فرهنگ و هنر می پرسد FCC برای زود پرش در 5G دستگاه

مصرف کننده شرکت های فن آوری در حال پرسیدن FCC برای انعطاف پذیری بیشتر برای واردات, بازار و پیش فروش 5G دستگاه های قبل از FCC تایید خود را با استفاده از چیزی است که آنها می گویند مهم است برای برنده شدن در این مسابقه به 5G.

“به عنوان نوآوران مسابقه به توسعه و استقرار محصولات و خدمات 5G, اقتصاد, شرکت های بشدت نیاز به انعطاف پذیری بیشتر به بازار و پیش فروش دستگاه های عمومی قبل از اخذ FCC تجهیزات مجوز” مصرف کننده تکنولوژی ارتباط گفت: FCC در یک دادخواست برای rulemaking و یا چشم پوشی.

فرهنگ و هنر گفت که اصلاح یا waiving کلی منع بازاریابی RF دستگاه تا زمانی که از آن شده است مجاز است “لازم به مصرف کننده را برآورده و خواسته های بازار و برای پیشبرد سیاست اولویت 5G رهبری جهانی.”

آن را می گوید چند دهه ممنوعیت واردات بازاریابی و پیش فروش دستگاه های است که مانع برنده شدن در مسابقه به 5G یک پیروزی است که هر دو FCC رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند یک اولویت

“[T]او در زمان ممنوعیت مشروط فروش به مصرف کنندگان و بسیار محدود توانایی واردات دستگاه ها قبل از مجوز حتی برای فعالیت های آماده چنین دستگاه هایی برای خرده فروشی نمایش مانع نوآوری در 5G, اینترنت, از همه چیز, هوش مصنوعی و بیشتر” این گفته FCC.

این انجمن گفت اجازه می دهد به شرطی فروش قبل از رسمی تایید “را به تولید کنندگان بهتر حس end-user تقاضای کمک کوچکتر تولید کنندگان رزرو فضای کارخانه و جذب سرمایه گذاران و کاهش ضایعات.”

فرهنگ و هنر مطمئن FCC آن صحبت شد در مورد پیش فروش است و هیچ دستگاه را به دست مصرف کنندگان قبل از FCC تایید. “این اطمینان حاصل شود که این کمیسیون می تواند همچنان به محافظت در برابر آسیب از فرکانس رادیویی تولید گازهای گلخانه ای و ترویج شفافیت در فرکانس رادیویی دستگاه برچسب زنی” آن گفت:.

اما فرهنگ و هنر اضافه شده است که FCC نیاز نمی شود به طور کلی “آژانس حفاظت از مصرف کننده” با کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل در حال حاضر پر است که نقش با قدرت و تجربه برای مقابله با هر گونه تبلیغات, بازاریابی و یا ارتقاء آن دروغ یا فریبنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>