاک شهرستان در جنوب رودخانه تنسی و شامل دانشگاه تنسی و فورت Sanders. او و همسرش جیمی زندگی در جزیره با سه بچه.

اسمیت لازم نیست به صرف ساعت های درب ضربه زدن و نیست برای رفتن سر به سر با نامزد دیگری در انتخابات است اما او گفت که او آماده برای این چالش است.

“من احساس می کنم مثل من احساس خوبی به جیب جامعه زخم از جامعه (و) شکاف است که ما داریم. این یک تماس به خدمات عمومی و احساس می کنم یک تماس به آن است.”

ولش منقضی می شود در سال 2021 و اسمیت در نظر دارد به اجرا و سپس برای اولین بار دوره کامل است. هنگامی که او می کند او را مجبور به استفاده از وقت.

“من فکر می کنم این مهم در حال حاضر که من منصوب شده است که من به مردم پاسخگو داده می شود که آن را به طور منظم انتخابات,” او گفت:. “نکته دوم این است که وجود دارد مقدار زیادی از فرصت به مردم را خوشحال و دیوانه. وجود دارد تصمیمات بزرگ برای شهرستان پیش رو و من قصد دارم برای به دست آوردن هر گونه رای (برای من) در آینده است.”

اسمیت معاون رئیس جمهور از استراتژی بازاریابی برای Ackermann روابط عمومی و بخشی از ناکس اخبار’ 2019 40 زیر 40 کلاس. او مسئول سازمان و مشتری خلاق استراتژی های رشد و آگهی های دراز مدت استراتژیک بازاریابی چشم انداز روند با مشتریان و ایجاد مارک ها و کمپین های تبلیغاتی.

او ابزاری در راه اندازی ناکسویل مجلسی, جوان, حرفه, کنفرانس, اجلاس تلاش و همکاری خالق ناکسویل پدال جم. او همچنین زمرد جوانان بنیاد مربی و عضو هیئت مدیره در حفظ و Knoxville, زیبا, در میان چیزهای دیگر.

دیوید هیز که فرار ناموفق در پاییز گذشته برای جانت Testerman در بزرگ صندلی جانیس Tocher آن والاس ربکا پار بن فان کنی و برادلی نیز در نظر گرفته شود. بررسی و مصاحبه در زمان شش ساعت پنج شنبه.

اسمیت فعال رای دهندگان با توجه به ثبت نام رای دهندگان فایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید