دموکرات ها در’ تالار اصلی مردم در انتخابات می تواند Knox County میشن در نوامبر

نظر

Knox County دموکرات ها تا به حال یک روز برجسته در رای گیری اولیه مارس 3 با 46,391 مردم رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه در حالی که ایران تا به حال 35,600. این اولین بار است که در 30 سال که ناکس دموکرات ها پیشی گرفته اند جمهوری خواهان بیش از 10,750 رای.

نوامبر انتخابات مشارکت بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن یا برنی ساندرز ممکن است افزایش میزان مشارکت رای دهندگان به بیش از 120 ، 000. این مارس در مجموع نشان می دهد به شدت دموکرات ها به خوبی انجام خواهد داد بسته به اینکه آیا نامزد است بایدن یا Sanders.

آیا این تاثیر دیگر پایین رای گیری مسابقات در Knox County مانند آمریکا کنگره و دولت مقننه ؟ نامزدهای جمهوری خواه ممکن است نیاز به بستن کمربند صندلی خود را اگر این روند همچنان ادامه دارد.

در حال حاضر تنها Knox County قانونی در وقت مواجهه با مشکلات جدی است که دولت تشکر. ریک کالاهای اساسی – از سام مکنزی و متی پارک در اوت دموکراتیک اولیه. کالاهای اساسی’ مشکلات خود تحمیل و جدی است. او می تواند اجرای سوم در سه راه مسابقه.

ارزیاب املاک John Whitehead موفق به کسب بیشترین آرا در میان شهرستان اوباما رای دهندگان با 23,639 (71.4%) به 9,470 (28.6%) برای تینا مارشال. نزدیک پشت سر او بود و تازه وارد قاضی دادگاه کیفری Kyle Hixson برنده 22,416 (67.2%) بیش از وس سنگ در 10,930 (32.8%). Hixson باید دوباره اجرا برای هشت سال در مرداد ماه سال 2022. اما این پیروزی قابل توجهی حاشیه را دلسرد دیگر از جزوات به دنبال موقعیت خود را.

دیوید Buuck برنده مسابقه برای قانون مدیر به راحتی بیش از کتی Quist-شانکس 19,832 به 13,217. اما در چند بخش مانند Sequoyah و دین تپه مرکز تفریح و سرگرمی, این دو تقریبا مرده ، Buuck, 72, امیدوار به خدمت دو نظر و بازنشسته زمانی که او 80 است.

شهرستان منشور کمیسیون به احتمال زیاد خواهد شد ارائه یک منشور اصلاح قانون مدیر منصوب شده توسط شهرستان و شهردار به جای انتخاب شد. Buuck را به شدت به مخالفت با این.

Knox County دموکرات ها شکست خورده اند به زمینه هر نامزد برای این موقعیت. اگر دموکرات ها واقعا می خواهید به عنوان یک عامل جدی در شهرستان سیاست آنها باید ارائه معتبر رقابت برای دفاتر مانند این. وجود دارد چند جوان واجد شرایط دموکراتیک وکلای که قادر نامزدها اگر آنها را امتحان کنید.

Buuck رکورد مدیریت قانون مدیر دفتر نشان می دهد قابل توجه سردی در استخدام زنان به عنوان تنسی جشن 100 سالگرد تصویب 19 متمم که امن حق رای برای زنان است.

از 10 وکلای مدافع در زمان county, قانون بخش تنها یکی است و حقوق و دستمزد رتبه در نزدیکی پایین. امروز تقریبا 50 درصد از قانون فارغ التحصیلان هستند. منطقه ما وکیل است Charme آلن.

بزرگ دموکراتیک اولیه رای تا به حال چندین دموکراتیک نامزد برای شهرستان کمیسیون دریافت رای بیشتر از نامزد جمهوری خواه. وقت کمیسر جان Schoonmaker دریافت 2,662 رای اما خود را دموکراتیک حریف کیمبرلی پترسون رشد او را با 4,263 رای. ایران برنده Kyle Ward در یک منطقه مختلف برنده 2,803 رای اما دموکرات تاد Frommeyer امن 4,614 رای. دموکرات کورتنی Durrett برنده 4,275 آرا در حالی که حزب جمهوری خواه اعطای روزنبرگ بود 2,642 آرا در منطقه در حال حاضر اشغال شده توسط میشل Carringer. اوت گرفت اما به طور سنتی می بیند کمتر رای دهندگان از معلوم در بهار اولیه.

قاضی چارلز Susano به بازنشستگی دریافت Feb. 28 و در شرق تنسی تاریخچه موزه با حضور بیش از 350 خانواده و مقامات دولتی فعلی و بازنشسته شد. Susano بازنشسته است و پس از 25 سال در دادگاه مدنی تجدید نظر. قاضی مایکل Swiney که زندگی در چشمه شهرستان است که در حال حاضر ریاست قاضی و اکثر ارشد در دادگاه استیناف.

حضور در این رویداد بودند ناکس شهردار Glenn Jacobs, کنگره hatebreed سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam دگرمن. Gov. شیدا McNally, دولت, سنسور. بکی مسی و ریچارد بریگز, دولت, Rep. مارتین دانیل متولی اد Shouse مایک هاموند مدار منشی دادگاه چارلز Susano III کمیسیون صندلی هیو Nystrom بازنشسته استیناف قاضی جو دانکن سابق دولت نماینده و اخبار نگهبان نویس باب بوکر عدالت شارون لی رئیس دادگستری جف Bivins قاضی کریستی دیویس قاضی دبورا استیونس قاضی لایحه Ailor, و سابق 1977 قانون اساسی نمایندگان بروس پرورش و برنارد برنشتاین.

تولد

8 مارس: دولت دادستان کل گیاه Slatery از ناکسویل است 68. مدت خود را به عنوان AG منقضی می شود در سال 2022.

مارس 9: Anne Columbus, دختر سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است 33. سابق شهرستان کمیسر دایان اردن است 73. جیمی Haslam سوم است 66. بازنشسته دادگاه استیناف قاضی جو Tipton است 73. استیسی رودخانه است 55. سابق وزیر بهداشت ، جیم Buckley نیویورک است 97. او قدیمی ترین زندگی انتخاب سناتور سابق ایالات متحده.

آوریل 10: Knoxville, وکیل تهران Schmid است 61. دکتر داگ Leahy 72. Kreis Beall است 67. پرنس ادوارد, جوانترین پسر ملکه الیزابت دوم است 56.

مارس 11: رابرت Kassem 80 است. ملیندا Ethier 65 است.

آوریل 12: بحرانزده دولت تشکر. ریک اساسی است 50. ناکسویل وکیل Isaacs, Greg است 58.

مارس 13: سابق Knox County ثبت نام از اعمال گوردون Sams است 96. سابق McClung مدیر موزه جف چپمن است 77. الیزابت Sansom نیز 77.

آوریل 14: سابق شورای شهر نامزد و PBA عضو هیئت مدیره هوبرت اسمیت است 66. جو Creswell, شوهر, از Councilwoman جانت Testerman است 52.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>