Cuomos ویدئو ارز سبک زمان تلاش


برادران شخصی در مورد COVID-19

برادران کومو تا به حال چند لحظه از “جدی” سبک سری پنج شنبه (2 آوریل) در فرماندار اندرو کومو تلویزیونی روزانه COVID-19 وضعیت جلسه. برادر کریس سی ان ان لنگر/میزبان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است و در “زیرزمین” قرنطینه.

فرماندار کومو گفت که از آنجا که بسیاری از مردم خواسته بود چگونه کریس انجام شد او فکر او می خواهم اجازه دهید Chris ارائه پاسخ خود را از راه دور تبدیل جدول به تبدیل شدن به مصاحبه.

آنچه در گرفت در چند دقیقه است که به وضوح برای رفتن به یاد لحظه ای در سابقه خانوادگی و ساخته شده برای سرگرم کننده تلویزیون در میان واقعیت تلخ از اطراف نیویورک بودند.

Chris Cuomo گفت که او تا به حال یک تب ناشی از توهم است که در آن فرماندار به نظر می رسد او در رویای “بسیار جالب رقص باله لباس.” او گفت: برادر او و “تکان دادن یک گرز و گفت:” من آرزو می کنم من می تواند موج من و گرز و این از بین برود و سپس شما به اطراف چرخید و می رقصید دور است.”

یک لبخند فرماندار کومو او تشکر کرد که برای به روز رسانی و پیشنهاد کرد که “بسیاری از برخلاف واقعیت در آن است.” یک goofily chuckling Chris پاسخ داد: “من نمی توانم این تصویر را از سر من.”

“بدیهی است که تب تحت تاثیر ظرفیت ذهنی خود را” فرماندار شوخی. که و به احتمال زیاد یک دوز از تب کابین و همچنین با توجه به پاسخ. “و تنها بودن در همه زمان ها” Chris پاسخ داد و اضافه کرد “من فکر می کنم همه چیز را من می گویند خنده دار است” و شکستن به giggles. برادر اندرو سپس به آرامی پرسید: Chris اگر او هنوز هم تا به حال تب.

“من یک تب سمت راست این لحظه, فرماندار,” او گفت:.

شاید اتفاقا شاید نه مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) بسته او در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه–در مورد راه اندازی کمیته ای برای نگاه به دولت را از دست داده و به COVID-19 بیماری همه گیر–با توصیه های زیر: “فراموش نکنید: آبرسانی شستن دست های خود دعا [و] رقص به عنوان اگر هیچ کس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>