حزب دموکرات COVID-19 لایحه باید شامل صرفه جویی در T-Band برای پاسخ اول

سناتور. Ed Markey (D-جرم.) و دیگر سناتورهای دموکرات می خواهید بعد از coronavirus کمک لایحه شامل یک ارائه که نگه داشتن T-band طیف (470-512 مگاهرتز) در دست اولین پاسخ دهندگان.

“در زمانی که اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر در صورت فشار عظیم اقتصادی و فشار به آدرس گیر آخرین چیزی که ما باید انجام دهید این است که زین و آنها را با میلیون ها دلار در هزینه های به دلیلی تغییر خود انتقادی ارتباطات سیستم های” سناتور نوشت: در نامه ای به کمیته بازرگانی مجلس سنا رهبران.

مرتبط با: حزب دموکرات در مجلس سنا می گویند T-Band باید حفظ شود

2012 میانه Classs امداد مالیاتی و ایجاد شغل لایحه به کارگردانی FCC به حراج که طیف.

Markey همراه با سنس چاک شومر (D-n. y.), کریستن جیلیبرند (D-n. y.), الیزابت وارن (D-جرم.), و باب کیسی (D-Pa.), در پاییز گذشته معرفی نمی شکستن T-Band عمل می کنند که repeals حراج. آنها می خواهند که در لایحه گنجانده شده در یک coronavirus بسته کمک.

FCC رئیس Ajit Pai معمولا مشتاق به رایگان تا midband طیف هر کجا که او می تواند آن را برای 5G نیز مخالف تخصیص مجدد و حراج از T-Band است و گفت: اولین پاسخ او نه قصد انجام این کار.

“آژانس گرفته یک نگاه سخت در T-band” گفت: Pai در یک سخنرانی به آتش “و ما به این نتیجه رسیدند که حرکت رو به جلو با یک حراج از آن نمی شود امکان پذیر است. هزینه های نقل مکان عمومی ایمنی مجوز به دیگر طیف احتمالا بسیار بالاتر از هر پتانسیل حراج درآمد ما می توانید از شرکت در مناقصه را به نفع خود مجوز برای این طیف است.”

Pai مخالفت به حراج وجود و با استناد به این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد یک قانونی حکم به حراج T-Band 2021 FCC در ماه دسامبر به حالت تعلیق در پردازش برنامه های کاربردی برای T-Band مجوز از جمله تمدید که به احتمال زیاد با کمک نور آتش بر روی تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>