گفت: آن نیاز به پهنای باند به میلیون ها نفر از دانش آموزان بدون باند پهن در خانه

سه نفر از سناتورهای دموکرات خواستار FCC به مطمئن شوید که دانش آموزان باید دسترسی به اینترنت به عنوان خانه تحصیل می شود هنجار در زمان coronavirus.

سناتور Ctq (D-Minn.), گری پیترز (D-Mich.), و جان تستر (D-Mont.) باید به نام FCC رئیس Ajit Pai به ایجاد یک “مصرف کننده” وب پورتال با منابع آموزشی داده می شود که 41 متحده تا کنون بسته مدارس با توجه به این ویروس است.

مرتبط با: FCC, کنگره کار در آزاد کردن دلار برای دستگاه های

اما آنها نیز نامیده می شود برای اتصال دانش آموزان بیشتر به مانند یک پورتال با توجه به این که تقریبا 12 میلیون دانش آموز ندارد و دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در صفحه اصلی.

مرتبط با: Rosenworcel می گوید FCC نیاز به انجام بیشتر

“به عنوان متحده به طور موقت خود را به مدارس و حرکت به آموزش آنلاین برای محافظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان هیات علمی و کارکنان FCC باید اقدام به گسترش اینترنت در دسترس بودن و نگه داشتن آمریکایی ها مطلع” آنها نوشت. “بدون اقدام سریع از FCC دانش آموزان از خانواده ها بدون دسترسی به اینترنت با سرعت بالا با چالش های در یادگیری از خانه در حالی که مدارس تعطیل هستند.”

Pai و Isp ها در حال حاضر به یک جلسه از ذهن است که آنها کار خواهد کرد آن را آسان تر برای به دست آوردن و حفظ ارتباطات باند پهن از جمله ارائه خدمات رایگان به خانواده های کم درآمد و باز خود را به صدها نفر از هزاران نفر از WiFi نقاط داغ برای هر کسی که به آنها نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im