سناتورهای دموکرات به دنبال اضطراری E-میزان دسترسی به آموزش از راه دور


برخی از سناتورهای دموکرات خواستار FCC برای آزاد کردن E-نرخ مدارس و کتابخانه ها پهنای باند پول یارانه به بیمه دانش آموزان دسترسی به اینترنت در خانه.

E-رای فراهم می کند و مدارس و کتابخانه ها “تخفیف در ارتباطات از راه دور, خدمات مخابراتی و دسترسی به اینترنت و همچنین به عنوان اتصالات داخلی موفق داخلی خدمات باند پهن و اساسی تعمیر و نگهداری داخلی اتصالات.”

مرتبط با: Pai Isp ها می پرسد برای کمک Coronavirus

بسیاری از کتابخانه ها نیز بسته به علت coronavirus.

در نامه ای به FCC صندلی Ajit Pai, آنها خواسته است که FCC اجازه می دهد تا 2 میلیارد دلار به عنوان هنوز تخصیص نیافته 4 میلیارد دلار در E-رای صندوق مورد استفاده قرار گیرد برای قابلیت WiFi و یا دستگاه برای دانش آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارد در خانه.

مدارس بسته شده به میلیون ها نفر از دانش آموزان و معلمان در طراحی جدید آموزش از راه دور در برنامه های درسی به آموزش حفظ در طول coronavirus محور تعطیلی و قرنطينه و اجتماعی فاصله.

آنها می خواهند FCC به کشف کردن چقدر می تواند در یک زمان تخفیف. دموکرات ها می گویند این ویروس آشکار است این میزان به اصطلاح مشق شب فاصله یک مرجع به 70% از معلمان که به مشق شب است که نیاز به دسترسی به اینترنت.

آنها همچنین می خواهند FCC به “روشن” به ایالت ها و محلات است که انجام اقدامات مشابه که آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد آینده خود را واجد شرایط.

“E-نرخ برنامه شده است برای بیش از دو دهه یک منبع ضروری از بودجه برای اتصال ملت مدارس و کتابخانه ها به اینترنت” آنها نوشت. “ما اعتقاد داریم که FCC می توانید با استفاده از آن اورژانس قدرت به طور موقت صرف مربوطه E-رای قوانین برنامه و اجازه می دهد تا سود آن به استفاده از خدمات جهانی کمک های مالی برای ارائه به صفحه اصلی سرویس های بی سیم موجود در مدرسه دستگاه ها و نقاط مهم برای دانش آموزانی که عدم دسترسی به اینترنت در خانه. این سریع و فوری اقدام کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان می توانند از راه دور ادامه تحصیل خود را در طول زمان اضطراری برای بهداشت عمومی.”

آواز به نامه شدند سناتور. Ed Markey (D-جرم.), یک نیروی محرکه ایجاد E-رای دادن یارانه و سنسور. Dick Durbin (D-بیمار است.), کریس ون Hollen (D-Md.), تامی بالدوین (D-Wis.) کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) کریستن جیلیبرند (D-n. y.), جک رید (D-R. I.) کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.), پتی موری (D-شستشو.), Mazie Hirono (D-هاوایی), Ron Wyden (D-سنگ.), الیزابت وارن (D-جرم.), آنگوس S. کینگ جونیور (من.), و مگی حسن (D-N. H.).

به طور مستقل Isp ها در حال حاضر شده است در نظر گرفتن مراحل متعدد به آن را آسان تر برای کودکان و نوجوانان در خانواده های بدون پهنای باند به پل که آموزش از راه دور شکاف در سن coronavirus.

Comcast در, برای یک, این است که دادن هر گونه کم درآمد خانوار با کودکان در سن مدرسه در حال حاضر گرفتن Comcast پهنای باند 60 روز از خدمات رایگان و بدون قرارداد که بدان معنی است که آنها می تواند استفاده از این سرویس با بدون تعهد به ادامه هنگامی که ویروس موجود است.

و آغاز و تا روز دوشنبه (16 مارس) Altice ایالات متحده آمریکا ارائه شده است خانه های خود را با دانشجویان از جمله دانشجویان پهنای باند رایگان برای 60 روز.

AT&T اختصاصی هزینه راه اندازی یک “توقف” مرکز منابع برای حمایت از دولت تکنولوژی آموزشی مدیران انجمن (SETDA) است که ابزار در حال توسعه برای معلمان و مدارس است.

علاوه بر یک میزبان از Isp ها باز هستند خود را در نقاط مهم فای به nonsubs به صورت رایگان بود که یکی از عناصر از یک اتصال تعهد FCC رئیس Ajit Pai خواسته و Isp ها توافق به ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>