COVID اولین پاسخ دهنده سر درد خود را در خط

نشان می دهد تشکیل شده از زندگی واقعی مصاحبه با COVID اولین پاسخ دهندگان در حالی که ما هنوز در وسط یک جهانی همه گیر. برای تلفن های موبایل مانند تئاتر تفاوت دارد. پس از همه نیست ما در حال حاضر گرفته شده به شکم واکنش اضطراری وحش از طریق جاسازی شده روزنامه نگاران, شخصی, مقالات و فیلم های رسانه های اجتماعی است که سند روزانه وحشت کارکنان بهداشت و درمان ما ،

در کمتر دست پاسخ خواهد بود بله.

اما وظیفه به کلمه به کلمه تئاتر کارشناسان جسیکا خالی و اریک جنسن در جدید خود را آنلاین نشان می دهد این خطراه اندازی شده توسط عمومی تئاتر و شما می توانید به سادگی نمی تراژدی نارسایی اما چیزی عمیق تر است. چیزی بیشتر ظریف شکننده و مؤثر تر از ما شده است مصرف ما نگران کننده و فوری اخبار.

ما کمتر پر شور indignities مبارزه COVID. هزار کاهش های کوچک. پانچ است که ممکن است به شما دست کشیدن اما کبودی تیره در طولانی یادآوری. این نشان می دهد که به ما می دهد که خطوط گسل ما را از دست ندهید در حالی که به دنبال بزرگتر منجلاب.

گرفته شده از مصاحبه با نیویورک سیتی پزشکی اولین پاسخ دهندگان مبارزه COVID, خط ما را با هفت شخصیت های دوار تک صدایی هیچ یک از آنها مرکب, اما همه آنها, تغییر نام, توصیف تلاش های خود را در مبارزه برای حفظ این ویروس در خلیج. هفت شخصیت های قانع کننده داده مناقصه در نظر گرفتن این بازیگران ستاره.

وجود بازیگر تبدیل ER, پرستار, David (Santino فونتانا), ER, دکتر, Vikram (Arjun Gupta) راننده آمبولانس اسکار (John Ortiz) سال اول کارآموز جنیفر (Alison Pill), سرطان, بیمارستان, پرستار, دوایت (نیکلاس Pinnock), Paramedic اد (Jamey Sheridan) و ارشد مرکز مدیریت شارون (Lorraine Toussaint).

اینها پزشکی کارگران در سنین مختلف و نژادها و جنس ترجیحات جنسی و کشورهای تولد. کامل عکس از رنگین کمان از قهرمانان ما آمریکایی ها با تکیه بر زنده نگه داشتن ما در طول این بیماری همه گیر.

تنها همین حالا تماس بگیرید و آنها را قهرمانان. “در حال حاضر ما در حال قهرمانان” snarls دیوید در نزدیکی پایان 60 دقیقه ای نشان می دهد. “چه اهمیتی آیا شما فکر می کنم ما قبل از انجام همه این? ناگهان از آنجا که ما می میرند و در حال حاضر ما در حال قهرمانان؟”
این تنها یکی از بسیاری از لحظات غضب verging در خشم است که gushes مانند صفرا گودال کوچک آب در طول این جنگ به مانند توصیفات.

با باز چهره ای که لبخند به راحتی آن را به عنوان نشان می دهد, درد, اسکار جزئیات 30-45 دقیقه او به طور معمول می شود به راه اندازی مجدد یک قلب که به نام صحنه. این است که یک مرد با افتخار از شغل خود افتخار خدمات خود را. اما سازمان دیده بان او را قطعه قطعه او به عنوان جزئیات چگونه COVID سازش کار خود را. “در طول این COVID آنها به ما یک 20 دقیقه ای پنجره. 20 دقیقه و آن. و نیویورک ما شناخته شده است به رفتن مایل اضافی به سعی کنید به کسی پشت. ما همه چیز را ما می توانیم, ما آنها را کامل بررسی. اما آنها مانند “شما نمی توانید هیچ چیز بیشتر است ؟” و “ما نمی توانیم هیچ چیز بیشتر به ما گفته شد 20 دقیقه.”

البته داستان شما انتظار می رود. به اندازه کافی PPE در حال اجرا خارج از تخت بهداشت و درمان کارگران بیمار شدن. از دست دادن بیماران. مدتی مجالس ترحیم. هیچ یک از این بازی برای اشک. همه از آن باعث گریه با این وجود. خالی که همچنین هدایت نشان می دهد هوشمندانه اجازه می دهد تا فقط به اندازه کافی فضای بین تک گویی به اجازه دهید گرانش احساسات تنظیم در دوربین طولانی فقط برای ضرب و شتم در شخصیت به عنوان آنها به ما خیره در صفحه نمایش ما.

اما پس از آن یک داستان بازدید ما که ما انتظار آن را نداشتم. محرک ما را از ما اشک در تازه ناراحت است. خجالت است که در میان همه هرج و مرج ما شاید نمی وقت به اندازه کافی ناراحت شود در این چیزها بیش از حد.

حمایت عاطفی ارائه شده به کارگران پزشکی بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. مدت ها پس از تروما راه اندازی اقامت دائم. تحویل مواد غذایی ساخته شده توسط منحصرا سیاه و قهوه ای مردم انجام این شغل با وجود ریسک بالا ، ما نگه داشتن کارگران پزشکی تغذیه و اقتصاد ما رفتن. که نمی توانند به درستی اطلاع رسانی به خانواده ها از مرگ یک دوست چون هر دقیقه بیشتر به معنی COVID بیماران تا ستون.

آن را دشوار دیده بان.

اما آن را نیز بسیار زیبا در آن ضرورت است. این مردم ما اعتماد با ما زندگی می کند و سزاوار آنها شنیده شود. را خاموش لباس و دستکش و انسان است. ما به آنها مدیون توانایی ما شاهد درد خود را. واقعا شرکت در این واقعیت است که ما همه در این با هم.

آن را حداقل ما می توانید انجام دهید.

خط در دسترس است بر روی تقاضا به صورت رایگان از طریق اوت 4 در تئاتر عمومی در کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>