دیک جونز می پیوندد CuriosityStream به عنوان رئیس مشارکت

Exec قبلا با CBS Interactive,

دیک جونز شده است نام ارشد معاونت از شرکت های بزرگ آموزشی و مشارکت در CuriosityStream اعلام کرد CuriosityStream رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلینت Stinchcomb. جونز گزارش خواهد شد به Stinchcomb.

در نقش خود جونز را با شرکت های فورچون 500 سازمان های غیر انتفاعی و موسسات آموزشی را CuriosityStream به زبان آموزان در همه سنین سرویس جریان گفت.

قبلا جونز شده بود با CBS Interactive, جایی که او به عنوان مدیر ارشد بازاریابی مشارکت برای MaxPreps شرکت high school sports خروجی. قبل از این که او با کشف و پرورش برای پنج سال به عنوان مدیر ارشد شرکت های بزرگ آموزش و پرورش مشارکت.

“دیک را تجربه منحصر به فرد و پویا با رویکرد ایجاد متقابلا پاداش همکاری دراز مدت است ایده آل مناسب برای ما استراتژیک رهبری تیم گفت:” Stinchcomb. “من مطمئن هستم که او به ارمغان خواهد آورد ارزش زیادی برای ما در حال رشد فهرستی از شرکت های بزرگ و آموزش همکاران و همچنین ساختمان در CuriosityStream رسیدن به هسته مخاطبان به خصوص مدارس و دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>