دموکرات جیمز Mackler امید به ‘لغو’ بلکبرن در سال 2020 رقابت سنای

برای جیمز Mackler داشتن سن. مارشا بلکبرن در سنا برای دو سال گذشته شده است یک برکت و رحمت از انواع.

پیشرو تنسی نامزد حزب دموکرات به جای بازنشستگی سن. لامار الکساندر می بیند بلکبرن ورود به عنوان یک یادآوری روزانه از آنچه در او نیست و او امیدوار است رای دهندگان را دیدن همان چیزی که در پاییز امسال برای اولین بار در اوت. 6 اولیه و پس از آن اگر او برنده این حزب نامزدی – او به عنوان مربع خاموش در برابر به احتمال زیاد جمهوری خواهان لایحه Hagerty یا مانی Sethi.

“آن بوده است طاقت فرسا به شنیدن چیزهایی که مارشا بلکبرن بوده است گفت: عصر روز هر روز مدعی نمایندگی تنسی” Mackler گفت: در اوایل این هفته در یک زوم تماس از دفتر خانه اش در نشویل. “و من در حال اجرا در برابر کسی که امیدوار کننده به او کلون که می گوید: همه چیز عالی است که ما نیاز به چهار سال بیشتر از همان که برای رفتن به یک مهر و موم لاستیک برای یک برنامه است که لطمه می زند تنسی خانواده است.”

یک وکیل و عراق جنگ کهنه Mackler, 48, اولین دموکرات در خارج از دروازه سه سال پیش قبل از آن-سن. Bob Corker اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد. او بعدها متمایل بار در ایران کاهش یافته است به اجرا و فرماندار سابق و جمع آوری کمک فوق العاده Phil Bredesen تصمیم را اجرا کنند.

2020 انتخابات: Hagerty و Sethi, tout محافظه کار اعتبار برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از ترک ایران تقسیم

2020 انتخابات: در پیشنهاد دیگری برای ممفیس تاجر جورج Flinn تساوی مقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن

به بسیاری از Bredesen به نمایندگی از دموکرات ها’ بهترین شات در به دست آوردن سنا صندلی دو سال پیش. به جای بلکبرن زد دور با نژاد شکست Bredesen 11 درصد است.

نگرش های مختلف در حال حاضر هر چند یک جسارت Mackler گفت. دو سال خیلی تغییر کرده و در این راستا هر چند بسیاری از مشکلات بتن که طاعون دولت هستند از جمله دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مواد مخدر بیماری همه گیر.

“در این لحظه در بسیاری از راه های واشنگتن شکست خورده است, تنسی,” او گفت:. “ما ملت را در بسته بیمارستان های روستایی به ازای هر نفر مصرف مواد مخدر همچنان به تاخت و تاز جوامع ما (و) هیچ ملی راه حل تجارت جنگ صدمه زدن به اقتصاد ما بیش از هر دولت دیگر و شما در اضافه کردن COVID-19 و شما می توانید یک طوفان کامل در سراسر ایالت تنسی. مردم می خواهید تغییر دهید.”

مردم نیز از دست “نسیم solvers مشکل” دولت به طور معمول می فرستد به مجلس سنا و سناتور مانند هوارد بیکر و ایران و الکساندر. بلکبرن یک outlier در اینجا, او گفت:.

“بهترین راه ما می تواند لغو مارشا بلکبرن را به خدمت تندرو دستور کار است که برای من در آمریکا. … Tennesseans می خواهید یک سناتور که رفتن به مرحله, که به حمایت از رئیس جمهور زمانی که آنها حق دارند اما ایستادن به آنها را زمانی که آنها در اشتباه هستید,” او گفت:.

او برداشت تا تاییدیه در طول راه از جمله سناتوری دموکرات کمیته کمپین – کمپین بازو برای آمریکا دموکرات – و Bredesen.

جای تعجب نیست در جمهوریخواه کنترل تنسی Hagerty و Sethi به صورت جداگانه outraising کل دموکراتیک زمینه (4.6 میلیون دلار از سپتامبر برای Hagerty, $1.7 میلیون از آوریل 2019 برای Iot) با توجه به های اخیر کمپین براده.

اما تا آنجا که دموکراتیک جمع آوری کمک های مردمی می رود Mackler است. از ژانویه 2019 – زمانی که او اعلام کرد – او مطرح 1.6 میلیون دلار. تنها Marquita بنوا است در زمینه جمع آوری کمک های مالی اسناد و مدارک. او مطرح شده تنها بیش از $7,000.

در ماه اوت اولیه انتخابات Mackler چهره ممفیس محیط زیست و فعال بنوا دولت سابق وکیل رابین Thu, Nashville, وکیل تبدیل تاجر علامت Pickrell و چند ساله نامزد, Gary Davis.

