برش میسوری زندان جمعیت به سرعت Coronavirus گسترش طرفداران اصرار

St. Louis prosecutors and public defenders have worked to identify people to release from city jails. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • St. Louis دادستان عمومی و مدافعان کار کرده اند برای شناسایی افراد برای آزادی از زندان شهرستان.

میسوری زندان می تواند رهبری برای مرگبار شیوع کروناویروس اگر آنها شروع به آزاد کردن زندانیان با توجه به یک گروه از طرفداران و دانشگاهیان و اجرای قانون و روحانیت.

در نامه ای به رئیس دادگستری میسوری دادگاه عالی این گروه به تشریح برنامه ای برای انتشار افرادی که مطرح کمی تهدید برای جامعه از جمله کسانی که برگزار شد در سطح پایین و غیر خشونت آمیز و جنایات و نقض شهرداری و افرادی که مسن هستند و یا نمی توانیم پول نقد وثیقه.

“میسوری را در زندان پر شده با برخی از آسیب پذیر ترین افراد در دولت و حبس به معنی زندان نقاط داغ برای بیماری حتی در شرایط عادی” مریم Fox, مدیر, Missouri State مدافع عمومی دفتر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “COVID-19 است و بر خلاف هر چیزی میسوری دیده می شود و کاهش در زندان جمعیت خواهد بود لازم به منظور جلوگیری از مهم درد و رنج و مرگ است.”

زندان در مترو در حال حاضر شروع روند آزاد کردن زندانیان به کاهش تعداد افراد قفل شده است تا در دو امکانات. در چهارشنبه مدار وکیل کیم گاردنر و منطقه ای مدافع متی Mahaffey از شهرستان سنت لوئیس عمومی مدافعان اعلام کرد که آنها تا به حال شناسایی 56 مردم با “سطح پایین جرم و یا قابل توجهی در مسائل مربوط به سلامت” کسانی که در انتظار محاکمه بود و از دادگاه درخواست آزادی آنها را بلافاصله.

“خشن بهداشت واقعیتهای COVID-19 تقاضای همکاری منحصر به فرد از همه افراد گروه ها و سازمان ها در عدالت کیفری جامعه به منظور اطمینان از عدالت است که به دنبال یک انسانی و به شیوه ای سازگار” Mahaffey و گاردنر گفت: در یک بیانیه مشترک.

این St. Louis Post-Dispatch گزارش داد که St. Louis County برنامه ریزی برای انتشار بیش از 100 نفر و سنت چارلز شهرستان قطع کرده و آن زندان جمعیت حدود 20 درصد است.

تا کنون تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش ویروس با نگه داشتن تعداد کمتری از مردم در زندان بوده است شهرستان شهرستان. در نامه ای به دادگاه عالی این گروه خواسته است برای یک ایالت دستور به آزادی مردم است. نویسندگان نامه توجه داشته باشید که این نه تنها محافظت زندانیان اما زندان کارکنان از جمله اصلاحات کارگران و پرستاران.

“با این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالت میسوری و بقیه کشور و مردم دوچرخه سواری در داخل و خارج از شهر و شهرستان زندان های روزانه این است که یک ماده از زمانی که — اگر — این ویروس نفوذ میسوری را در زندان” در این نامه می گوید.

همراه با مدافعان نامه ای امضا شد توسط طیف گسترده ای از سازمان ها و افراد از جمله ArchCity مدافعان NAACP رودریک و Solange مک آرتور دادگستری مرکز اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت میسوری و شهر سنت لوئیس کلانتر ورنون بتی.

“این نامه نشان دهنده اجماع گسترده از افراد نگران و سازمان ها در سراسر کشور که جمعیت در حال حاضر در میسوری را در زندان های ارائه روشن و در حال حاضر خطر در طول این بهداشت عمومی بحران” بلیک Strode مدیر اجرایی ArchCity مدافعان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “وجود دارد مردم در سراسر دولت در قفس در زندان بسیاری از آنها در خدمت احکام در سطح پایین هزینه و یا بازداشت نقدی اوراق قرضه است که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت. ما به شدت احساس می کنند که همه باید انجام بخشی خود را به طور قابل توجهی کاهش تعداد افراد پشت میله های زندان و ما امیدواریم که دادگاه به توافق برسند.”

درخواست برای یک ایالت منظور مخالفت میسوری انجمن وکلای مدافع prosecuting.

“مقامات محلی مانند کلانترها و قضات پس از ورودی از دادستان ها و وکلای مدافع در بهترین موقعیت برای بررسی و تصمیم گیری در مورد آزادی هر فرد زندانی” سازمان گفت: در انتشار اخبار. “آنها قادر به در نظر گرفتن نه تنها در مسائل مربوط به سلامت بلکه ماهیت جرم سابقه کیفری متهم متهم رکورد از ظاهر شدن در دادگاه زمانی که دستور به انجام این کار که آیا متهم در بازداشت به reoffending پس از اولیه جرم متهم احتمال reoffending و ایمنی از قربانی است.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>