اعدام زندانی نیکلاس تاد Sutton منتقل شده است به یک همراه در کنار تنسی اعدام مجلسی که در آن او قرار است به مرگ توسط برق پنج شنبه شب.

Sutton, 58, قرار داده شده در تماشای مرگ سه روز از افزایش نظارت و امنیت پیش از یک زندانی را اعدام تاریخ. او از خود منتقل سلول های طبیعی در Riverbend موسسه حداکثر امنیت به یک بعدی به اعدام مجلسی در مدت کوتاهی پس از نیمه شب سه شنبه با توجه به تنسی بخش از اصلاح.

“تنها آن دسته از افرادی که در مجرم رسمی ملاقات لیست مجاز به مشاهده مجرم در طول تماشای مرگ دوره” خوانده شده بیانیه ای از وزارت. “همه بازدیدکننده داشته است غیر-تماس تا روز آخر قبل از اعدام که در آن زمان سرپرست تصمیم می گیرد اگر مجرم می توانید یک تماس با ما مراجعه کنید.”

ساتون کشته شدن سه نفر در سال 1979 زمانی که او 18 سال است. او دریافت یک حکم اعدام تا زمانی که او به ضرب چاقو یک همکار زندانی در زندان در سن 23.

مرتبط: نیکی Sutton سفر به تنسی صندلی الکتریکی

در دسامبر سال 1979 محققان مشخص Sutton زدم او 58 ساله مادر بزرگ ناخودآگاه و انداخت او را به یک رودخانه در شرق, Hamblen, تنسی, شهرستان. دوروتی ساتون یک بازنشسته و یک معلم که مطرح کرده بود او مانند یک پسر غرق کالبد شکافی یافت.

پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از قتل, Sutton اعتراف او در حال حاضر به کشته شدن جان بزرگ او 19 ساله از مدرسه بالا و چارلز Almon یک زن 46 ساله ناکسویل ، ساتون ضرب و شتم بزرگ به مرگ و دفن بدن خود را در وترویل کارولینای شمالی در ماه اوت سال 1979. او به ضرب گلوله کشته Almon حدود دو ماه بعد و ریخته بدن خود را در آب گرفتگی یک معدن سنگ در خارج نیوپورت در ایالت تنسی آمریکا.

ساتون در زمان تقاضای معاملات و دریافت, دو, زندگی, جملات برای کسانی که قتل. او تا به حال در خدمت پنج سال در زندان با او چاقو کارل Estep یک کودک محکوم متجاوز از Knoxville به مرگ در یک سلول در مورگان منطقه ای شهرستان Correctional Facility در Jan. 15, 1985. این دو تا به حال شده است در یک نزاع بر سر مواد مخدر.

ساتون به پایان رسید تا بودن متهم به قتل در کنار دو تن دیگر از زندانیان یکی از آنها تبرئه شد در حالی که دیگر دریافت یک جمله زندگی است و در حال حاضر در آزادی مشروط. در عین حال هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Sutton قتل درجه اول محکوم به مرگ, پیدا کردن تاریخ خود را از خشونت و ماهیت قتل به تشدید شرایطی که موجه مجازات اعدام.

وکلای چالش Sutton حکم اعدام بیش از چند دهه استدلال کرده اند او unconstitutionally دستبند به دست در مقابل هیئت منصفه و قبلی وکلا ارائه شده بی اثر مشاور زیرا آنها معرفی نمی شواهد نشان Sutton بود و معتاد به مواد مخدر نوجوان که مورد آزار قرار گرفته بود با ذهنی بیمار ،

در بخشش دادخواست Sutton آخرین تیم حقوقی خواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی به حرکت Sutton کردن اعدام و اجازه می دهد او را به خدمت زندگی بدون آزادی مشروط به جای. لی گفته است که آیا او مداخله خواهد شد.

فعلی و سابق اصلاحات افسران اندود شده تا به حمایت از پیشنهاد برای رحمت و گفت: Sutton تبدیل خود را به یک مدل اهل بیت و رهبر انقلاب که بارها و بارها پا به موقعیت های خطرناک برای نجات جان کارکنان زندان. در این طومار همچنین می گوید پنج منصفه که محکوم Sutton به مرگ در حال حاضر حمایت از زندگی جمله است و آن را شامل اظهارات برخی از بستگان برخی از قربانیان خود را که احساس می کنید به همان شیوه.

مرتبط با: قاضی سابق در زمان زندانی محکوم نیک Sutton مورد دلیل آن را “متفاوت تر از هر دیگر شنیده اید’

Sutton, یکی از ده ها تن از زندانیان محکوم به اعدام که استدلال تنسی تزریق کشنده پروتکل مقدار به وزارت امور خارجه-تحریم شکنجه انتخاب به مرگ در صندلی الکتریکی. تنسی اولیه روش اعدام توسط تزریق کشنده اما زندانیان محکوم به جرایم قبل از سال 1999 می توانید برق به جای.

Sutton اعدام برنامه ریزی شده است برای 8 p. m. EST پنج شنبه در Riverbend زندان در نشویل.

او خواهد بود پنجم مرد اعدام با برق پس از 2018 و اولین کسی تا به حال قرار دادن به مرگ در ایالت تنسی برای کشتن یک شخص زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de