دادگاه بلوک بسته جایگزینی OTF رهبری

ما آژانس جهانی رسانه (USAGM) مدیر عامل شرکت مایکل بسته rip-و-به جای رویکرد به آژانس باز کردن فن آوری صندوق در ماه گذشته اجرا شده است به صورت قانونی مشکل-دادگاه منعقد کرده است او به احتمال زیاد نمی کند و باید از این قدرت برای انجام این کار است.

OTF مستقل و غیر انتفاعی بودجه توسط USAGM که ترویج آزادی اینترنت و مخالف سانسور و نظارت است. آن را شروع به عنوان یک برنامه از رادیو آزاد آسیا اما بدل به یک عملیات مستقل با خود هیئت مدیره هر چند هنوز بودجه توسط USAGM.

پس از بسته برداشته می شود اعضای هیئت مدیره و مدیران آنها به دنبال یک دستور در مقابل جمعی حذف.

مرتبط با: CPJ انتقاد شدید فردا تصاحب

در حکم صادره سه شنبه (21 جولای) در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار اعطا دستور و ابقاء اعضای سابق, در حال حاضر.

“افسران و مدیران OTF که در آن نقش قبل از اقدامات دولت در 17 ژوئن 2020, باید همچنان در دوره عادی در سراسر تعلیق این درخواست تجدید نظر” دادگاه گفت.

در حالی که وجود دارد یک نوار بالا برای اعطای احکام دادگاه دادخواهان را ملاقات کرده بود به آن حتی اشاره به آنها راضی “دقیق” مورد نیاز است که inlude احتمال برنده شدن اساسی مورد و آسیب های جبران ناپذیر غایب بماند.

دادگاه تجدید نظر گفت: یک دادگاه منطقه به احتمال زیاد درست در برگزاری این بسته فاقد اقتدار به جای OTF کارکنان.

مربوط به: کاخ سفید ناودان برای مسدود کردن دسترسی فردا

در موضوع آسیب های جبران ناپذیر دادگاه گفت: “[A]bsent یک دستور در طول استیناف روند OTF چهره فزاینده ای در معرض خطر است که آن تصمیم گیری خواهد شد گرفته شده توسط دولت که از آن رنج می برند اعتباری آسیب برساند و آن را از دست دادن توانایی به طور موثر عمل در نور از دوئل دو تخته است که در حال حاضر وجود دارد.”

به عنوان آسیبی به دولت از دستور: “دولت تأکید کرده است هیچ آسیب های جبران ناپذیر و یا آسیب به منافع عمومی فراتر از این ادعا راست به ورزش بسیار قدرت هستند که در قلب این دادخواهی و برای آن فرجام را نشان داده و احتمال موفقیت در دادگاه تجدید نظر. و یک دستور در حال بررسی درخواست تجدید نظر خواهد بود نسبتا کوتاه زندگی می کردند به دلیل شدت تسریع برنامه برای این تجدید نظر شود.”

سنا ژوئن 4 تایید نامزدی محافظه کار فیلمساز مستند مایکل بسته به عنوان رئیس USAGM با عنوان مدیر عامل Broadcasting Board of Governors. فردا مدیر آماندا بنت و معاون ساندرا Sugawara استعفا داد ژوئن 15, گفته است که به هنگام بسته آزادی برای جایگزینی آنها را با خود بر میدارد و اگر چنین استعفا بیشتر در ارتباط با سیاسی انتصاب در تغییر دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>