کریگ Heiting می پیوندد Wurl به عنوان SVP در سراسر جهان توسعه کسب و کار


پالو آلتو ، – آوریل 28 سال 2020 – Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) امروز اعلام کرد که رسانه ها و صنعت جانباز کریگ Heiting اتحاد پیوست و این شرکت به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان توسعه کسب و کار. او متهم است که با شتاب در حال حاضر رشد چشمگیر تصویری از تولید کنندگان و تصویری خدمات جهانی Wurl شبکه.

“کریگ جدی go-getter با سابقه ارائه نتایج. شهرت و اعتبار خود و روابط در فضای رسانه ای برجسته هستند” گفت: Carl به Wurl ارشد درآمد افسر. “اضافه کردن کریگ دانش و مهارت های لازم برای تلاش های ما کمک خواهد کرد تا ما را در این کار سخت تیم ما انجام داده است در سال گذشته — onboarding ردیف بالا محتوا برای بینندگان و توسعه قابل توجه جدید و فرصت های کسب درآمد برای صاحبان محتوا. این ترکیبی از استعداد ما را در موقعیت بسیار عالی برای سرمایه گذاری در فرصت های پیش رو به عنوان CTV تصویب تسریع در سراسر جهان است.”

Heiting می پیوندد Wurl از Vubiquity یک بخش از خدمات ارتباطات و فن آوری شرکت Amdocs. در Vubiquity, Heiting به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از فروش و توسعه کسب و کار مسئول تمام آمریکای شمالی فروش درآمد حاصل از MVPDs, OTT, خدمات استودیو و شبکه های کابلی. Heiting نیز برگزار کرده است موقعیت های رهبری اجرایی با رسانه های مختلف شرکت های فن آوری از جمله لوکس سرگرمی که در آن به عنوان معاون ارشد فروش و توسعه کسب و کار او ابزاری در ایجاد شرکت توزیع دیجیتال را بدست آورد.

“Wurl شهرت برای بودن پاسخگو و آسان برای کار با و عامل در همکاری با مشتریان توجه مرا جلب کرد در حالی که این شرکت با گسترش سریع و پتانسیل فوق العاده ای منجر به تلویزیون متصل افزایش مهر و موم شده معامله” Heiting گفت. “من به دنبال به جلو به کمک به تسهیل نسل بعدی از محتوای توزیع و مصرف به عنوان ما همچنان به رشد Wurl شبکه در سراسر جهان است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wurl لطفا www.wurl.com و یا به دنبال شرکت در توییتر و LinkedIn.

در مورد Wurl
Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) عمل بازار پیشرو Wurl شبکه متصل جهان فیلم بالا در تولید با بزرگترین videoservices. Wurl باعث آن گردیده به صورت تصویری تولید کنندگان به ساخت و پیگیری توزیع جهانی برای مارک خطی کانال های حوادث زندگی می کنند و بر روی تقاضا برنامه نویسی و مدیریت و کسب درآمد از آگهی خود را موجودی. Wurl دفتر مرکزی اش در پالو آلتو کالیفرنیا. برای اطلاعات بیشتر wurl.com.

رسانه های تماس:
تریسی Sheehy
مبارکه ارتباطات برای Wurl
[email protected]
212.616.6003

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>