Delrahim Derides متحده’ تلاش برای از خط خارج T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام


اجتناب از چشم انداز DoJ فن آوری پلت فرم پروب

چشم انداز است که “احزاب سوم [می تواند] فروختن…فدرال اجرای تصمیمات” – مانند دستور T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام – یکی از بزرگترین نگرانی های جدید ضد تراست محیط دستیار دادستان کل ماکان Delrahim توضیح داد: در اظهارات به ماهانه ناهار از موسسه رسانه ای در واشنگتن روز چهارشنبه (فوریه. 5). وی یادآور شد سیاست محور مخاطبان است که کمیسیون ارتباطات فدرال وزارت دادگستری و بسیاری از کشورهای مورد تایید ادغام سال گذشته است. اما پس از آن به طور کلی وکیل از 10 ایالت و ناحیه کلمبیا شکایت کرد برای جلوگیری از داد; یک تصمیم است که هنوز هم در انتظار.

“بنابراین ما باید دو تخصصی سازمان های فدرال بررسی T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن معامله” و deeming آن حقوقی Delrahim گفت. “در عین حال ما یک اقلیت از ایالت و ناحیه کلمبیا در تلاش برای خنثیسازی است که امداد در سراسر کشور است. اگر شما پیدا کردن این وضعیت عجیب و غریب, شما تنها نیستید.”

“ما اغلب در همکاری نزدیک با دولت ما به طور کلی وکیل همکاران در اجرای اقدامات خود ادامه دهند. “در اینجا یک گروه کوچک از دولت به طور کلی وکیل نیست رسیدن به اجماع.” Delrahim معتقد است که چنین اقداماتی هستند “ناسازگار با منظم عملیات ما ضد تراست ادغام قوانین و مقررات ارتباطات. آن را ایجاد خطر که یک زیر مجموعه کوچک از کشورها و یا حتی شاید فقط یکی می تواند به تضعیف مفید معاملات و شهرک سازی در سراسر کشور.”

Delrahim مضطرب “است که هر دولت و یا حتی هر فرد می توانید خنثیسازی امداد در سراسر کشور توسط دولت فدرال امن و تایید شده توسط یک دادگاه فدرال.”

“که انتقام ویران کردن در طرفین قابلیت ادغام در دولت توانایی حل و فصل موارد و علت واقعی عدم قطعیت در بازار برای ترکیب و ادغام,” او اضافه کرد که “اجازه متحده برای تضعیف فدرال اجرای قانون نیز خواهد بود بر خلاف کنگره قصد.”

این AAG را پرشور عنوان مثال با تاکید بر این هسته از سخنان خود که متمرکز بر DoJ تلاش برای “اصلاح” و “نوسازی” بر ضد تراست بخش ادغام فرایند بررسی.

“به عنوان یک معیار برای اندازه گیری موفقیت ما متعهد است که ما را به هدف حل و فصل بسیاری ادغام تحقیقات در ظرف شش ماه از تشکیل پرونده” Delrahim گفت. پس از حدود 18 ماه از تلاش های او گفت: زمان اولیه ادغام نظرات را در مورد 5.4 ماه و برای مواردی که شامل هر گونه چالش “میانگین زمان اطلاع رسانی است 5.7 ماه.”

فرمان روشن از تکنولوژی معاینه و رسانه ها مسائل

Delrahim ducked سوال در مورد DoJ گسترده تحقیقات آنتی تراست از عمده پلت فرم های دیجیتال شرکت (گوگل, آمازون, اپل و Facebook) اعلام کرد در ماه جولای. در ابتدا این سازمان انتظار می رود برای تکمیل آن پروب تا پایان 2019.

اوایل این هفته Delrahim شد recused از گوگل بخشی که پروب به دلیل پتانسیل و تضاد منافع. قبل از پیوستن به DoJ Delrahim در عمل خصوصی نمایندگی گوگل در سال 2007 کسب DoubleClick ad-tech شرکت است.

به طور جداگانه Delrahim لمس به طور خلاصه در طولانی در انتظار بررسی 1941 رضایت احکام موثر بر BMI و ASCAP موسیقی صدور مجوز موافقت نامه. سال گذشته او گفت که DoJ انتظار برای تصمیم گیری تا پایان سال 2019 که آیا این محدودیت باید اصلاح, حذف, و یا حفظ شده است.

روز چهارشنبه او را تنها می گویند که آژانس را بررسی مقایسه با نوامبر سال 2019 ختم از نیمه قرن پارامونت رضایت فرمان موثر بر مالکیت استودیو از نمایشگاه امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید