COVID-19 در معرض بحران نقدی در بسیاری از تنسی, بیمارستان, بالا بردن سرعت یک ‘آهسته حرکت قطار خراب’

مراقبت های بهداشتی کارگران یک نیروی محوری در جنگ علیه coronavirus, اما به همه گیر محدودیت اعمال جراحی الکتیو و بازدیدکننده داشته است دکتر که نگه داشتن بیمارستان های مالی شناور آنها روبرو هستند furloughs, اخراج و کاهش دستمزد.

در تنسی چندین بیمارستان را کاهش کارکنان به جبران کاهش چشمگیر در درآمد حتی به عنوان تقاضا برای پرستاران و پزشکان موج. در سراسر کشور حداقل 70 بیمارستان در حال furloughing کارگران با توجه به یک شاخص از بکر بیمارستان بررسی است.

کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای است furloughing بیش از 400 کارکنان و برش ساعت برای صدها نفر بیشتر است. ویلیامسون مرکز پزشکی furloughing نزدیک به 200 نفر است. بیمارستان در Chattanooga, Johnson, شهرستان و کلمبیا به دنبال furloughs پرداخت کاهش و محدودیت های اضافی به COVID-19 هزینه بحران.

این یک پارادوکس است اما نه لزوما یک تعجب.

سرپايي روش — که شامل اعمال جراحی الکتیو معمول پزشک و دیگر مراقبت های سرپایی — می توانید حساب کاربری برای 50-60 ٪ از سلامت سیستم سود با توجه به همین Bivacca مدیر عامل در مدیریت بهداشت و درمان همکاران یک Nashville-بر اساس شرکت مشاوره کمک به مراکز بهداشتی درمانی حرکت مشکلات مالی.

“ما در حال حاضر اساسا از طریق دولتی سفارشات و توصیه های تبدیل آن خاموش” Bivacca گفت.

عمده نشویل مبتنی بر سیستم های بهداشتی از جمله مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت, TriStar بهداشت و معراج سنت توماس اند انعطاف پذیری و بیشتر ذخایر نقدی برای کمک به کوسن های Bivacca گفت.

دکتر جف Balser, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت VUMC در بیانیه ای گفت: نهاد او تا به حال هیچ برنامه ای برای کردند کارکنان و گفت: بیمارستان شد “افزایش پرداخت برای ما خط مقدم پرستاران و استخدام صدها نفر دیگر.”

بیشتر: Vanderbilt را افزایش می دهد, پرستار حقوق به عنوان COVID-19 همه گیر ایجاد گسترش شکاف در کارگر پرداخت

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

در همان زمان روستایی و یا مستقل بيمارستان که teetering در آستانه سقوط در زمان عادی می تواند به صورت فوری خطر است.

“آنها در حال تلاش و فقط برای زنده ماندن برای شروع با” Bivacca گفت. “خود را نجات بسیاری از سرپایی خدمات” شده اند که در کنار به طور نامحدود.

همه گیر قرار می دهد ‘آهسته حرکت قطار سربه سر” در “سریع به جلو’

در تنسی حداقل 20 شهرستانهای هیچ عملکرد بیمارستان. این ایالت دارای بالاترین نرخ سرانه روستایی بیمارستان تعطیلی در کشور با توجه به بکر بیمارستان بررسی است.

COVID-19 می تواند در تشدید این روند.

“همه از این بیمارستان ها فقط به سختی در خود ناخن انگشت بوده و برای سال ها گفت:” میشل جانسون, مدیر اجرایی, تنسی, عدالت, مرکز غیر انتفاعی است که برای حمایت از مبارزه بیماران و بیمارستان ها و پشتیبانی از گسترش مدیکید.

“این بوده است که آهسته حرکت قطار خراب برای پنج سال گذشته” جانسون گفت. “این بیماری همه گیر قرار داده و آن را در سریع رو به جلو است.”

گسترش COVID-19 قرار داده و مفصل, تعویض, فیزیکی, قرار ملاقات ها و دیگر سودآور روش نگه دارید و بسیاری از سیستم های کوچکتر احساس خرج کردن بلافاصله.

درمان اورژانس برای این ویروس است که می تواند نیاز به هواکش و دیگر هزینه اقدامات برای افرادی که نمی باید بیمه است و تشدید شکاف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت خواهد پرداخت برای آزمایش و درمان از بیمه آمریکایی است. فدرال آمریکا در کنار بیمارستان اما معلوم نیست آنها چگونه خواهد بود doled. در این میان بیمارستان ها باید جذب ضربه.

سیستم های بهداشتی سعی کنید به re-route کارگران

که در آن آنها می توانند تنسی سلامت سیستم دوباره مسیر یابی کارگران به نقش های مختلف که نیاز به تغییر.

پرستاران در موسسات یا ادارات که در حال مبارزه مالی در حال گرفتن ارائه می دهد برای انتقال به مراقبت های ویژه و یا برای رفتن به نیویورک و یا کشورهای دیگر که در آن موجی از COVID-19 طاقت فرسا است سیستم بهداشت و درمان گفت: تینا Gerardi, مدیر اجرایی, تنسی, انجمن پرستاران.

مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت درخواست پارکینگ نوکر کارگران به صفحه نمایش به کمک بیماران و کارکنان برای coronavirus علائم قبل از آنها وارد بیمارستان.

محله بهداشت و درمان در حال انتقال کارکنان از آن پنج درمانگاه دندانپزشکی به “کنترل عفونت ستاره” که برای استریل کردن فضا در دیگر Nashville, امکانات, به گفته مدیر عامل شرکت سازمان برایان Haile.

“این آسان نیست. این واقعا یک مبارزه” Haile گفت و اشاره کرد که physicals و محله بهداشت دیگر “نان و کره” سازندگان پول گرفته بود یک ضربه قابل توجهی.

“چیزهای که اسکناس می پردازد و آن را اجازه می دهد تا ما را به انجام خیلی از کار هایی که ما با بیمه,” Haile گفت.

اما او ابراز برخی از خوشبینی محتاطانه که coronavirus همه گیر خواهد reframe دراز مدت فکر کردن در اطراف پیشگیرانه برای مراقبت از دیابت و فشار خون بالا و دیگر مسائل مزمن است که می تواند منجر به مشکلات جدی پزشکی.

ناگهانی آغوش پزشکی از راه دور و کنترل از راه دور, دکتر, بازدیدکننده داشته است می تواند یکی از ابزار مورد استفاده برای مقابله با کسانی که ریشه مسائل, او گفت:.

Haile گفت که او امیدوار است بحران خواهد فشار رهبران دولت به تصویب بیشتر سیاست ها برای بهبود وضعیت را از دست داده و مراقبت های بهداشتی از جمله آن “خیلی کم” ایمن سازی نرخ.

“ما یک فرصت واقعی,” Haile گفت. “من هرگز نمی خواهم به بازگشت به جایی که ما بودند.”

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>