COVID-19 میسوری نشان می دهد چگونه کم می توان آن را به

تماشای میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن متحمل سیاسی ريشه در آخرین جمعه بود تقریبا به عنوان دردناک برای منطقی مردم که باید به آن شده است برای او.

فرماندار خواندن خود را “stay-at-home” بیانیه — برچسب های تقلبی و misreported به عنوان یک “نظم” — با glee از یک گروگان در اسلحه که در احساس او بود. پارسونز بی میلی به توجه COVID-19 به عنوان یک واقعی همه گیر نیست و او تنها شبه مجوف پس از یک تورنت از درخواست و انتقاد از مراقبت های بهداشتی گروه (ما قهرمانان) رهبران کسب و کار سیاستمداران و رسانه ها.

فرماندار نیاز به یک میمون خود بازگشت در حالی که آرام و برخی کمتر-تکامل سیاسی simians به راست. او مزدکی هیچ سوال خود را در “کنفرانس خبری” با همین دلیل خوب.

اما خط پایین در اینجا است میسوری: ما لازم نیست که یک ایالت اقامت در خانه در نیروی اینجا. حتی نزدیک. حتی بعد از تمام کسانی که سرفصل ها و اخبار از حساب های اعلام نمود: “Parson در نهایت مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش دهید.”

با این حال خالص اهداف خود پرشن صادر شده چیزی بیش از یک پیشنهاد قوی به 65 یا بیشتر شهرستانهای استان است که تا به حال هیچ مقام رسمی سفارش در محل. آنها باقی می ماند و حکومت کمتر دستورالعمل های دقیق از کسانی که در سنت لوئیس شهر و شهرستان و دیگر مراکز بزرگ در دولت است. بسیاری از مکان هایی خواهد بود که توقیف در اینجا “باز برای کسب و کار” نشانه های خال خال در سراسر مناطق روستایی است. همه اجرای چپ به محلات با هیچ دولت-اجرای دندان ندارند.

اولین اشاره از این لنگش شد آن گیج کننده عدم ضرورت: Parson اعلام کرد در 5 p. m. روز شنبه یک “نظم” است که نمی خواهد حتی اثر را تا 51 ساعت بعد در 12:01 a. m. دوشنبه. در صورتی که تاخیر نبود تکواندو لحظه, من نمی دانم آنچه واجد شرایط. این یک بیماری همه گیر و یا یک پیک نیک ؟ شد فرماندار نگران است که او ممکن است خراب کردن ویروس ” آخر هفته با دادن آن متوجه پیشرفت?

و وجود این بود: “سفارش” تنها هجده روز طول می کشد و در واقع منقضی شش روز قبل از aspirational پایان مارس “ارشاد” اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر همان کسی است که در تاریخ 27 فوریه اعلام کرد “یک روز آن را مانند یک معجزه است. آن را ناپدید می شوند.” در COVID-19 جهان, اگر شما شش روز کوتاه است که نبوغ شما چند سیب زمینی سرخ کرده از یک وعده غذایی خوشحال.

تعطیل یعنی تعطیل. هیچ کس را دوست دارد اما مفهوم بسیار ساده است: هر کس در خانه باقی می ماند و این ویروس ندارد یک محل به گسترش است. بیشتر استثنا شما را سخت تر از آن است که به خم شدن منحنی و صاف آن است.

هر ناخواسته در برخورد با کسی که ندانسته داشتن این ویروس می تواند ده ها و صدها یا هزاران نفر از مردم, نمایی, چرا که آن را بسیار مسری است و درمان ندارد. آن را “مانند ویروس ها ما تا به حال قبل از” چیزی فرماندار اظهار داشت: اخیرا در 19 مارس ، این یک مراقبت های بهداشتی اضطراری است.

اشتباه نکنید در مورد آن: Missourians فراموش حفظ آزادی بیشتری نسبت به بسیاری از آمریکایی ها. اصلا کلمه من برای آن را. چک کردن وب سایت از دولت وزارت بهداشت و خدمات سالمندان (DHSS) که در آن قوانین مشخص است. در اینجا یکی چشم باز گزیده ای از بخش پرسش و پاسخ:

“انجام کار در مکان هایی که واجد شرایط نیست به عنوان ‘ضروری’ کسب و کار باید به نزدیک ؟

“نه. کسب و کار است که نه تحت پوشش (فدرال) راهنمایی در مورد بحث منظور ممکن است باقی می ماند باز است اما باید مطابق با گردهمایی اجتماعی و اجتماعی فاصله مورد نیاز از سفارش. این به این معنی است که بیش از 10 نفر اشغال می توانید در یک فضای واحد و این شامل هر دو کارکنان و مشتریان … کسب و کار نیز تشویق به افراد اجازه می دهد که در آن امکان پذیر است به کار از خانه برای رسیدن به مطلوب انزوا.

“کسب و کار می تواند به دنبال چشم پوشی از گردهمایی اجتماعی مورد نیاز از مدیر بخش توسعه اقتصادی است.”

