سی واکنش نشان می دهد به, FCC, C-Band رای

سهامداران وزن در جمعه (Feb. 28) پس از FCC رای به ادامه یک حراج عمومی از باند C ماهواره طیف به صورت زمینی بی سیم 5G یک مورد بود که باعث بحث های داغ از تپه و جاهای دیگر.

“صدور FCC را نهایی سفارش در C-band اقدام نشان دهنده اوج یک rulemaking اقدام آغاز شد که بیش از دو سال پیش گفت:” یک spokeman برای اینتل یکی از عمده ماهواره حامل امتیازهای استفاده از C-Band. “در طول این اقدام اینتل با افتخار شرکت آمریکایی به دنبال فعال کردن سریع انتقال طیف برای سرعت بخشیدن به استقرار 5G خدمات در ایالات متحده در حالی که حفاظت از این کشور در رادیو و تلویزیون و سیستم توزیع. ما مشتاقانه منتظر بررسی نهایی سفارش یک بار صادر شده برای تعیین تاثیر کامل در شرکت ما است. به عنوان ما انجام این کار ما حفظ همه گزینه ها برای اطمینان از شرکت ما این است که با عدالت رفتار شود و برای محافظت از طیف ما حقوق.”

“این کمیسیون اقدامات امروز در C-band و 3.5 GHz طیف نشان دهنده یک نقطه عطف مهم در فعال کردن mid-گروه منابع برای نسل بعدی شبکه های بی سیم” گفت: NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن. “NCTA تحسین کمیسیون تلاش برای تعادل نیاز به بیشتر های بی سیم پهن باند طیف با تعهد به محافظت تصویری برنامه نویسی سیستم های تحویل است که امروز با تکیه بر C-band به کابل انتقال و پخش محتوا به بیش از 100 میلیون آمریکایی خانوار. NCTA همچنین از تصویب روش حراج برای 3.5 GHz band که در آغوش مناقصه راست-اندازه مجوز به مجموعه حراج 105 تا برای موفقیت است. ما می خواهیم این کمیسیون به نوبه خود توجه خود را در حال حاضر به اواسط باند خط لوله بدون مجوز استفاده و نگاه به جلو به همکاری اقدام در 5.9 و 6 GHz باند.”

“ایالات متحده باید برنده شدن در این مسابقه به 5G” گفت: خانه انرژی و تجارت کمیته رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.) ارتباطات و فرعی رتبه بندی عضو باب Latta (R-اوهایو) در یک بیانیه مشترک. “این ساده است: در هر صورت ما رهبری راه را همراه همفکر دیگر کشورها و نوشتن قواعد بر روی فن آوری های پیشرفته و یا ما آنها را به ما دیکته توسط چین است. ما می دانیم که تنها گزینه اول نوشته خواهد شد رایگان-اصول بازار داشته باشید. من را تشویق رئیس Pai و FCC به اشتراک گذاری این طرز فکر من و ستایش پیشرفت خود را در C-band, حراج سفارش.”

“ACA متصل ستایش رئیس Pai و FCC در تصویب یک سفارش امروز اعتصاب که یک تعادل مناسب بین پاکسازی بخش بزرگی از C-Band برای 5G استفاده و حفاظت از وقت کاربران از طیف” گفت: ACA جمهور متی رقص لهستانی پولکا. “این اقدام تبدیل به یکی از چالش برانگیز ترین تعهدات هر FCC رئیس تصدی و رئیس Pai و تیم خود را بار دیگر ثابت کرد آنها می دانند که چگونه به انجام.”

C-Band استفاده می شود توسط شرکت های ماهواره ای به ارائه برنامه نویسی به پخش کنندگان و اپراتورهای کابلی پس از FCC است که با داشتن به رایگان تا 280 مگاهرتز از بخش پایین تر از گروه حرکت امتیازهای به قسمت فوقانی و مطمئن شوید که جدید بی سیم پهن باند کاربران از آزاد کردن طیف دخالت نمی کنیم با کسانی که امتیازهای.

“رای امروز یکی دیگر از قدم بزرگ به سمت رها کردن اواسط باند طیف برای 5G” گفت: AT&T EVP جوآن مارش. “ساخت C-Band در دسترس برای تلفن های انعطاف پذیر استفاده خواهد شد ارائه یک منبع حیاتی برای استقرار نسل بعدی شبکه های بی سیم و امنیت ایالات متحده 5G رهبری است. ما نگاه به جلو به خواندن جزئیات آیتم و ادامه کار با این کمیسیون برای اطمینان از یک حراج موفق و موثر انتقال.”

“FCC رای امروز یک موفقیت بزرگ برای آینده 5G در امریکا است. ما نمی توانیم صبر کنید دیگر هیچ به رول از 5G در سراسر کشور در امریکا و تصویب یک حراج عمومی از طیف است که یک گام بزرگ به رها کردن نوآوری آمریکا” گفت: 5G اقدام صندلی مایک راجرز. “چین شروع به سر در سر پیچ ها 5G اما با این رای ما یک گام نزدیک تر به اطمینان ما را از دست ندهید در این مسابقه است. گرفتن 5G حق حیاتی برای کشور ما در دراز مدت اقتصادی و امنیت ملی و من این را تحسین FCC و رئیس Pai اقدامات امروز است.”

“در حالی که قطعا وجود خواهد داشت مقدار quibbling در مورد جنبه های مختلف FCC تصمیم به ذهن من رئیس Pai و او خواه همکاران شایسته اعتبار زیادی برای پیشنهاد یک صدا راه رو به جلو گفت:” Free State بنیاد رئیس جمهور رندولف ممکن است. “وجود ندارد و تمایل به در نظر گرفتن تا حدودی رمان روش به آدرس نیاز به repurpose این اواسط باند طیف هر چه زودتر به جای بعد من گمان می کنم ما هنوز در گیر خنثی و امروز در فن آوری های پویا و رقابتی در بازار, محیط زیست, گیر بودن در خنثی نمی کند پیشرفت کلی مصرف کننده رفاه و یا منافع ملی است.”

“من این را تحسین کمیسیون برای رای دادن به نفع C-band قوانین حراج” گفت: رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون K. بری. “C-band طیف باور نکردنی فراهم می کند بالقوه برای تمام حامل های – کوچک و بزرگ – به استقرار نسل بعدی فن آوری و یک حراج عمومی از این منابع ارزشمند است و قطعا این تصمیم درست است. حراج از 280 مگا هرتز خواهد شد یک راه طولانی برای کمک به مقابله با مصرف کنندگان تقاضای سیری ناپذیر برای اطلاعات بیشتر. در حالی که ما را دوست دارند به دیده یک محدودیت در طیف تجمع بیشتر به ترویج رقابت ما ستایش کمیسیون کار خود را در این فوق العاده پیچیده است و نگاه به جلو به یک قوی حراج در آینده نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>