CuratorNow راه اندازی به سرعت فعال کردن از راه دور مشارکتی ابر تولید فیلم


CAMBRIDGE, UK, 16 مارس سال 2020: رهبران جهان در رسانه های مدیریت دارایی نرم افزار IPV امروز اعلام فوری اندازی “CuratorNow” یک ابر خصوصی از راه دور در حال ویرایش استودیو حرفه ای برای ویراستاران فیلم و تولید کنندگان برای ادامه به ایجاد محتوای کسب و کار خود باید از خانه و یا در واقع در هر نقطه دیگری به عنوان رویدادهای جهانی نیروی تغییر در این راه مردم باید به کار.

قادر به اعزام در روز CuratorNow سریع-آهنگ های توانایی خلاقیت به کار از هر مکان از جمله خانه خود را با فقط پایه Wi-Fi برای همکاری پروژه با استفاده از هسته ابزارهای متصدی IPV ثابت گل سرسبد رسانه مدیریت دارایی پلت فرم اجازه می دهد برای ساده مقیاس پذیری و آسان مسیر ارتقاء.

IPV مدیر عامل, علامت Fagan گفت: “متصدی نشان داده قابلیت پشتیبانی مجتمع رسانه ها در گردش در سراسر تیم ها و سازمان ها در سراسر جهان است. CuratorNow یک سریع-استقرار نسخه تحویل از طریق ابر خصوصی برای اطمینان از داده های مالکیت است حفظ شده توسط کاربر را به شرکت کلاس پروژه های ویدئویی تداوم آنها باید با پشتیبانی از کنترل از راه دور کار مشترک و اطمینان حاصل شود که پروژه های ویدئویی ماندن بسیار سازمان یافته بدون در نظر گرفتن مکان کاربر.”

CuratorNow سرعت را قادر می سازد مدیران رسانه به مصرف hi-res تصویری و ورود حیاتی ویژگی های ابرداده; این توانایی را به راحتی جستجو و پیدا کردن دارایی های از راه دور; برای ویرایش با قاب-دقیق پروکسی با استفاده از 98% پهنای باند کمتر از hi-res فایل; به همکاری یکپارچه در نرم افزار Adobe Premiere Pro در پروژه و مطابق با تکمیل محتوا به hi-res همه از طریق تحویل داده بسیار امن ابر خصوصی.

Fagan می افزاید: “به همکاری به سرعت و به طور موثر, تصویری, تیم نیاز و انتظار یک تجربه کاربری بصری. به عنوان سرپرست توسعه داده شده است به طور خاص برای تصویری حرفه ای CuratorNow از مزایای هر دو خود را بهترین در کلاس UI و بهترین عمل رسانه های گردش کار ساخت آن را فوق العاده آسان برای استفاده و آماده برای رفتن بلافاصله نیاز به هیچ پیکربندی.”

CuratorNow حال حاضر در دسترس است!

-به پایان می رسد-

در مورد IPV
IPV یک رسانه مدیریت دارایی ارائه دهنده نرم افزار که محصول گل سرسبد متصدی اجازه می دهد علامت های تجاری پیشرو هوشمندانه ایجاد جستجو و به طور خودکار محتوای ویدئویی در بازی-تغییر سرعت. مستقر در کمبریج انگلستان پایه مشتری شامل برخی از موفق ترین در جهان رسانههای سازندگان محتوا و تدوین کنند گان و رنگ آبی تراشه سازمان های فعال در بازار اعم از خرده فروشی به اکتشاف فضا.

مطبوعات تماس با ما:
صفحه Melia روابط عمومی
بکی تیلور
Tel: +44 (0)7810 846364
ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>