Cumbia پیشگامان Los Angeles Azules انجام در هوشمند مرکز مالی

Los Angeles Azules
هوشمند مالی مرکز
شکر زمین
1 مارس سال 2020

در حال رشد در یک Latino خانواده وجود دارد برخی از چیزهایی که به سادگی اجتناب ناپذیر است. رفتن به کلیسا در روزهای یکشنبه پوشیدن دست من فراز از خود را همسر خواهر و برادر و عموزاده و اینکه مجبور به گفتن سلام و خداحافظی به هر عمو و پدربزرگ و مادر بزرگ در جمع های خانوادگی هستند فقط تعداد کمی در میان آنها است.

و سپس صبح روز شنبه. پس از یک هفته طولانی از مدرسه شما آرزو داشت برای این فرصت را به خواب در اواخر basking در گرم coziness که سن مارکوس پتو گرم و صلح آمیز بدون مراقبت در جهان است.

و سپس شما آن را شنیده… یک خط باس همراه با فلوتر از آکاردئون و یک سنتز صفحه کلید. “Bohm! Bohm! Bohm! بو-bohm bo-boohm! Bohm!”

تا به حال فقط با آغاز مراسم هفتگی تمیز کردن کل خانه و به زودی خواهد بود hollering نام خود را برای کمک. “Mis Sentimientos” توسط Los Angeles Azules بود فقط یکی از اهنگ های که بیشترین بازدید نوار کاست که نشان داد که زمان من به خواب بود به زودی به پایان برسد.

سریع به جلو 35 سال وجود دارد و من در هوشمند مرکز مالی در زمین قند یکشنبه شب آواز خواندن همراه به آهنگ من شنیده ام در چند دهه حتی مطمئن نیست چگونه و یا زمانی که یاد گرفتم تمام کلمات تندرست و برروی آن بکشید به همراه ضرب و شتم به عنوان Los Angeles Azules ارائه شده هر کس در حضور یک سمفونی از cumbia.

گروه حول محور الله مهاجرانی آوانته خانواده که افتخار بومی ایزتپلپا یکی از بخش نیویورک از, Mexico City. آنها شعار معروف د ایزتپلپا para el mundo! در طول خود را نشان می دهد. در زمان چرخش متشکل از هفده اعضای گروه که شامل چندین خوانندگان, شاخ, بازیکنان, صفحه کلید, بازیکنان, نوازنده, و بیشتر.

اکثر آهنگ های خود را حول مسائل مربوط به قلب است که شامل عشق و اشتیاق و دل شکستگی. اما حتی غمگین ترین آهنگ ها در کارنامه خود صدا پر جنب و جوش و خوش بین است. متوجه شدم چند ماچ fellas گریه قاتل اشک به خود Budweiser آبجو نقل مکان زیبا برای تلفن های موبایل.

Jorge Mejia Avante played the accordion with masterful agility as Los Angeles Azules packed the house at Smart Financial Centre in Sugar Land, Texas.گسترش

Jorge Mejia آوانته بازی آکوردئون با استادی چابکی به عنوان Los Angeles Azules بسته بندی شده در خانه هوشمند مرکز مالی در زمین قند تگزاس.

عکس مارکو تورس

“Como Te Voy A Olvidar,” “Nunca Es Suficiente,” “Niña Mujer” “ال Liston De Tu Pelo” و “17 Años” فقط تعداد کمی از مناجات Angeles Azules بازدید که پر از اتاق با نشاط و انرژی و لبخند و سلامتی. گروه ملحق شد در مرحله Ximena Sariñana و جی De La Cueva برای یک آهنگ اما بقیه از شب پر شد با cumbia گرمسیری و sonidero توسط گروه اصلی.

من انتظار می رود مخاطبان به تکیه به سمت بالاتر جمعيت اما در واقع آن را یک طیف وسیعی از لاتین طیف از سالمندان به کودکان و نوجوانان کالج, همه jammin’ از لبخند و رقص. من با حضور چندین نشان می دهد که در اینجا در Smart اما این ممکن است بزرگترین از نظر مخاطبان حضور و غیاب. خطوط به دستشویی پست نشان می دهد که واقعا طولانی و ترافیک خروج از پارکینگ بسیار زیاد بود.

از حومه شهر مکزیک به دنیا Los Angeles Azules در ادامه به ارائه شادی از طریق cumbia. در حال حاضر اگر شما ببخشید من احساس می کنم نیاز به تمیز کاری….

Elias Mejia Avante aka "El Doc", served as band director while providing the bass line for cumbia superstars Los Angeles Azules.گسترش

الیاس Mejia آوانته با نام مستعار “ال Doc” را به عنوان مدیر گروه در حالی که ارائه خط باس برای cumbia superstars Los Angeles Azules.

عکس مارکو تورس

The audience filled the seats as well as danced in the aisles for most of the evening as Los Angeles Azules provided the cumbia soundtrack.گسترش

مخاطبان پر کرسی به عنوان به خوبی به عنوان رقصید در راهرو برای بسیاری از شب را به عنوان Los Angeles Azules ارائه cumbia موسیقی متن فیلم.

عکس مارکو تورس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>