COVID-19 بافندگی بیش از راکت به عنوان آنها سر به حباب

روز پنجشنبه موشک را سر NBA حباب در اورلاندو است. کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus به هر حال.

در آن نهفته است مشکل برای هر تیم NBA را به سمت یک راه اندازی مجدد در پایان ماه ژوئیه. به عنوان تیم آغاز مهاجرت خود را به NBA حباب در مجموعه ورزشی ESPN تنها کسانی که آزمایش منفی برای این ویروس ممکن است را وارد کنید. هر کسی تست مثبت باید ثبت نام حداقل دو آزمایش منفی قبل از پیوستن به هم تیمی های خود.

و در این نقطه هیچ کس مطمئن است که خواهد بود.

در مصاحبه اخیر خود Thabo Sefolosha که تصمیم گرفتند از پایان این فصل گفت: سوئیس رسانه ای است که حداقل یک موشک آزمایش شده بود و مثبت است که نقش مهمی در تصمیم خود برای انتخاب کردن. او نگفت که در آن بود, اما آن را قطعا می تواند برای انشعابات این تیم به عنوان آنها ازدحام در اورلاندو برای “اردوگاه آموزشی” پیش از اواخر ماه جولای راه اندازی مجدد.

راکت هفته گذشته اعلام کرد که آنها را جایگزین Sefolosha در فهرستی با سابق راکت لوک Mbah یک Moute. Mbah یک Moute تا به حال بسیار خوب اجرا با راکت در سال 2017 قبل از آسیب مچ پا از خط خارج او را در پلی آف. او تصمیم به ثبت نام با کلیپرز در سال 2018 اما خارج شده و با آسیب های پس از آن. راکت امیدوارم که مهارت های دفاعی خود را می تواند کمک به جایگزینی Sepholosha که تا به حال دیده نشده اقدام بسیار پس از رابرت کاوینگتن تجارت است.

این حرکت توسط Sepholosha به انتخاب کردن از بازی باقی مانده از این فصل و پلی آف تأکید عوارض از ادامه بازی در سایه یک ویروس است که کشته 130,000 آمریکایی و آلوده بیش از دو میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی. او است که قطعا نه تنها بازیکن برای انتخاب کردن است و به احتمال زیاد به عنوان آخرین تیم حرکت و نزدیک به اتمام فصل شروع در پایان ماه.

به دلیل کوتاه فصل و postseason — تیم بازی خواهد کرد حدود هفت فصل به طور منظم بازی قبل از شروع پلی آف — هر بازیکن تست مثبت برای ویروس بعید است که به بازی در همه. هر تیم می تواند نابود COVID-19 فراگیر از طریق یک اتاق قفل است. کل لیگ می تواند به توقف ناگهانی آورده است با توجه به شرایط.

چنین خطر است که با بازی در طول یک بیماری همه گیر در یک دولت است که شاید بدترین شیوع این ویروس در کشور در حال حاضر است. بازیکنان نگران هستند به عنوان لیگ, اما نشان می دهد ظاهرا باید بر روی بروید.

برای موشک هر گونه بیم و هراس است هرحال تمایل به بازگشت در کف و ثابت کند که آنها را از آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن یک عنوان NBA حتی در یک, عجیب و غریب, فصل غیر قابل جبرانی تغییر توسط ویروس. حتی اگر مبادله Sefolosha برای Mbah یک Moute وسیله بسیار کوچک در طرح بزرگ از چیزهایی (و آن را احتمالا نمی خواهد که خیلی تفاوت) حتی تغییرات کوچک به نظر می رسد در بیشتر اهمیت در عصر coronavirus.

در حال حاضر ما باید صبر کنید و ببینید اگر راکت و NBA می توانید آن را از طریق مختصر از پایان فصل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>