نظر

ایران مسابقه برای قانون شهرستان مدیر است تا حرارت بین دیوید Buuck و مدار سابق منشی دادگاه کتی Quist-Shanks. Buuck, 72, که با این نسخهها کار برای وقت قانون مدیر به تازگی از طریق پست یک در حال پرواز به شدت حمله Quist-Shanks, 60.

هیچ جا نیست Buuck ارائه هر گونه آمار به بررسی خود را ادعا می کند. Quist-Shanks بیانیه خود می گوید که او نمی عمل قانون برای 20 سال است “کاملا نادرست است.” او اشاره می کند او با وکیل جان ووینگس و رسیدگی به مسائل حقوقی او برگزار شد, شهرستان, دفتر, با توجه به قانون مدرک. Buuck باید از راه انداختن این نوع از مبارزات انتخاباتی.

اما آنچه جالب است در مورد دو نامزد است که Quist-Shanks سازگار است رکورد رای گیری از بیش از 29 سال همیشه رای گیری در مذاکرات مقدماتی در Knox County است.

Buuck از سوی دیگر برای اولین بار ثبت نام برای رای دادن در Knox County در 4120 خانه جزیره پایک در سال 2010 اما هرگز رای دادند در اینجا. او پس از نقل مکان ثبت نام خود را به راکفورد در Blount County است. در ماه مه سال 2012 او دوباره ثبت نام در ناکسویل.

او در حال حاضر به نقل 4220 Litchfield راه در جنوب ناکسویل به عنوان محل اقامت خود را. از آن پس او رای دادند در حزب مقدماتی و کلی انتخابات هر دو سال. اما با وجود اینکه ساکن شهرستان گفت: رای دادن در انتخابات شهر در سال 2013 2015 یا سال 2017 انجام این کار برای اولین بار در سال 2019.

در ضمن Buuck نیز حفظ بزرگتر اقامت در 4835 Co Op جاده در راکفورد که در آن همسرش دبورا Lovin-Buuck زندگی و آرا. (در واقع او نمی خواهد بود قادر به رای دادن برای او در مارس 3 اصلی او به عنوان یک Knox County, resident. او می توانست به راحتی نقل مکان کرد او رای دادن آدرس به Buuck را Knox County آدرس.)

Buuck رای دادند در Blount County, از سال 1990 تا 2012. در سال 2008 او رای دادند در Blount County دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه زمانی که باراک اوباما و هیلاری کلینتون مخالف یکدیگر است. ناکس جمهوری خواهان ممکن است کنجکاو به دانستن اگر او رای دادند برای اوباما یا کلینتون در آن سال; یا ایجاد یک مشکل سیاسی اگر آن شناخته شد. در تمام موارد دیگر Buuck رای دادند در Blount توافق مقدماتی.

او طرح دعوی در دادگاه در فلوریدا در ماه نوامبر گذشته در برابر رایت ملی سیل شرکت های بیمه پس از طوفان مایکل آسیب دیده خانه او و همسرش را در شهر پاناما ، خود را قانونی و تشکیل پرونده می گوید: او یکی از ساکنان شهرستان خلیج فلوریدا, اما بیمه متصل به طرح دعوی در دادگاه می گوید که او و همسرش زندگی در راکفورد تنسی.

Buuck همچنین لیست Blount County (نه Knox County) به عنوان محل اقامت خود را به عنوان یک مجوز خلبان با FAA.

هیچ یک از این غیر قانونی است, اما آن را نشان می دهد قوی تمایل به تماس Knox County واقعی خود را اقامت. چرا ؟

آینده فورت بچه

فورت بچه خواهد بود که موضوع یک نشست عمومی به میزبانی شهرستان 5:30-6:30 p. m. 12 مارس در ناکسویل, موزه هنر های مجاور به نمایشگاه جهانی پارک.

هدف این است که برای شنیدن از ساکنان در چه جدید فورت بچه باید شبیه به بعد از ساختار فعلی حذف شده است به دلایل ایمنی.

هدف این است که به قلعه های جدید بچه باز در پایان این سال است. این زمین بازی ایجاد شد و در سال 1991 در 200 سالگرد این شهر تولد توسط صدها نفر از داوطلبان بیش از پنج روز است. آن است که تنها پارک تا کنون ایجاد شده با این روش.

این شهرستان می گوید: قلعه های جدید بچه بهتری خواهد بود. با توجه به این که ما یک شهردار جدید (Indya Kincannon) که ارزش دیدگاه های مختلف و پارک ها من فکر می کنم ما باید به کارکنان خود فرصت را به طور کامل رئوس برنامه های خود و ارائه ورودی به آنها.

بعدی پنج شنبه, آوریل 2 در 5 بعد از ظهر Wess Mitchell, معاون سابق وزیر خارجه خواهد صحبت می کنند “آمریکا و اروپا در عصر قدرت رقابت” در بیکر مرکز به عنوان بخشی از سخنرانی اش سری است. میچل خدمت برای تقریبا دو سال در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او از بنیانگذاران CEPA غیر انتفاعی فکر می کنم تانک برخورد با اروپای مرکزی مسائل. عمومی دعوت شده است. او یک سخنران عالی.

تولد

Feb. 23: سابق دانشگاه تهران متولی و ناکس دموکرات داگ هورن است 75. امپراتور ژاپن Naruhito است 60. سابق وزیر امور خارجه لهستان رادک سیکورسکی است 57.

Feb. 24: سابق دانشگاه تهران دانشکده سنا رئیس جمهور بووه لیون است 62. معاون سابق شهردار جو بیلی است 62. سابق نگهبان اخبار عکاس J. مایل کری 73. سابق وزیر بهداشت ، جو لیبرمن است 78.

Feb. 25: توماس هان است 82. جنیفر Mezick است 36. مایکل Grider رییس ستاد برای کنگره ایالات متحده hatebreed است 37.

Feb. 26: Knoxville, وکیل دیوید Valone است 66. شهر سابق خرید نمایندگی لی معجزه است 75.

Feb. 27: Knox County, مدرسه, مدیره نامزد جان مید 48 است.

Feb. 28: Lorie ماتیوز 52 است. سابق دادگاه شهرستان کلرک پرورش Arnett است 64. UT معاونت Tonjanita جانسون است 51.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im