کاکس Altice ایالات متحده آمریکا گسترش حفظ آمریکایی ها متصل تعهد


تاریخ Comcast AT&T دیگران در گسترش تعهد از طریق ژوئن 30

به عنوان احتمال است که بخش عمده ای از کشور خواهد بود قادر به بازگشت به محل کار و مدرسه و قبل از پایان ماه مه کمتر از یک واقعیت Cox Communications و Altice, ایالات متحده پیوسته اند دیگر اپراتورهای کابلی و telcos در گسترش تعهد خود را به FCC را “حفظ آمریکایی ها متصل” تعهد از طریق ژوئن 30.

FCC برای اولین بار پیشنهاد این تعهد در مارس و بسیاری از ارائه دهندگان پهنای باند در سراسر کشور امضا شده در موافقت و نه به قطع پهنای باند مشتریان برای عدم پرداخت در طول COVID-19 گیر waiving هزینه های اواخر و باز کردن نقاط فای ،

کاکس و Altice ایالات متحده آمریکا آخرین به تجدید تعهد خود را به تعهد — Comcast AT&T و ورایزون ارتباطات نیز مرتکب شده اند از طریق ژوئن 30. علاوه بر این کاکس گفت: این امر گسترش موجود ارائه شده به ارائه پشتیبانی برای مشتریان در جوامع در بیشترین نیاز.

“ما از ادامه حمایت از FCC ابتکار عمل را به فرمت های دیگر ما امدادی ارائه شده و تمرکز ما همچنان بر حصول اطمینان از مشتریان ما همیشه در ارتباط ماندن و سرعت آنها نیاز به کار و یادگیری از خانه” کاکس مدیر عامل پت اسر گفت: در آزادی مطبوعات. “ما نمی خواهیم مشتریان ما را به نگرانی در مورد از دست دادن خدمات ضروری در طول این زمان نیاز است.”

علاوه بر این کاکس به گسترش است قبلا اعلام امدادی ارائه شده به ارائه ادامه داد: حمایت و برای کمک به مشتریان و جوامع در بیشترین نیاز.

کاکس نیز ارائه طریق جولای 15:

  • رایگان Connect2Compete خدمات کاکس کم هزینه اینترنت محصول برای خانواده ها با کودکان در سن مدرسه که در حال ثبت نام در کم درآمد کمک برنامه. مشتریان باید ثبت نام تا قبل از مارس 15 به واجد شرایط. همه مشتریان جدید که ثبت نام از تاریخ 13 مارس دریافت خدمات رایگان از طریق ژوئیه 15.
  • به روز رسانی با سرعت 50 مگابیت در ثانیه برای دانلود مسکونی مشتریان در شرکت استارت StraightUp اینترنت و Connect2Compete بسته است.
  • برای کسانی که ردیف رایگان Cox مراقبت کامل تلفن و از راه دور دسکتاپ پشتیبانی برای مشتریان مسکونی ارائه کمک برای بارگذاری برنامه های کاربردی جدید آنها ممکن است نیاز به استفاده از در طول این زمان مانند کلاس درس آنلاین پشتیبانی از برنامه های کاربردی و وب سایت کنفرانس خدمات.

مسکونی مشتریان هنوز هم می تواند استفاده از یک $19.99 پیشنهاد برای شروع جدید اینترنت مشتریان از طریق مارس 15, که شامل یک افزایش موقت تا 50 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود بدون قرارداد سالانه و یا مدارک برای کمک به کم درآمد خانه ها و کسانی که تحت تاثیر از coronavirus چالش های مانند سالمندان و دانشجویان است.

Altice ایالات متحده آمریکا امضا به نگه داشتن امریکا متصل تعهد در مارس و گفت: همچنین گسترش مشارکت خود را از طریق 30 ژوئن. قبلا Altice ایالات متحده آمریکا تمدید رایگان خود را دانشجو پهنای باند و وای فای ارائه می دهد از طریق 2019-2020 سال تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>