DAZN در حال گسترش به بیش از 200 کشور و منطقه


Canelo Alvarez سنتی Cinco De Mayo آخر هفته مبارزه در مارس 2

DAZN پیشرو جهانی ورزش جریان خدمات را به طور چشمگیری افزایش حضور خود را در سال 2020 در حال گسترش به بیش از 200 کشور و منطقه.

اولین رویداد جهانی در DAZN خواهد بود مکزیکی ستاره Canelo Alvarez را به زودی-به-می شود-اعلام کرد مبارزه در طول Cinco de Mayo آخر هفته برگزار خواهد شد که در روز شنبه, مه 2.

این اولین مرحله از DAZN گسترش جهانی خواهد شد به زبان انگلیسی خدمات متمرکز در بوکس, ساختمان, در این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی در این ورزش بیش از دو سال گذشته. DAZN دارای حقوق بین المللی به بسیاری از جهان بالا شرکت های تبلیغاتی از جمله جوایز پسر طلایی Matchroom بوکس ایالات متحده آمریکا و GGG تبلیغات. مبارزان مانند آلوارز و Gennadiy “GGG” Golovkin خواهد شد بخشی از یک قوی در طول سال نمونه کارها, حق بیمه, دعوا و برنامه نویسی اصلی در این سرویس جدید است.

“آغاز بهار امسال بسیاری از جهان خواهد شد که دسترسی به DAZN و بی همتا برنامه از حوادث بوکس گفت: DAZN گروه اجرایی رئیس جان کاپیتان. “ما فهرستی از مسابقات قهرمانی مبارزان نشان دهنده برخی از محبوب ترین ورزشکاران می کنیم و با کار کردن با آنها به مرحله دیدنی رویدادهای بین المللی برای سال آمده است.”

“از آنجا که ما راه اندازی در سال 2016 دیده ایم تشویق سطح علاقه در اطراف ما وقایع کلیدی از هر دو بین المللی طرفداران و شرکای بالقوه است که برجسته فرصت برای سرمایه گذاری موجود ما حقوق نمونه کارها در بوکس به سوخت ما توسعه” گفت: DAZN EVP یوسف Markowski که نظارت بر خدمات جهانی. “ایجاد DAZN به عنوان صفحه اصلی جهانی از مبارزه ورزشی فقط گام اول است و ما نمی تواند فکر می کنم بهتر جاذبه برای ما افتتاحیه رویداد از Canelo سنتی Cinco de Mayo آخر هفته مبارزه کنند.”

در علاوه بر این به زندگی, رویدادهای ورزشی, DAZN ارائه می دهد در حال رشد بایگانی کلاسیک دعوا ورزشکار ویژگی ها و تخته سنگ های برنامه نویسی اصلی شامل 40 روز ساخت و یک شب.

به تاریخ DAZN عرضه خدمات در نه کشور – اتریش, برزیل, کانادا, آلمان, ایتالیا, ژاپن, اسپانیا, سوئیس و ایالات متحده – در چهار قاره است.

این DAZN برنامه در دسترس خواهد بود در سطح جهانی بر روی اکثر دستگاه متصل به اینترنت از جمله تلفن های هوشمند, قرص, لپ تاپ, رایانه های شخصی و اتاق نشیمن دستگاه های مانند تلویزیون های هوشمند, جریان, چوب و کنسول های بازی.

قیمت گذاری بازار اعلام خواهد شد در هفته های آینده.

برای طرفداران خارج از DAZN موجود بازار است که علاقه مند در به دست آوردن دسترسی سریع به خدمات از طریق DAZN بتا, جامعه, ثبت نام باز است DAZN.com. رسمی دعوت خواهد شد در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>