دانیل Bituli سفر در زمان او از کنگو به Tennessee Vols به NFL آستان

پیش نویس NFL امیدوار بود به زمین خود را در طول مذاکرات با NFL نمایندگان به عنوان بازیکن است که می تواند غلبه بر سختی.

شاید آنها را تحمل مربیگری تغییر و یا غلبه یک آسیب است.

Tennessee Vols linebacker دانیل Bituli می توانید بگویید که داستان اما داستان خود را می رود بسیار عمیق تر از آن است.

متولد کنگو Bituli را فرار از خانواده خود جنگ زده کشور هنگامی که او جوان بود. آنها زندگی می کردند برای چندین ماه در چادر در یک اردوگاه پناهندگان در کامرون قبل از حرکت به نشویل که Bituli شد و حدود 3 سال است. Bituli در ادامه به ستاره در نشویل مسیحی و در تنسی که در آن او به رهبری Vols در دنده سه مستقیم فصل.

توقف بعدی … NFL?

Bituli است که پیش بینی می شود در اواخر دور انتخاب کنید در این هفته NFL Draft یا عامل رایگان undrafted.

Bituli گفت: تربیت او می دهد و او را منظر است که می تواند ثابت کند به یک NFL فهرست.

“فوتبال به سختی آن است اما شما نمی توانید به دور از آنچه که بچه ها رفتن را از طریق در زندگی” Bituli گفت. “آن چیزهایی است که ما از طریق رفتن است که من از طریق رفت و آن را فقط به من سخت تر به عنوان یک مرد. این یک چیز را به خارج وجود دارد هدف قرار دادن یکی دیگر رشد انسان در پد, اما آن را به دیگری در واقع به رفتن را از طریق زندگی و مرگ وضعیت.

“به خاطر همه آن چیزهایی که من می دانم از آن ساخته شده من رشد خیلی سریع تر از بسیاری از افراد سن و سال من ، من صحبت کردم به تیم, و من می دانم که آنها ارزش آن چیزهایی است. کسانی که فقط این نوع از بچه ها که این تیم NFL می خواهید.”

که در آن دانیل Bituli خود رویکرد منظم

زمانی که Bituli شد و در مدرسه او و پدرش بازدید نشویل مسیحی پردیس. مربی تیم فوتبال جف برادران در حال حاضر می تواند مورد Bituli شخصیت.

“من می توانید ببینید احترام او برای پدرش, و من می توانم بگویم که بسیار به سرعت نوع فرد پدرش بود:” برادران گفت. “بنابراین دانستن اینکه چگونه او مطرح دانیل و برادران و خواهران خود آن را بلافاصله آشکار است که او کیفیت مرد جوان است.”

Bituli اعتبارات پدر و مادر خود را پاتریس و نیکی برای آموزش نظم و انضباط او. آغاز شده است که با کارهای کوچک در اطراف خانه. یکی از پاتریس روزانه انتظارات این بود که شما tidied تخت خود را در صبح است.

“قادر بودن به خود نظم و انضباط در چیزهای کوچک, آن را به من کمک کرد باید نظم و انضباط در همه چیز” Bituli گفت.

Bituli نشان داد در فصل گذشته تاثیر خود را منظم رویکرد می تواند در دفاع.

تنسی خود را از دست داده دو بازی اول به گرجستان دولت و BYU در حالی که Bituli بود کنار پس از یک پیش فصل عمل جراحی زانو. این جلد’ دفاع یک ظرف غذا بود تلاش برای حتی چین به درستی در آن ضرر و زیان است.

زمانی که Bituli بازگشت به میدان او ارائه شده با ارزش هجوم توانایی و حل و فصل دفاع را قبل از ضربه محکم و ناگهانی مسائل. این جلد به حال خود را به دست آورد رهبر طبیعی در وسط دفاع از خود است که انجام تنسی به 8-5 فصل است که شامل شش بازی برنده خط خط در.

“من احساس می کنم که من به عنوان خوب از یک رهبر به عنوان کسی که در این پیش نویس کلاس” Bituli گفت. “من قصد دارم برای اثبات آن است. من قطعا که مرد است که واقعا به نظر می رسد برای هم تیمی های من.”