در خطر ظاهری بیش از حد بدبینانه چه صورت ممکن اداری زوال عقل را دارای یک دولت در بخش بهداشت و درمان به دعوت غیر ضروری کسب و کار باز بماند و به دعوت هر کسب و کار به دنبال اجتماعی-جمع آوری پوشی در بدترین بیماری همه گیر در تاریخ بشر ؟ اجازه می دهد کارکنان به ماندن در خانه است “را تشویق?”

من این را می گویند برای DHHS: هیچ آزادیخواه کسب و کار و یا ویروس همیشه باید سوال خود را آرام روح. در نظر این خواننده پسند ترجمه از وزارت امور خارجه را اشغال کد در این زمان shutdown:

“یک 40,000 متر مربع فروشگاه مواد غذایی خواهد بود قادر به 133 مشتریان در فروشگاه در هر زمان. 8 ، 000 فوت مربع از فروشگاه های خرده فروشی خواهد بود قادر به 66 مشتریان در فروشگاه در هر زمان.”

تنها فاصله رفتن در ایالت میسوری است که بین دولت و مغز انسان است. ما واقعا جشن که 134 مشتری است که باید برای خنک کردن چکمه های خود را در خارج از خارج برای یک دقیقه ؟

میسوری هنوز 87 از آن 91 state parks, باز, به عنوان مخالف به ایلینوی که به صفر است. به نمایشگاه بسیاری از کشورهای نگه داشته اند پارک های باز و میسوری بسته شده است آن اردو را در سایت خود. هنوز هم علاقه مندان در فضای باز بوده است جریان در سراسر مرز میسوری برای لذت بردن از نشان می دهد-من دولت را شکوه و جلال طبیعی, یک, عجیب و غریب, واژگونی مرسوم مهاجرت از Missourians به دنبال قمار بی بالا تنه, رقص و تفریحی گلدان در ایالت ایلینوی است.پرتاب در تعداد افرادی که ممکن است سفر از کشورهای دیگر برای لذت بردن از آزادی خود را به سرپرستی خدمات غیر ضروری و یکی ترس میسوری ممکن است در آغوش همه گیر گردشگری. امیدوارم “ما آزادی است که خود را دولت نیست” کمپین باقی می ماند در قفسه.

همه گزارش روز گذشته این نیست سرد است. به من گفت: در این فضا تنها یک هفته پیش ما لازم نیست که زمان برای هر مزخرف در مورد شهری-روستایی تقسیم می شود نه این یکی.

پرستاران و پزشکان در روستایی در ایالت میسوری هستند فقط به عنوان فوق العاده و قهرمانانه و تحت حفاظت به عنوان کسانی که در اینجا در منطقه سنت لوئیس. مردم در روستایی در ایالت میسوری به همان اندازه مهم هستند و شایسته و دلسوز و مهربان و باهوش به مردم در مناطق شهری. ما باید برخی از تفاوت بله, اما هیچ کس را بهتر از هر کس دیگری. هیچ یک از مسائل بیشتر یا کمتر از هر کس دیگری.

Missourians نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک دولت — یک ملت — حل و فصل به کار به عنوان یک خم منحنی COVID-19 و پهن کردن آن است. اما این فقط اتفاق می افتد اگر وجود دارد یک حس اتصال از هدف و ضرورت است که بشدت فاقد امروز.

ما نیاز به رهبری در حال حاضر و آن را نه فقط وجود دارد. ما نیاز به وحدت در حال حاضر و آن را نه فقط وجود دارد.

می تواند وجود دارد هیچ انکار است که دولت شکسته شده است در میسوری. اما یک چیز را فلسفی گریزی به مالیات و حکومت و Faustian bargain کم درآمد پایین از هر بشکه هزینه برای آموزش و پرورش و patrolmen و خدمات اجتماعی و تمام بقیه. قادر به پاسخ زنگ به صورت یک بیماری همه گیر است چیز دیگری دوباره.

با استفاده از دولت از هنر مدل سازی در دانشگاه واشنگتن COVID-19 پایگاه داده هر دولت پیش بینی شده “بیمارستان استفاده از منابع” شکسته است تحت عنوان “COVID-19 پیش بینی با فرض کامل اجتماعی فاصله طریق ممکن است سال 2020 است.” آن و بعد فورا رفت واز توجه زیادی به اینجا اما میسوری است و نه مشکوک تمایز:

در نوشتن این تاریخ و زمان آخرین از 50 ایالت به آمار آن “اوج استفاده از منابع” — و تنها کشوری است که موفق به رسیدن به این قله تا زمانی که ممکن است 21 — توسط Missouri.

اوج پیش بینی شده است به آمار 27 روز پس از پارسونز زمان اقامت در خانه پیشنهاد و تعداد نامعلومی از Missourians منقضی خواهد شد. چه زمان به آمده در گذشته است.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>