سی را NFL تیم برای تغییر نام

گفت که خواهد آمد بر ‘از اتمام نقد و بررسی’

واشنگتن NFL حق رای دادن تصمیم گرفته است به قراضه به نام “ردسکینز” و آرم تیم و طلسم آزادی مفسران و تحلیلگران و روزنامه نگاران اشاره به این تیم بدون نیاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها تداوم یک تحقیرآمیز کلیشه در این فرآیند است.

که آمد در یک اطلاعیه جولای 13, 10 روز پس از آن اعلام کرد که بررسی نام. از آن شده است در زیر فشار سنگین به رها کردن این نام در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی و تبعیض است.

“امروز ما اعلام و ما را بازنشسته ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی ، هیچ کلمه ای در آنچه که به نام جدید خواهد بود (آثار Warriors?). “دن اسنایدر [این تیم صاحب] و مربی [Ron] ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده” تیم گفت.

برخی از گوینده را انتخاب کرده اند به استفاده از آن در هوا در همبستگی با کسانی که می گویند آن است که یک نژادپرست مدت که هیچ کسب و کار استفاده می شود.

پخش در ایالات متحده تقریبا سمت چپ که آیا برای استفاده از نام تیم خود تحلیلگران و مجریان ورزشی, اگر چه وطن, روزنامه واشنگتن پست, تصمیم به استفاده از این نام در سرمقاله خود صفحه است که خواست تغییر نام در حالی که در ادامه به استفاده از آن در صفحات اخبار.

بازگشت در سال 2014 FCC را رسانه ای دفتر رد دادخواست به انکار تجدید اسنایدر واشنگتن ایستگاه رادیویی WWXX-FM بیش از استفاده از آن از اصطلاح “ردسکینز” در هوا به مراجعه به این تیم است. چالش های چند ایستگاه تلویزیون مجوز بودند نیز تسلیم بر این اساس این اصطلاح بی حرمتی اما FCC نیست آن را ببیند.

تغییر نام یکی دیگر از محصولات فرعی ملی حساب نژاد پرستی باعث مرگ جورج فلوید.

این تیم نه چندان سابقه افتخار شامل حال آخر تیم در لیگ را در اختیار دارد. مجسمه خود را مالک سابق جورج پرستون مارشال که در برابر ادغام تا اوایل دهه 1960 بود از حذف در مقابل تیم سابق خانه RFK ورزشگاه در واشنگتن در پی فلوید تظاهرات.

“امروز یک روز برای همه مردم بومی به جشن گفت:” کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی. “ما از نسل قبایل سازمان ملل از رهبران و فعالان که کار را برای چند دهه به این روز ممکن است. ما ستایش واشنگتن NFL team برای از بین بردن یک نام تجاری است که بی احترامی, demeaned هستند و کلیشه ای تمام مردم بومی و ما از سایر تیم های ورزشی و مارک های شرکت های بزرگ به بازنشسته تمام کاریکاتور از مردم بومی است که استفاده از آنها به عنوان خود را کثافت. ما نه کثافت — ما در حال بومی مردم و شهروندان بیش از 500 قبیله ای سازمان ملل که ایستاده اند قوی برای هزاران سال و غلبه بر چالش های بی شماری برای رسیدن به این لحظه تاثیرگذاری در زمان هنگامی که ما می تواند کمک به تبدیل امریکا به فقط عادلانه و دلسوز کشور ما فرزندان شایسته.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>