هرگز Bituli رهبری بیشتر آشکار برای برادران از در نشویل مسیحی منطقه قهرمانی بازی مقابل خانه شهرستان در طول فصل ارشد.

این بازی بدون گل در حاصل کار دو تیم پس از نشویل مسیحی تا به حال یک زن و شوهر از touchdowns به نام بازگشت با مجازات. بازیکنان نا امید شده بودند در حاصل کار دو اتاق قفل است.

Bituli با نزدیک شدن برادران با یک نگاه استرن و یک پیشنهاد ساده.

“مربی به من توپ,” او گفت: برادران.

برادران گفت: Bituli به بقیه تا آنجا که او برنامه ریزی شده به انجام دقیقا همان است که.

دفاعی standout, Bituli انجام شده بود توپ فقط چند بار تمام فصل قبل از آن بازی. Bituli پیشگام نشویل مسیحی در سه ماهه سوم کمین است که منجر به یک 43-14 پیروزی.

“بخش بزرگی از آن بود که من به دانیل توپ” برادران گفت. “من فکر می کنم زن و شوهر اول نمایشنامه (بعد از حاصل کار دو تیم) ما آن را به او داد و او فرار بیش از همه در این زمینه در حاشیه, در حقه. که در آن نقطه است که در آن شما متوجه رهبری او واقعی است.”

چه Daniel Bituli فکر NFL ترکیب

با وجود 266 حرفه ای می پردازد در تنسی و شخصیت Bituli ناقص است NFL چشم انداز. او ارائه می دهد کلاسیک linebacker اندازه وجود دارد اما نگرانی خود را در مورد سرعت ورزشکاری و تصویب پوشش.

Bituli امیدوار است او خطاب به برخی از این مناطق با یک جراحی کوچک او پس از NFL سراغ ترکیب برای تعمیر طولانی کشاله ران مسئله که او با بازی در طول گذشته از چند فصل است.

“من احساس می کنم مثل من واقعا خوب در موقعیت دریل (در ترکیب) اما من می دانم که من انجام نداده در هر نقطه به عنوان خوب به عنوان من می خواستم به من 40 بار” Bituli گفت. “بسیاری از که تا به حال به این آسیب کشاله ران. واقعا من نمی باید زد (40) در این ترکیب است اما تیم درک کنند که در حال حاضر است.”

در نهایت Bituli تیم امید را دید که خود را “فیلم برای خود صحبت می کند” و قدردانی است که ویژگی های رهبری خود را افزایش خود را در رزومه.

چگونه Daniel Bituli پذیرای او میراث

جنگ در کنگو که Bituli فرار از خانواده تخمین زده شده است که باعث شده بیش از 5 میلیون مرگ و میر بسیاری از بیماری و گرسنگی.

اگر او کمی Bituli خاطرات سرد شب خواب در چادر در کامرون و یکی دلخراش روبرو می شوند.

“من به یاد داشته باشید یک بار من رفتم به یکی از چادر و وجود یک مار زنگی,” او گفت:. “پروردگار من به مرگ می ترسم. من می ترسم به مطلق مرگ است. در این روز من هنوز نمی مانند مارها.”

Bituli مادر کمک می کند تا خانواده حفظ آن میراث آفریقایی alight.

Bituli نمی توانید رای بدهید در مورد نیکی به خانه پخته آفریقایی ظروف — “من نمی دانم کسی که می تواند آشپزی را به عنوان خوب به عنوان مادر من” او گواه و نیکی خواستار کودکان خود را به ادامه صحبت های فرانسوی و فارسی زبان آنها صحبت کرد در آفریقا است.

“مادر من را واقعا در همه ما اگر ما را فراموش کرده که ما از کجا آمده گفت:” Bituli که دارای چهار خواهر و برادر.

Bituli داستان از رفتن از کنگو به آستان NFL منحصر به فرد است اما آیا او قهرمان آن بر مردم و برادران گفت. او در ارتباط با دیگران و مطابق با آنها را در سطح خود را.

“او همیشه فقط قابل درک است که مردم باید داستان” برادران گفت. “(پس زمینه خود را) به او یک توانایی منحصر به فرد برای همدردی با مردم و برای تشویق مردم و به درک که کار سخت و رابطه غلبه بر سختی.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>