CuriosityStream وحشی می رود و با ده ها تن از جدید و برتر مستند ویژه از برنده جایزه شرکت تولید Doclights


مستقل و پیشرو واقعی شرکت رسانه CuriosityStream امروز اعلام کرد با همکاری مشهور حیات وحش, شرکت تولید Doclights به 50 اصلی و طبیعی تاریخ فیلم های مستند به آن SVOD و پرداخت خدمات تلویزیون در سراسر جهان در سال 2020 است. اولین ده برتر جهان عناوین شروع به اولین در CuriosityStream آغاز ژوئیه 2.

“CuriosityStream هیجان زده است برای ادامه همکاری ما با Doclights است که تولید نمایشگر مورد علاقه از جمله وحشی گالاپاگوس و کوسه یخی شمالیگفت:” راب Burk سر از محتوای CuriosityStream. “علامت تجاری خود را پیشرو تکنیک های تولید دعوت شما را به جهان از هر یک از گونه های با شکوه و خیره کننده زیستگاه های طبیعی در دسترس برای همه ما. ما مشتاقانه منتظر به آوردن CuriosityStream بینندگان در سراسر جهان بیشتر از با کیفیت بالا, همهجانبه, طبیعی, تاریخچه برنامه نویسی آنها طلب است.”

جدید تخته سنگ از Doclights تاریخ طبیعی برنامه نویسی متشکل از 60 و 30 دقیقه ویژگی های, مکمل CuriosityStream مقاوم و ارائه اصل و سرپرستی محتوای محبوب واقعی ژانر است.

یوزپلنگ: ضرب و شتم شانس (اکران جولای 2)

یک یوزپلنگ را افزایش می دهد او جوان خانواده در گستره وسیعی از Serengeti در مواجهه با چالش های عظیمی. شیرها سریع به پرتاب عضلانی خود را از اطراف و کفتار و شغال تلاش برای سرقت هر چیزی یوزپلنگ موفق به کشتن. توله را مجبور به یادگیری سریع اگر آنها در حال رفتن برای زنده ماندن ایجاد قلمرو و شروع خانواده خود را.

مخفی استرالیا (اکران جولای 9)

استرالیا شناخته شده است برای آن خورشید را بوسید سواحل با این حال از 2500 مایل بین سواحل ساخته شده از یک درهم آمیخته از تقابل مناظر: جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری و کوه برف دربسته در محیط خشک جنگل های غول پیکر, تالاب های گرمسیری صخره و خصمانه کویر. این دستگاه های گسترده ای از بیابان به رخ کشیدن برخی از ترین در جهان منحصر به فرد و عجیب و غریب حیات وحش است. در این ‘پنهان’ استرالیا وجود دارد در هر نوبت.

این پرندگان برای پیاده روی ساخته شده (اکران جولای 9)

چند چیز بیشتر شگرف از هدیه پرواز اما برخی از پرندگان را انتخاب کرده اند به آن را بدهد تا سوال این است که چرا ؟ آن است که آیا به صرفه جویی در انرژی ضربه بزنید به منابع غذایی و یا سرمایه گذاری در مهارت های دیگر که همه آنها دلایل خود را. اما یک چیز برای مطمئن شویم که: آن را ندارد, پرواز پرندگان هر کمتر عجیب و غریب و شگفت انگیز است. غیر-آگهی شامل بزرگترین و سریع ترین, عمیق ترین غواصی و خطرناک ترین پرندگان در این سیاره است.

جگوار: پادشاه جنگل (اکران جولای 16)

جگوار سومین از این گربه های بزرگ و پوند برای پوند قدرتمند ترین. ما جگوار گشت صفحه اصلی طیف وسیعی از بیش از یک صد کیلومتر مربع در برزیل, عمیق در قلب بزرگترین جنگل های استوایی. اما دخالت انسان به این معنی است که زندگی خود را تنها سخت تر می شود و خود را در آینده کمتر است.

جادویی Fjords (اکران جولای 16)

Fjords’ با شکوه و مناظر چشمگیر هستند فقط نوک کوه یخ است. Fjords پایه شاهد بزرگترین شگفتی های قلمرو حیوانات. آیا فقط در زیر سطح و در اعماق کف دریا یا بر روی زمین خشک fjords پیشنهاد باور نکردنی فضل از حیات وحش است. عظمت خود عهد به انواع موجودات است که رشد خود را در سایه.

دیدار با Meerkats (اکران جولای 23)

در خود گسترده و بی رحم خانه Namib desert meerkats تکیه بر اصحاب خود را به تماشای پشت خود را. تنها با هم آنها می توانند پیدا کردن قدرت و منابع به شکست شانس انباشته در برابر آنها. یک زن جوان مجبور است از گروه خود پس از حمله وحشیانه. بازیگران و چپ به دفع کردن برای خود او هیچ چاره ای جز پرسه زدن در کویر و پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن.

دیدار با Marsupials (اکران جولای 23)

چند کشور بیشتر نمادین نماینده در قلمرو حیوانات از استرالیا و جانور کیسه دار. Marsupials هستند عجیب و غریب و شگفت انگیز و اوباش از حیوانات که حمل و جوان خود را در یک کیسه. آیا رقص, بالا رفتن یا هوابرد marsupials برخی از جذاب ترین موجودات, شما به احتمال زیاد برای دیدار با.

Puma: شبح گربه (اکران جولای 30)

شبح گربه یکی از دست نیافتنی ترین حیوانات رومینگ بیابان. سازگار و انعطاف پذیر این گربه دیکته مخاطره آمیز چرخه زندگی برای موجودات زنده که به اشتراک گذاشتن خانه خود را. در سرد و نامهربان کوه بالا شیلی یک برد سه توله. در کمتر از یک سال می توان آنها را در دفاع از خود; آنها باید یاد بگیرند که مهارت های لازم برای زنده ماندن.

میمون ضرب وشتم (اکران جولای 30)

شایان ستایش تهاجمی و پر از فساد دور ما عموزاده باید نقاط مشترک زیادی با ما. نوسانی از طریق ما نخستی سان درخت خانواده به سرعت نشان می دهد تنوع از ما میمون بستگان.

Sloth Bear: تولد یک شاهزاده (اکران اوت 6)

این خرس تنبل است عجیـب و wildest به دنبال تمام خرس. با کرک خز, طولانی, چسبنده, فک و کاورنو دهان او ارائه یک شکل عجیب و غریب shambling در سراسر خشک اسکراب هند است. او معروف ساخته شده بود به عنوان Baloo در کتاب جنگلو در عین حال باقی می ماند و ضعیف شناخته شده و به ندرت دیده می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>