کامبرلند Co. توقف ترافیک به پایان می رسد با یک مرد مرده افسر مجروح

تنسی دفتر تحقیقات در حال بررسی شرایطی که منجر به یک مرد در حال مرگ و یک افسر مجروح می شود و در طول یک وسیله نقلیه متوقف شنبه شب با توجه به TBI انتشار.

در حدود 7 p. m. در 8000 بلوک Chestnut Hill Road, Cumberland County Sheriff معاون دفتر کشیده بیش از یک وسیله نقلیه پس از گزارش شاهد نامنظم رانندگی. با توجه به اطلاعات اولیه از سازمان که معاون با نزدیک شدن به راننده پنجره راننده در را باز کرد به ضرب گلوله کشته و مجروح افسر. سپس معاون شلیک تفنگ خود را به عنوان موضوع راندند.

راننده بود و بعد از آن مرده را در وسیله نقلیه خود را در مورد یک مایل دور از حادثه است. کالبد شکافی انجام خواهد شد برای تعیین علت مرگ. معاون پرواز از صحنه و باقی مانده در بیمارستان بستری شنبه شب.

TBI عوامل و تنسی گشت بزرگراه را ادامه خواهد داد به جمع آوری شواهد و مدارک و انجام مصاحبه. یافته های به اشتراک گذاشته خواهد شد با منطقه 13 دادستان کل برایانت Dunaway برای خود بیشتر توجه و بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>