فرهنگ و هنر می گوید آن را می داند هیچ COVID-19 گسترش اتصال به CES

مصرف کننده انجمن تکنولوژی جمعه در پاسخ به یک گزارش که استدلال CES در لاس وگاس در ژانویه می توانست عمده انتقال اتصال برای COVID-19 با توجه به زمان حضور و ارقام و numer از بازدید کنندگان بین المللی. فرهنگ و هنر گفت: آن را می دانستند و از هیچ اتصال بود اما قطعا مایل به کمک در هر گونه تلاش برای ردیابی این ویروس گسترش یافته است.

با توجه به CES بیش از 175,000 مردم حضور داشتند نشان می دهد از جمله 61,000 از خارج از کشور است.

در این گزارش به نام نشان می دهد “جذاب پازل قطعه ای از این بیماری همه گیر را گسترش.”

در پاسخ CES گفت: در حال آگاه شده و توسط مقامات بهداشت در مورد هر یک از این 175,000 داشتن ویروس بود اما قطعا مایل به کمک به پازل از انتقال آن و با اشاره به این که تکنولوژی در ترکیب با دارو کمک خواهد کرد که مبارزه با بیماری های همه گیر و صرفه جویی در زندگی می کند.

مرتبط با: تمامی موضوعات در COVID-19 تاثیر بر صنعت

“بهداشت و ایمنی و امنیت از ما CES شرکت کنندگان در اولویت است و ما اقدامات احتیاطی را در هر سال برای حفاظت از شرکت کنندگان” فرهنگ و هنر در بیانیه ای گفت. “ما آگاه هستند از هر گونه تایید موارد COVID-19 متصل به CES سال 2020 است. و ما شنیده نشده از هر بهداشتی مقامات دولتی مقامات یا اشخاص شرکت ها گزارش داد که یکی از شرکت کنندگان بود در معرض ویروس.

مربوط به: کاخ سفید-حمایت Ed Tech سایت راه اندازی

“ما درک می کنیم این است که دشوار و نگران کننده زمان و مردم نگران هستند. ما به اشتراک گذاری آن – به خصوص در مورد کارکنان شرکت کنندگان’, همکاران و سلامت کارگران. ما را تشویق به تلاش برای یادگیری در مورد گسترش ویروس و متعهد به همکاری مطابق با قانون به شکل از چگونه COVID-19 پخش شد و چگونه ما می تواند به حداقل رساندن گسترش آینده ویروس” فرهنگ و هنر گفت.

“مهمتر از همه با توجه به آنچه که ما می دانیم که ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای اطمینان از آینده فرهنگ و هنر رویدادهای سازماندهی شده و اجرا شده بر اساس توصیه های بهداشتی کارشناسان بهداشت و ایمنی شرکت کنندگان به عنوان برترین نگرانی است. و ما تشویق می شوند که ترکیبی از فناوری و پزشکی را ایجاد راه حل های نوآورانه برای بیماری های همه گیر مانند COVID-19 و صرفه جویی در زندگی می کند.”

مربوط به: کاخ سفید مذاکرات Coronavirus با تکنولوژی غول

فرهنگ و هنر در حال حاضر ایجاد یک telehealth پورتال و همچنین در پاسخ به کاخ سفید خواستار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>