COVID-19-مربوط به پهنای باند بودجه لایحه معرفی

سناتور. Ron Wyden (R-سنگ.) تا به معرفی یک لایحه که کمک به پرداخت هزینه برای نگه داشتن خانواده های کم درآمد اتصال به پهنای باند در حال انجام همه گیر که به نظر می رسد به گرفتن باد دوم است.

محبوس ارائه دهندگان خدمات’ تعهد به FCC به انجام آن — همه رشته های اصلی و بسیاری از کوچکتر Isp ها امضا — منقضی 30 ژوئن و FCC رئیس Ajit Pai از کنگره خواسته است تا به مالی گوشته اگر ممکن است در حالی که درخواست از Isp ها به ادامه کمک از طریق پرداخت معوق برنامه های ماه ژوئن گذشته 30.

FCC را Pai می گوید کنگره نیاز به نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد

این لایحه اضطراری قابلیت اتصال به پهنای باند عمل نیز افزایش FCC موجود کم درآمد یارانه ها که یک نی نی زیر 10 دلار در هر ماه و چیزهای دیگر.

به طور خاص این لایحه خواهد بود:

● “حق خانواده است که در آن یک عضو گذاشته شده است خاموش و یا furloughed به 50 دلار سود (یا $75 در سرزمین های قبیله ای) را نسبت به قیمت ماهانه از خدمات اینترنت و نیاز به Isp ها به خدمت واجد شرایط خانواده ها در قیمت کاهش می یابد توسط یک مقدار به اورژانس بهره مند شوند;

● “ماشه واجد شرایط بودن بر اساس مدرک تحصیلی برای تاسیسات برنامه برنامه ناهار مدرسه ملی (NSLP) و یا فدرال پل کمک;

● “ارائه دستگاه مانند لپ تاپ یا دسکتاپ کامپیوتر یا تبلت به واجد شرایط خانواده ها به

اطمینان از این خانواده ها دارای دستگاه های آنها نیاز به نگاه برای یک کار کامل آنلاین تکالیف و یا دریافت خدمات پزشکی از راه دور;

● “نیاز به تاسیسات ارائه دهندگان خدمات را به نامحدود دقیقه و داده های در دسترس برای کسانی که در حال حاضر تکیه بر تاسیسات برنامه را به ماندن متصل به تلفن و یا اینترنت خدمات و ارائه پشتیبانی های اضافی و

● “ارائه بودجه به استانها به منظور تسهیل ارتباط خود را ضربه محکم و ناگهانی ارتباط با پایگاه داده FCC را ملی تاسیسات Verifier, پایگاه داده, که اجازه خواهد داد که دریافت کنندگان آن برنامه به طور خودکار واجد شرایط برای نجات است.”

کلید مفاد این قانون گنجانده شده در عمل قهرمانان که به تصویب مجلس نمایندگان در ماه مه Wyden اشاره کرد. تشکر. مارک Veasey یک تگزاس دموکرات (TX-33) معرفی شده همدم قانون در خانه Wyden گفت.

پهنای باند دسترسی به طرفداران پوشش بودند به تلاش است.

“گزارش مصرف کننده به شدت از اورژانس ارتباطات باند پهن قانون نوشته شده و معرفی شده توسط
سناتور Wyden امروز” گفت: Jonathan Schwantes ارشد سیاست مشاور در گزارش های مصرف کنندگان. “این لایحه نشان دهنده مستقیم و معنی دار و موثر راه برای کمک به ما آسیب پذیر ترین آمریکایی ها تحت تاثیر COVID-19 همه گیر ماندن متصل به اینترنت است.

“اورژانس ارتباطات باند پهن قانون ارائه خواهد شد نیاز به دسترسی به خدمات باند پهن را برای بسیاری از دانش آموزان, افراد مسن, افراد کم درآمد و کسانی که شده اند تحت تاثیر بحران مالی گفت:” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ارشد قانونی وکیل کیت Ruane.

“انعطاف پذیر با پشتیبانی از در اضطراری قابلیت اتصال به پهنای باند عمل 2020 افزایش خواهد داد و انتخاب مردم باید برای رسیدن و ماندن آنلاین ارائه واقعی تاسیسات در طول این زمان از اجتماعی فاصله و تعمیق مشکلات اقتصادی گفت:” مت چوب, VP سیاست به صورت رایگان و مطبوعات عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>