تظاهرکنندگان جمع آوری در سراسر ایالت تنسی در اعتراض به اقامت در خانه سفارش

کیم ادواردز نمی اجتماعی فاصله خودش را در روز یکشنبه.

با یک بلند گو حرف زدن در دست او جمع شده بودند عمدا شانه به شانه و ثبت نام به ثبت نام با چند صد نفر دیگر در یک تجمع در خارج از ایالت تنسی ساختمان کاپیتول.

برخی از آغوش کشید و ارائه هر یک از دیگر بوسه بر روی گونه. دیگران دست تکان داد و لبخند زد. بیش از 300 نفر خار آرنج و یا ضربه زانو های خود تظاهرات پوستر و آمریکا پرچم تکان دادن. تقریبا هیچ یک عینک ماسک به عنوان آنها با هم شعار می دادند: “باز کردن تنسی است. باز کردن تنسی است.”

“ما همه در اینجا برای یک دلیل” ادواردز خواست جمعیت است. “و آن را در حقوق ما. این آزادی ما.”

ادواردز است Nashville, مادر سه. شوهر او است music DJ برای رویدادها و مراسم عروسی. زن و شوهر AirBnBs یک خانه برای درآمد اضافی. نه در آوردن پول در حال حاضر با توجه به کروناویروس به کارگردانی خاموش شدن ناگهانی. خانواده او آماده بود به سختی آن را برای در حالی که او گفت: اما افکار است که این می تواند همچنان تا زمانی که یک واکسن بیش از حد بود. او دیگر می خواهد برای دیدن اقتصاد فلج اجتماعی فاصله.

او می خواهد به عهده او خانواده خود را به خوبی بودن — و او می خواهد حق را به صلح و دوستی جمع آوری نشان می دهد که آزادی. نقل مکان کرد و به موضع او به عنوان یکی از سازمان دهندگان روز سه شنبه اعتراض در نشویل. و او تنها نبود.

Tennesseans در Knoxville, Chattanooga جکسون و ممفیس نیز شرکت در #FreeTN تظاهرات برای ابراز نارضایتی خود در برابر امن تر در خانه دستور اجرایی. امیدوارم که آنها این بود که رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام فوری برای پایان دادن به این ایالت shutdown و اجتماعی فاصله یک راهنما است نه دستور.

دولت اجباری ماندن در خانه سفارش باقی مانده است در اثر از طریق 30 آوریل خواستار آن است که تنها ساکنان خانه های خود را ترک برای خدمات ضروری است.

“این خلاف قانون اساسی است” ادواردز گفت: از ماندن در خانه دستور. “این می تواند یک راه جدید برای زندگی Tennesseans.”

تظاهرات خرد اجتماعی فاصله در سراسر کشور

تنسی گسترده دولت تظاهرات پیوست و متورم از تظاهرات مشابه در statehouses و در خیابان های شهر این هفته در مکان هایی مانند ایندیاناپولیس که در آن 200 نفر با تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری محل اقامت و Brookfield, Wis., حومه فقط در خارج از میلواکی که در آن نزدیک به یک هزار نفر در بسته بندی های پیاده رو.

به عنوان بیکاری soars و اقتصادی خرید اینترنتی را افزایش می دهد در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با صدور دستورالعمل به استانها با هدف کاستن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی نقاط کشور.

کاخ سفید استراتژی به تشریح سه فاز رویکرد به تدریج آوردن بخش هایی از زندگی عمومی مانند مدارس رستوران ها و سالن های تئاتر در مناطق خاص بر اساس شواهد coronavirus پایانی. دستورالعمل ها به لغو محدودیت می تواند اجرا شود در سطح ایالت و یا شهرستان.

در تنسی لی انتظار برای آغاز مرحله ای reopenings در ممکن است از کسب و کار در حال حاضر تلقی غیرضروری با گسترده تست و اجرا اجتماعی فاصله.

