آمده 2024, تنسی می تواند تبدیل به اولین ایالت در این کشور به برگزاری انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری.

که اگر قانون تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها در وزارت امور خارجه مجمع عمومی موفق است. این تلاش یک جفت از نمایندگان مجلس در حال پیگیری برای تقویت تنسی نقش در سراسر کشور روند انتخاب ریاست جمهوری نامزد.

Rep. Jason پاول D-نشویل و سنا دموکراتیک پارلمانی رئیس Raumesh اکبری D-Memphis صحبت کرد در طول یک شنبه در کنفرانس خبری در مورد HB 2511/SB 2815 خود را در “تنسی سهشنبه عمل” که حرکت دولت, ریاست جمهوری, اولویت های اولیه به اولین سه شنبه بعد از Jan. 1 در هر سال.

در سال 2024 ریاست جمهوری چرخه که یک Jan. 2 اولیه روز انتخابات. در این سال های حزبی آیووا برگزار Feb. 3 به دنبال مقدماتی نیوهمپشایر Feb. 11.

“این سال واقعا ساخته شده در مورد کشورهای دیگر مجاز به رفتن اول” پاول گفت: مرجع آیووا حزب دموکرات را شکست در حالی که تلاش برای شمارش ایالت حزبی نتایج جستجو در میان ویژگی های قطعی یک وظیفه است که در زمان به روز کامل و در سمت چپ یک ابر سوال اطراف اعداد نهایی.

“من قویا معتقدم دولت باید انحصار در این پروسه بسیار مهم است.”

دو لایحه حامیان همچنین با اشاره آیووا و نیوهمپشایر عدم تنوع جمعیتی به عنوان دلایل این کشورها نباید تن از انتخابات مقدماتی فصل است.

“خط پایین این است: آیووا و نیوهمپشایر نیست متحده است که به نمایندگی از جمعیت آمریکا” اکبری گفت. “ریاست جمهوری اولیه خیلی مهم است و آن چیزی است که باید متنوع ورودی.”

اما تنسی حزب دموکرات است که کمتر مشتاق در مورد پیشنهاد, هشدار می داد که دولت نیاز به نشانه از کمیته ملی حزب دموکرات.

“DNC مجموعه قوانین و برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری اولیه تاریخ” گفت: مریم مانچینی صندلی از دولت حزب دموکرات در بیانیه ای روز سه شنبه. “در سال های گذشته زمانی که کشورهای دیگر را نقض قوانین توسط دخالت مجموعه برنامه آنها جریمه شده است با از دست دادن همه آنها نمایندگان خود را ترک رای دهندگان با صدای در سطح ملی است.

“این TNDP ادامه خواهد داد به همکاری با DNC و بحث در مورد هر گونه مشکلات بالقوه تغییرات به آدرس این مشکلات به طور مستقیم با دفتر خود.”

این جفت ارز از قانونگذاران آوردن این لایحه گفت: آنها هنوز خرید از جمهوری خواهان اما امیدوار است این تلاش خواهد بود هر دو حزب.

رسیدن به ناتالی آلیسون در nallison@tennessean.com. او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر