ایجاد یک virtual روز سفر برای برخی از سرگرم کننده و هیجان بدون ترک خانه

“پناه در محل” می تواند یک دستور به صورت مزمن, خستگی, اما آن را نمی باید با بسیاری از جالب تنسی, جاذبه های ارائه سرگرم کننده تورهای مجازی یا آنلاین دیگر تجربه.

بین جاذبه های وب سایت خود را در صفحات رسانه های اجتماعی و برخی از فیلم های یوتیوب شما می توانید با دریافت یک طعم و مزه از گریس لند تنسی آکواریوم های موسیقی کشور در تالار مشاهیر و موزه هرمیتاژ ملی حقوق مدنی موزه چندین باغ وحش و حتی نشویل پایین برادوی honky-tonks تا کنون که بدون ترک راحتی از نیمکت خود را.

مجازی تجارب البته رایگان و در دسترس بر روی هر دستگاه شما است. و در حالی که واضح است که آنها کاملا یکسان نیست که بازدید از آنها می تواند شما را روشن و به شما کمک کند تصمیم می گیرید که جاذبه های شما می خواهید به پرداخت پول در آینده را ببینید.

نگاهی مجازی روز سفر با برخی از این ارائه شده:

Country Music Hall of Fame

The Country Music Hall of Fame دارای یک سری از “تماشا و گوش دادن” اجرای برنامه ها و مصاحبه های که در آن شما می توانید جستجو در این موزه ویدئو و پادکست ها. هنرمندان و ترانه سرایان استاد نوازندگان, تولید, رکورد, مدیران علما و بیشتر دستگیر شده در گفتگو و عملکرد. این وب سایت حاوی جالب ویدئوها از ترانه سرا جلسات به نوازنده افکن و عميق. موزه مقامات می گویند هدف آنها این است که به ارائه چیزی برای همه علاقه مندان به موسیقی در طول این زمان.

جزئیات: countrymusichalloffame.org/videos

مطلب برای طرفداران موسیقی: شیرجه رفتن به ما سری County مایل

باغ وحش نشویل

نشویل باغ وحش Facebook و Instagram صفحات بسیاری از سرگرم کننده ویدئوها از ساکنان باغ وحش از جمله یک ویژگی ارزشمند “porcupettes” با بهره گیری از یک وعده غذایی خود را با مادر و یکی از مبارک طوطی های رقص و آواز در آن قرار گرفتن.

این باغ وحش همچنین دارای تعداد زیادی از حیوانات در یوتیوب و Vimeo و همچنین به عنوان دوربین زنده خوردها و دیگر به روز رسانی در وبلاگ خود.

این باغ وحش نیز ارائه می دهد یک تور مجازی از باغ وحش پیچیده در nzoo.من/googletour.

  • یوتیوب: youtube.com/user/zoonashville
  • Vimeo: vimeo.com/nashvillezoo
  • باغ وحش نشویل وبلاگ: nashvillezoo.org/our-blog

باغ وحش ممفیس

ممفیس تیم باغ وحش است که ارائه یک نگاه منحصر به فرد در داخل باغ وحش از طریق آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

عرضه در Facebook, Instagram and Twitter شامل مجازی وحشی برخورد در 12:30 بعد از ظهر روزهای هفته, باغ وحش, اخبار هر روز در ساعت 9 صبح و باغ وحش شخص در روز چهارشنبه و شنبه و یکشنبه. این باغ وحش همچنین حیوانات مخفی که در آن شما می توانید در پانداها فیل و اسب آبی.

جزئیات: www.memphiszoo.org

تنسی آکواریوم

تنسی آکواریوم در Chattanooga مجموعه “آکواریوم در خانه” صفحه را با لینک به وب کم های زنده است که به شما اجازه مشاهده سمور romping و غواصی در آپالاچی یارو, جنگل, جوانه زدن بر روی پنگوئن ها و کشف عظیم آب شور راز صخره نمایشگاه که با پر های رنگارنگ ریف و ماهی و دندانه دار کوسه و نجات لاک پشت دریایی سبز. تمام این جریان در دسترس 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در tnaqua.org/live-cams.

به “آکواریوم در خانه” صفحه امکانات قابل چاپ فعالیت ورق لینک به فیلم ها و دسترسی به جریان برخی از آن IMAX فیلم.

“تیم ما در حال کار سخت برای اضافه کردن مطالب بیشتر به این صفحه برای خانواده هایی که می توان هم به عنوان ما می دانیم که ما می توانیم نقش مهمی در کاهش استرس و داشتن برخی از سرگرم کننده و رخنه در برخی از یادگیری در طول راه” گفت: تهم, بنسون, مدیر امور خارجی برای آکواریوم.

او گفت: کارکنان خود را نیز ارائه مکرر Facebook حوادث زندگی می کنند و ارسال آنها را بر روی یوتیوب.

جزئیات: www.tnaqua.org/aquarium-at-home

گوشه عزلت

گوشه عزلت سایت خوب تصویری که می دهد یک نمای کلی از این مرکز بازدید کنندگان این نمایشگاه در اندرو جکسون و خانه ها و زمینه های هفتمین رئیس جمهور. گوشه عزلت مقامات می گویند “ما درهای بسته ممکن اما ذهن ما نیست!” آنها را به عنوان یک سری از “مجازی بازدیدکننده داشته است.”

گوشه عزلت راه اندازی کرده است یک Facebook Live سری از ویدئوها هر سه شنبه و پنج شنبه. اولین تصویری ویژه رئیس آن متصدی صحبت کردن در مورد شیوع و بیماری جکسون در طول زمان.

گوشه عزلت را Twitter و Instagram صفحات @7thPresident.

جزئیات: thehermitage.com/visit

ماجراجویی مرکز علوم

ماجراجویی علم مرکز تبادل نظر علوم صفحه است که بچه باحاله گرا تظاهرات از طریق فیلم کوتاه. با کروناویروس, پخش كردن, بنابراین به طور چشمگیری وجود دارد به موقع آزمایش در مورد شستن دست و میکروب های پراکنده.

وجود دارد بسیاری از دیگر در خانه علم فعالیت بیش از حد در adventuresci.org/diyscience از جمله بعضی ها که شامل شبح وار علم است. موزه علوم نیز ارسال محتوای سرگرم کننده خود در Facebook و Instagram صفحات.

جزئیات: www.adventuresci.org

ملی حقوق مدنی موزه

ملی حقوق مدنی موزه در ممفیس ” لورن, متل, ترور, سایت دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور تواریخ جنبش حقوق مدنی آمریکا و به نظر می رسد در حال حاضر مسائل مربوط به حقوق بشر.

شما می توانید یک واقعیت مجازی تور از موزه شات های تجاری تجدید نظر در سال 2018 در youtube.com/watch?v=aTXIHRZkwyQ.

شما همچنین می توانید ویدئو های ارسال شده در سایت موزه را بازدید از صفحه.

جزئیات: www.civilrightsmuseum.org

فرست موزه هنر

هر یک نمایشگاه ویژه در میدان موزه هنر خود حضور آنلاین در fristartmuseum.org. دنبال لینک زیر “منابع” به عنوان در هر نمایشگاه صفحه.

با کودکان خارج از مدرسه fristkids.org ارائه می دهد و فعالیت های خلاق و سرگرم کننده یادگیری است. اشتراک در فرست رایگان خبرنامه هفتگی برای فعالیت بیشتر و منابع است.

جزئیات: fristartmuseum.org

Elephant Sanctuary

The Elephant Sanctuary در Hohenwald تنسی است و هرگز به روی عموم باز است اما شما می توانید مشاهده فیل ها در هر زمان از راحتی از خانه خود را از طریق سه livestreaming EleCams. این ارائه از راه دور به نظر می رسد در برخی از فیل.

در سال 1995 تاسیس این پناهگاه را فراهم کرده است یک خانه به 28 فیل همه بازنشسته از باغ وحش ها و سیرک.

جزئیات: www.elephants.com

باغ وحش ناکسویل

باغ وحش ناکسویل مقامات در حال تولید محتوای جدید در هر روز هفته به نام “آوردن باغ وحش به شما!” در Facebook و Instagram, از جمله یک IGTV سری که در آن شما می توانید قسمت های گذشته است.

فیلم ویژگی یک نگاه دقیق تر در حیوانات و باغ وحش چت.

باغ وحش عاشقان در تمام سنین دعوت به شرکت در یک هفتگی فعالیت مانند رسم یک تصویر مورد علاقه خود را باغ وحش حیوانات.

جزئیات: www.zooknoxville.org

الویس پریسلی Graceland

الویس پریسلی گریس لند در ممفیس دوم-ترین-بازدید از خانه ای در آمریکا پس از کاخ سفید به طور مداوم دریافت بین یک و نیم میلیون و 750,000 بازدید کننده در سال گذشته بیش از 30 سال از عمل.

شما می توانید یک نگاه اجمالی در پشت صحنه در گریس لند در “Gates of Graceland” سری وب.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ویدئوها از Graceland برجسته و رویدادهای گذشته بر روی وب سایت خود را. و وجود دارد یک اتاق به اتاق گالری Graceland عکس در گریس لند را در Facebook صفحه.

جزئیات: www.graceland.com

Nashville, honky-tonks

در زمان عادی Nashville پایین برادوی honky-tonks در حال پر جنب و جوش بخشی از موسیقی نشویل تجربه. حتی اگر آنها در حال حاضر خالی و سکوت شما هنوز هم می توانید انجام دهید مجازی بررسی و ثابت خود را از خانه.

این Tennessean گرد کردن برخی از موسیقی زنده جریان به از نو خلق کردن تجربه در خانه.

من پیشنهاد می کنم ترک خوردگی باز کردن یک آبجو سرد در حالی که شما تماشا و گوش دادن به خود را honky-ٹونک جیغ وداد بازی کردن کمی بیشتر معتبر.

رسیدن خانم ارزان در 615-259-8282 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/mscheap و در Tennessean.com/mscheap و در توییتر @Ms_Cheap و گرفتن او را هر پنجشنبه در ساعت 11 صبح در WTVF-کانال 5 “صحبت از شهر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>