فرماندار گفت: برای انتشار یک برنامه ریزی دقیق قبل از پایان مارس میدهد که صنایع راه اندازی مجدد خواهد شد و چگونه ساکنان باید رفتار با توجه به این واقعیت وجود دارد که هنوز هیچ واکسن و یا درمان موثر برای کشنده تنفسی ویروس.

“آنچه مردم به نظر نمی رسد به دنبال یقین است” گفت: Brandon Lewis, Chattanooga کارآفرین که با این نسخهها کار با حرفه ای نقاشی پیمانکاران و کمک به سازماندهی این شهر تجمع در روز یکشنبه.

“… ما می دانیم که ما در حال کشتن همه از لحاظ اقتصادی و از بین بردن آزادیهای خود را, اما هیچ راهی برای اثبات یا می دانید اگر فاصله شده است مفید است. شما فرض آن است و من فرض آن است, اما آن را قابل فهم. هیچ A-B تست.

“است که یک دیوانه موقعیت در.”

برخی از محدودیت ها در حال حاضر در حال برداشته

اعضای گروه را به یک طیف گسترده ای از باورها در مورد ویروس. برخی از مردم فکر می کنم آن را یک فریب دیگران بر این باورند که ویروس است که یک تهدید واقعی “و وجود دارد همه چیز را در میان” ادواردز گفت.

چه آنها توافق بر این است که ویرانی اقتصادی شده است و سرسام آور است.

بیش از 22 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری پس از همه گیر را outbreak.

تنسی وزارت کار و توسعه نیروی کار گزارش 252,431 بیکاری پر از 8 مارس از طریق هفته پایان مارس 11.

وزارت کار ایالات متحده گفت: 26.9 درصد بیشتر مردم یا 320,237 Tennesseans در واقع به دنبال پرداخت در طول آن دوره زمانی است.

“زندگی مردم هستند که به طور چشمگیری تغییر” لوئیس گفت. “آنها در مواجهه با فجایع اقتصادی که از برخی هرگز شخصا بازیابی برای بقیه زندگی خود را.”

در سراسر کشور برخی از محدودیت های محلی در حال حاضر برداشته شده است.

روز جمعه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به برخی از شهرداری ها چراغ سبز برای بازگشایی سواحل با محدود ساعت و فقط برای پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری, در حال اجرا, شنا, مراقبت از حیوانات خانگی و گشت و گذار.

این آخر هفته, New York, کانکتیکات و نیوجرسی را باز کرد تا خود را marinas boatyards و قایق قایق های تفریحی استفاده کنید.

کشورهای دیگر از جمله اوهایو آیداهو و داکوتای شمالی اند توصیه می شود غیر ضروری کسب و کار برای آماده سازی به صورت مرحله به مرحله بازگشایی شروع ممکن است 1.

مجمع تجمع خود را به مبارزه طلبیده محلی و ایالتی اقامت در خانه سفارشات.

در جکسون دنیاست. حدود ده نفر جمع در Madison County Courthouse, پوشیدن میهنی لباس و لباس پوشیدن و در یک عقاب صحنه و لباس.

آنها با استقبال مکرر بوق ماشین honks و شست تا به آنها ایستاده در پیاده رو مجاور بزرگراه 45 نشانه حمایت از بازگشایی کسب و کار و کلیساها.

“شما نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم مرگ از آنفولانزا و یا ذات الریه در هر سال است و ما هرگز بسته هر چیزی را که گفت:” جکسون ساکن لوسی Overstreet. “ما در حال رفتن به تعطیل بیش از این ؟

“آن زمان برای فرماندار و رئیس جمهور تهمت به باز کشور ما را به بالا و خارج کشور و اقتصاد عقب رفتن دوباره.”

شامل گزارش از براندون سپر از جکسون خورشید.

رسیدن به جسیکا سعادت در 615-259-8253 و [email protected] و یا در توییتر @jlbliss و لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>