Mackler وب سایت: www.jamesmackler.com

Marquita بنوا

Marquita بنوا یک سازمان و درگیر با محلی و ایالتی تلاش های زیست محیطی گروه باشگاه سیرا. از طریق کسانی که تلاش های او متمرکز کرده است مقدار زیادی از توجه خود را بر روی محیط زیست و عدالت و چگونه او گفت: مردم از رنگ ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاست های زیست محیطی. این چیزی است که او می خواهد تمرکز در سنا است.

“ما شده اند در سمت چپ از (داشتن) هوای پاک, پاک, آب و خاک پاک که چگونه سیاست اجرا شده است,” او گفت:.

مانند او مخالفان Bradshaw, 46 فاقد طولانی سیاسی, رزومه, اما او گفت که او را متفاوت از دیگران است که مبارزات انتخاباتی او موفق می شود که در آن Bredesen شکست خورده است چرا که او مسائل اطراف سیستمیک نژاد پرستی و عدالت زیست محیطی.

در بالا از آن, او گفت:, او یک کارگر سخت بودن مجبور به پایان می رسد دیدار با دو و سه شغل برای حمایت از او و در حال حاضر 25 ساله است.

“من نه غنی, جوراب ساق بلند, بنابراین این چیزی است که باعث می شود من متفاوت است,” او گفت:. “و من یک فرد است که در زندگی مسائل مانند بسیاری از Tennesseans که سخت کار می کند.”

بنوا وب سایت: www.marquitabradshaw.com

رابین Thu

رابین Thu داستان آغاز می شود در یک پارک خارج از Lexington, Kentucky, جایی که او گفت: او تنها سیاه و سفید ، او تصمیم گرفت از سنین پایین است که آموزش و پرورش کمک خواهد کرد که او “بسیاری از کمی.”

Thu, 49, شده است معاون دادستان کل در وزارت امور خارجه دادستان کل کار به عنوان یک وکیل برای تنسی اداره خدمات کودکان وکیل برای تنسی ائتلاف برای پایان دادن به داخلی و خشونت های جنسی است و در حال حاضر هر دو روحانی و ombudsperson در نشویل را Meharry دانشکده پزشکی.

هر چند او ندارد, سیاسی, تجربه, Tim گفت: تجربه خود را با قانون و کار خود را به عنوان یک وکیل را برای این کار واجد شرایط و او گفت: دولت آماده است تا برای چیزی و کسی جدید.

“ما در زمان های مختلف در کشور ما و به اعتقاد من درست مثل کلمات فنی لو آهوجا, ‘مردم مریض و خسته از بودن بیمار و خسته’,” او گفت:.

“من باور دارم که با مسائل نژادی و بی عدالتی ها و نا آرامی ها در کشور ما است که ما در یک زمان خاص که در آن مردم به دنبال نوع دیگری از رهبری” او ادامه داد. “آنها باید دیدگاه های مختلف در آنچه آنها دنبال آن هستید در رهبری و در آنچه آنها می خواهند رهبری را انجام دهد.”

Thu وب سایت: www.robinforsenate.com

علامت Pickrell

علامت Pickrell است بیشتر احتمال دارد به معرفی خود را به شما به عنوان یک باپتیست که شکار و ماهی کسی آشنا با دولت و نوع افرادی که این نسبت به عنوان دانشگاه هاروارد تحصیل استیناف وکیل-تبدیل تاجر در حال اجرا برای سنا به عنوان یک دموکرات است.

این “راه حل گرا” نسیم انتخاباتی متمرکز شده است “ناپایدار و به طور فزاینده ای ناعادلانه” اقتصاد می گوید پلت فرم را می توان مورد استفاده برای موضوعات دیگر که حباب به عنوان او اجرا می شود, مانند تظاهرات که فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام می شود با ناآرامی های اجتماعی است که با در نظر گرفتن محل در حال حاضر اگر من در تلاش بودند به نوعی از اقدامات است که من فکر می کنم به ما کمک خواهد کرد به نوبه خود این اقتصاد در اطراف به نوبه خود این جامعه در اطراف و سعی کنید به تر و عادلانه پلت فرم پایدار برای مردم رفتن به جلو,” او گفت:.

که شروع کار با تلاش برای متحد کردن با نجابت و مدنیت و تلاش برای یافتن زمینه های مشترک.

Pickrell وب سایت: www.pickrell2020.net

Gary Davis پاسخ نمی دهند به تلاش برای تماس با او برای این داستان.

2020 انتخابات: آدرس خود را وارد کنید برای دیدن نامزد خود را و ایجاد یک سفارشی رای

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>