به عنوان بخشی از سنت سالانه از سوپر باول آخر هفته Pro Football Hall of Fame کمیته اعلام کرد کلاس های خود را از سال 2020 است. از یک کسیکه لیست 25, آنها قطع لیست پایین به ده فینالیست و وارد در این پنج نام:

با حق رای دادن در حال حاضر تقریبا بیست سال در هوستون تگزاس آغاز خواهد شد به نام که صرف تمام یا برخی از زمان در لیگ با حق رای دادن است که ورود به این گفتگو. برخی در حال حاضر به عنوان من مطمئن هستم که همه ما پرتاب وحشی احزاب برای اد نی القای سال گذشته است. (طعنه فونت هشدار!) آن را می شود من فکر کنم که بازیکنان با تگزاسی روابط از هر نوع را در سالن از شهرت بحث در طول چند سال آینده. با شمارش من لیستی از کسانی فعلی یا سابق تگزاسی با یک غیر صفر فرصت برخی از مشاهیر نظر در لیست زیر کلیک کنید:

J. J. وات د (2011-present)
هر زمان که می آید زمان برای وات به تصمیم می گیرید که او دوست دارد انجام خنده دار skits به جای اخراج quarterbacks او خواهد بود یک رای اول Hall of Famers پنج سال بعد. سه بازیکن دفاعی سال جوایز در پنج فصل شد به اندازه کافی برای محکم بستن آن است. هر چیزی که او را از اینجا در خارج است فقط نا مشروع.
هف احتمال: 100 درصد

شین LECHLER P (2013-2017)
هفت Pro کاسه و نه همه طرفدار نامگذاریهای (شش تیم اول سه دوم تیم) قطعا به اندازه کافی برای دریافت Lechler القاء آن را فقط یک سوال از زمانی که آنها برای باز کردن کتاب برای یکی دیگر از توپ. Lechler بود غیر قابل انکار در آنچه که او انجام داد بیشتر را دارد برای اظهارات از تگزاسی اما او بدیهی است که معشوق در اینجا به عنوان یک بومی تگزاس و Texas A&M Aggie.
هف احتمال: 95 درصد

تونی BOSELLI لیتر (2002)
Boselli پیدا کرده است راه خود را بر روی فینالیست لیست به طوری که نام خود را ادامه خواهد داد به شناور در داخل و خارج از این بحث تا زمانی که او پذیرفته می شود. Boselli روابط به Texans هستند اداری تنها به عنوان balky شانه به پایان رسید کار خود را قبل از او می تواند دیدن این زمینه در سال 2002. با سالن درک بیشتر از تسلط در ویندوز که شایسته القایی در برخی از نقطه من انتظار Boselli پنج Pro کاسه و سه تیم اول همه طرفدار اسکله به او در. او همچنین بخشی از سال 1990 همه دهه تیم.
هف احتمال: 80 درصد

آندره جانسون, WR (2003-2014)
جانسون واجد شرایط آغاز می شود در چند سال. این استدلال برای آندره جانسون — او هفت بار نرم افزار کاسه, 11th تمام وقت در پذیرایی و دریافت متری و او که بدون بازی با کارفرمایی. استدلال در برابر آندره جانسون — او 103 و تمام وقت در touchdown جلب و در چهار بازی حذفی خود را تمام حرفه ای. استدلال در برابر حاوی واقعی بسیار کمی تقصیر Johnson, اما از آن است که آنچه در آن است. این logjam در گیرنده نیاز به تمیز کردن یک کمی بیشتر برای آندره به دست آوردن پذیرش است. اسحاق بروس گرفتن در این سال کمک می کند.
هف احتمال: 70 درصد

DeANDRE هاپکینز WR (2013-present)
زمانی که همه گفته و انجام داده هاپکینز ممکن است باد تا با بهتر کانتون مورد از جانسون به عنوان تگزاسی ستاره wideout شده است جوانترین در لیگ تاریخ برای ضربه زدن چندین کلید دریافت نقاط عطف. او در حال حاضر بیشتر تیم اول تمام نرم افزار طراحی (سه) از جانسون تا به حال همه اش حرفه و هاپکینز لیست quarterbacks قبل از واتسون بار خوانده شده مانند یک اردوگاه آموزشی لیست بازیکن کاهش است. هاپکینز’ درصد ادامه خواهد داد و به صعود برای چند سال آینده خواهد بود و او نزدیک به قفل توسط 2022 یا 2023.
هف احتمال: 50 درصد

DESHAUN واتسون QB (2017-present)
آن اوایل برای واتسون, اما اگر او می تواند در ساخت آماری خود را نقاط عطف و نشان می دهد برخی از این فصل به طور منظم سه ماهه چهارم سحر و جادو در postseason او را شروع به ساخت یک رزومه به جایی که در اوایل دهه 30 زندگی ما خواهد شد بحث و بحث خود را در سالن از شهرت مغازه ها.
هف احتمال: 15 درصد

TYRANN MATHIEU S (2018)
گورکن عسل یک جالب است. او در راه خود را با یک گلوله به بودن در مکالمات مانند این بود که او یک تیم تمام حرفه ای در سال 2015 اما آسیب های او را دزدیدند از این سطح از بازی برای چند سال. او تا به حال یک فصل خوب برای اهالی تگزاس در سال 2018 اما متیو به دست آورد خود را تمام Pro شیار در کانزاس سیتی. اگر او پشته چند نرم افزار همه افتخارات و می شود به حدود پنج یا شش در حالی که بازی یک چندساله حذفی تیم متیو آغاز خواهد شد برای جلب سالن از شهرت توجه است. این یک اگر.
هف احتمال: 10 درصد

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im