COVID-19 قطع این سیاست ها در سراسر هیئت مدیره برای تنسی برقی آب و برق

به دلیل تنسی منحصر به فرد ابزار ساختار همسایگان می تواند به صورت بسیار متفاوت عواقب عدم پرداخت صورتحساب برق خود را در طول شیوع کروناویروس.

پشت در مارس 31, تنسی ابزار عمومی کمیسیون صدور یک فرمان به توقف قطع و shutoffs.

که خبر خوبی است.

خبر بد این است که لیستی از آب و برق به منظور امر بسیار کوتاه است. تنها سه شرکت برق — آپالاچی قدرت شرکت Entergy آرکانزاس و Kingsport شرکت برق — تحت پوشش قرار گرفتند. (بیشتر گمراه Applachian قدرت و Kingsport قدرت شرکت ها در واقع همان شرکت).

تنسی ابزار عمومی کمیسیون کنترل تنها برای سود سرمایه گذار متعلق به آب و برق. هیچ اقتدار متمرکز در تنسی برای تنظیم شهرداری, تعاونی یا غیر انتفاعی آب و برق — با نام مستعار قدرت عمومی. اکثر Tennesseans دریافت برق خود را از قدرت.

خارج از Kingsport منطقه دولت خدمت عضو متعلق به تعاونی و خدمات شهری شهرداری هستند که آزادانه تنظیم شده توسط Tennessee Valley Authority که مجموعه نرخ های محلی. چیزهایی مثل هزینه های برنامه های پرداخت, اتصالات قطع و اتصال مجدد سیاست همه را به صورت محلی. هر co-op و برق شهری شرکت ساختار متفاوت است.

“در بسیاری از کشورهای سودمند کمیسیون صلاحیت بیش از همه یا اکثر همه” توضیح سخنگوی تنسی ابزار عمومی کمیسیون. “اما به دلیل ساختار تنسی, من مطمئن هستم که اکثر مشتریان سردرگم هستند.”

باید یک به روز رسانی برای این نقشه ؟ ایمیل وینسنت ([email protected])

عمومی برقی آب و برق در حال برقراری ارتباط با هر یک از دیگر, اما لازم نیست به عمل در راه همان است.

“ما در حال انجام برخی از همکاری با دیگر ارائه دهندگان گفت:” Tiffany Martin, مدیر تجربه مشتری برای ناکسویل آب و برق هیئت مدیره. “اما شده است وجود ندارد تلاش نفسه به کشیدن تمام آب و برق با هم.”

ناکسویل آب و برق هیئت مدیره تصمیم به تعلیق قطع. لنوار سیتی آب و برق هیئت مدیره که منابع زیادی از غرب Knoxville است. برخی برقی آب و برق ممکن است حتی یک اظهار داشت COVID-19 سیاست. روستایی co-ops حتی ممکن است وب سایت.

تنسی ولی اقتدار تمدید 1 میلیارد دلار خط اعتباری به تسلیم قدرت عمده فروشی پرداخت به محلی شرکت های برق. این آژانس همچنین داده های اضافی نظارتی انعطاف پذیری به محلی آب و برق را قادر می سازد آنها را برای توقف قطع.

“این وضعیت در حال رفتن به بازی کردن ابهامات مالی بر افراد و کسب و کار کسانی که عدم قطعیت در حال رفتن به جریان های محلی و شرکت های برق.” گفت: Jimmie اسکات, سخنگوی TVA. “ما متوجه ما نیاز به انجام کار درست است.”

“به گسترش امنیت مالی پتو اگر شما خواهد شد به محلی قدرت شرکت های که آنها را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام,” او ادامه داد.

اما تا کنون پاسخ شده است متناقض است. به قطع از طریق سردرگمی آپالاچی صداها و باشگاه سیرا داوطلبان وارد یک پایگاه داده از چه محلی شرکت های برق شد در پاسخ به COVID-19.

“ما هنوز برای دیدن یک ملی یا ایالتی توقف حفاظت از ساکنان از دست دادن قدرت خود را در طول COVID بحران” Bri کینگزلی یک سازمان برای آپالاچی صدای گفت: در یک ایمیل. او توضیح داد که از آنجا که این داوطلبان و دیگر همکاران مشغول به کار برای شناسایی چگونه برق, آب و برق در پاسخ.

ما در نقشه برداری این پاسخ و افزود: چندین سرمایه گذار متعلق به و یا کوچک روستایی خارج از دولت آب و برق که پوشش مناطق در تنسی است. ما می خواستیم به عنوان جامع یک تصویر را به عنوان ممکن است قطع سیاست در تنسی است.

قطع سیاست متفاوت است به طور گسترده ای. بسیاری از شرکت ها سودمند نیست دولت یک سیاست به جای امید بستن به رسیدگی به هر یک از مشتریان را مورد به مورد. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید سعی کنید به تماس خود را محلی co-op به چیزی کار. در این مورد وجود دارد فقط در هر تضمین می کند.

“موضع ما این است که اگر شما مشکل پرداخت قبض خود را خود تماس بگیرید co-op گفت:” ترنت اسکات معاون رئیس جمهور از استراتژی شرکت برای تنسی Electric Cooperative Association, انجمن تجارت برای همکاری شرکت های برق. “شما را پیدا خواهد کرد که می تواند کمک.”

این نیز روشن نیست که آیا آب و برق هستند هنوز شارژ اتصال مجدد هزینه اتصال سپرده و یا دیگر جبران پولی برای بازگرداندن و یا شروع سرویس. تعداد بسیار کمی از شرکت ها یک “فوری اتصال مجدد” سیاست. داده نمی شد در غیر این صورت نه به طور گسترده ای در دسترس در شرکت ابزار وب سایت و یا افشا در خارج از گفتگو با مشتریان است.

آپالاچی صدای انرژی و موسسه سیاست و بیش از یک دوجین سازمان های دیگر با ارسال نامه سرگشاده به دره تنسی قدرت عمومی انجمن حرفه ای و سازمان آب و برق دولتی خواستار رهبری شفاف و راهنمای محلی شرکت ابزار در طول COVID-19. تنسی ولی قدرت عمومی انجمن demurred.

“ما هر اعتماد به نفس است که تصمیم گیری ساخته شده با ذینفعان محلی طراحی شده برای به حداقل رساندن تاثیر COVID-19 در مصرف کنندگان و جامعه به آنها خدمت می کنند” نوشت: Doug Peters, Tennessee Valley قدرت عمومی انجمن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

وجود تنش در اینجا است که ممکن است آشکار است. قدرت عمومی در واقع به معنی “دولتی.” این نرم افزار بخشی از دولت های محلی و یا به طور مستقیم متعلق به اعضای خود را در مورد coops.

خدمات عمومی راه اندازی شد برای ارائه خدمات ضروری به مردم محلی و پاسخگو به این افراد است. این است که همیشه به عنوان برنامه ریزی شده. اما این است که چرا فعالان و طرفداران خواستار آنها را به مرحله.

“Coronavirus همه گیر است تأکید چقدر ضروری برق برای ساکنان مواجهه با تهدیدات به سلامت خود و معیشت. هیچ فرد یا خانواده در تنسی ولی باید در معرض خطر از دست دادن قدرت خود به خصوص در منطقه خدمت توسط خدمات عمومی” فرستاده Kinsley.

ایمیل وینسنت گابریل در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @vincentdgabriel. اگر شما لذت بردن از وینسنت را پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>