عهد و سلامت شامل سلامت سرمایه گذاری $50 میلیون نفر در مراکز نوتوانی

ناکسویل مبتنی بر عهد و سلامت شامل سلامت ملی بهداشت و درمان ارائه دهنده توافق کرده اند که به طور مشترک خود و کار موجود Patricia Neal مرکز توانبخشی و غرب جدید Knox محل 2022.

کیت Altshuler رئیس جمهور و رئیس اداری افسر فورت ساندرز مرکز پزشکی منطقه ای گفت: مذاکرات در مورد همکاری آغاز شده و در اوایل این سال است.

میثاق سلامت است و در این میان بازسازی آن قلعه ساندرز بیمارستان و برنامه ریزی برای آینده است. شامل رهبران نزدیک میثاق مسئولان و زده یک معامله جفت ملی ارائه دهنده دولت از هنر و تکنولوژی با جامعه متعلق به سیستم کیفیت مراقبت.

اصلی Patricia Neal مرکز توانبخشی واقع شده است و در داخل قلعه ساندرز بیمارستان و تاسیس شد در سال 1978. Altshuler گفت ناکس خبری که پس از مرکز دستخوش $15 میلیون نوسازی بیماران خواهد ماند در یک داستان 22-تخت بیمارستان خصوصی با اتاق و سرویس بهداشتی.

“بیماران و خانواده های آنها معمولا در کسانی که در فضاهای حدود دو هفته یا بیشتر بسته به خود آسیب” Altshuler گفت. “ما به دنبال به جلو به ارائه بیشتر فضای راحت برای مردمی که واقعا نیاز به دراز مدت مراقبت است.”

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری مشترک و عهد و بهداشت شامل بهداشت اضافه خواهد شد مستقل, 51-تخت بستری در مرکز توانبخشی در فورت ساندرز غرب پردیس برای افزایش دسترسی برای ساکنان غرب Knox County است.

بیماران دوره نقاهت بعد از بیماری ناتوان کننده و آسیب از جمله سکته مغزی, اختلالات عصبی, مغز, آسیب, آسیب های نخاعی, قطع عضو و پیچیده ارتوپدی شرایط قادر خواهد بود برای دسترسی به درمان در هر دو امکانات. هر دو مکان را ارائه فیزیکی و کاردرمانی و گفتار درمانی و 24 ساعته مراقبت های پرستاری.

کار در مراکز نوتوانی هزینه خواهد شد به سمت بالا از 50 میلیون دلار است و علاوه بر این به بیش از 200 میلیون دلار در این شبکه سرمایه گذاری در گسترش Parkwest مرکز پزشکی و فورت ساندرز منطقه ای.

مدیریت هر دو مراکز نوتوانی باقی خواهد ماند در ناکسویل.

عهد و شامل هر دو به رسمیت شناخته شده برای مکان های بزرگ به کار — میثاق به نام “بهترین کارفرما” فوربس و شامل رتبه بندی به عنوان یکی از فورچون “100 بهترین شرکت برای کار.”

Altshuler گفت که به عنوان ناکسویل منطقه بزرگترین کارفرما و پیمان است انتظار برای ایجاد شغل و استخدام افراد در این منطقه هنگامی که این امکانات در حال اتمام است. تعداد مشاغل بستگی به حجم بیماران دیده می شود در توانبخشی مراکز Althshuler گفت.

هر دو مراکز نوتوانی در حال انتظار به پایان خواهد رسید در سال 2022.

“ما تخصص و تجربه بالینی برای درمان بیماران واقعا برتر در این منطقه” Altshuler گفت. “ما در حال ترکیب مجموعه مهارت های است که آنها استطاعت با کیفیت میراثی است که ما در اینجا … اگر ما می توانیم و ازدواج همه این چیزها با هم ما واقعا یک موقعیت واقعا قوی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>