COVID-19 فقط دودی دادخواست قرار داده تفریحی ماری جوانا در سال 2020 رای

برای بزرگنمایی کلیک کنید A recreational marijuana petition is done thanks to the coronavirus. - IMAGE VIA FLICKR/MARK

یک گروه در تلاش برای دریافت تفریحی ماری جوانا در انتخابات ماه نوامبر خواستار آن درخواست درایو به دلیل coronavirus.

در یک ایمیل به حامیان میسوری وابسته به سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا می گوید هیچ راهی برای گرفتن امضا به اندازه کافی در زمان.

“ما تا به حال امیدوار است که آن را ممکن است برای متقاعد کردن ایالت میسوری به اجازه می دهد آنلاین امضا جمع آوری تحت شرایط فوق العاده ما خودمان را پیدا کنید در این بهار” میسوری NORML هماهنگ دن Viets می نویسد در ایمیل. “این است که ثابت می شود یک گزینه وجود دارد و به نظر نمی رسد به هر گونه راه برای جمع آوری 170,000 معتبر امضا ما نیاز به قبل از مهلت در اوایل ممکن است.”

اجتماعی فاصله اخلال در سال جاری روند سیاسی در تمام انواع از راه. Underdog نامزدها نمی تواند تکیه بر ضربه زدن بر روی درب و سالن های شهر و مرغ شام که به طور معمول در محصولات اساسی از مبارزات انتخاباتی در حال حاضر از سوال. برای سازمان هایی مانند میسوری NORML و مبارزات انتخاباتی کمیته تفریحی ماری جوانا درخواست درایو Missourians برای یک رویکرد جدید توانایی ضربه خیابان ها و جمع آوری امضا حیاتی است.

آنها در حال حاضر هدف نوامبر سال 2022 رای گیری Viets’ نامه می گوید. میسوری NORML را “لابی” روز واقعه, مجموعه برای, مارس 22 نیز لغو شده است. سازمان کنفرانس حالت است که هنوز هم penciled در اکتبر 10 در دانشگاه میسوری در کلمبیا. اما پایان این طومار درایو هنوز هم یک ضربه به هواداران داده است که سازمان خود را دوست داشت شانس برای این سال است.

“به نظر می رسد که Missourian آماده به آغوش قانونی اگر با توجه به فرصت برای رای دادن بر روی آن” Viets می نویسد.

شاید در سال 2022.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>