COVID-19 نیروهای Knox County Clerk ماهواره به نزدیک

جنوب ناکسویل شعبه Knox County Clerk را بسته است برای این هفته پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

بسته شدن تایید توسط کارمند شری ویت شروع دوشنبه پس از کارمند آزمون برگشتم مثبت پس از نزدیک از کسب و کار جمعه. دو نفر دیگر از اعضای دفتر خواسته شد برای دریافت تست شده و در حال quarantining انتظار خود به نتایج آزمایش به در آمد Witt گفت.

“نگرانی اصلی من این است که ما کارکنان و نگه داشتن آن امن در محیط کار,” او گفت:. “بنابراین من احساس درست انجام شد به آن بسته شده است.”

Witt گفت: کارمند به نمایش گذاشته علائم و بلافاصله دفتر را ترک کردم و تست شده هفته گذشته. دفتر باقی مانده تا باز نتایج آزمون آمد. جنوب اداری در چپمن پلازا مرکز خرید 7339 چپمن بزرگراه.

پس از Knox County Health Department تصمیم Witt گفت که او خواسته است او را کارکنان به پوشیدن ماسک در حالی که کار مگر اینکه وجود یک بیماری زمینهای است که آنها را مانع از پوشیدن یک.

یک سوال وجود دارد که آیا دو نفر دیگر از کارکنان که مجبور به قرنطینه خواهد شد تحت پوشش خود را برای زمان از دست رفته در محل کار و یا اگر آنها را به استفاده از خود را پرداخت در زمان خاموش. Witt گفت: او جاری با شهرستان بخش منابع انسانی اما ندارد ،

“این اولین بار است که یکی از ما تا به حال پس از آن unchartered قلمرو” ویت گفت.

Knox County قانون مدیر جوانه آرمسترانگ به طور مشابه, ندارد, پاسخ, گفته, هر یک به صورت جداگانه انتخاب اتاق – مانند منشی – این است که سیاست خود را. اگر آنها نمی, آن را به احتمال زیاد سقوط در دفتر شهردار. آرمسترانگ گفت: اگر آن را یکی از کارکنان خود را, او می خواهم انتخاب برای پوشش دادن زمان از دست رفته.

شهردار Glenn Jacobs’ سخنگوی مایک Donila گفت: تصمیم گیری که آیا برای پوشش دادن زمان در قرنطینه است تا فرد ،

کارمند دفتر است که دفتر اصلی در مرکز شهر در دادگاه و پنج ماهواره دفاتر. همه از دیگر دفاتر باز هستند.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>