حزب دموکرات FCC نیاز به ترویج تاسیسات برای همه گیر-کاهش درآمد

FCC شده است تشویق Isp به کم هزینه پهنای باند به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است در طول بیماری همه گیر و توزیع پول برای telehealth اما یک گروه از قانونگذاران دموکرات آن را می خواهم برای قرار دادن دهان خود را که در آن پول خود را است برای اطلاع رسانی به کسانی که تازه کم درآمد با تشکر از همه گیر است که آنها می توانید دریافت پهنای باند ارزان تر.

مرتبط با: همه گیر تقویت تماس برای پهنای باند جهانی

رهبری بالقوه معاون نامزد ریاست جمهوری ctq (D-Minn.), Dick Durbin (D-بیمار است.), مارسیا فاج (D-اوهایو) و آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) ناخالص از مجلس نمایندگان و سنا حزب دموکرات (144 در همه) خواسته است FCC رئیس Ajit Pai به هم با وزارت کشاورزی و HHS را به مطمئن شوید که مردمی که به تازگی واجد شرایط برای مکمل های تغذیه ای کمک (SNAP) و یا پزشکی نیز به تازگی واجد شرایط برای FCC را نجات پهنای باند یارانه.

“در حالی که ما درک می کنیم که FCC به طور سنتی با صدور دستورالعمل برای دولت و ارائه دهندگان خدمات مخابراتی برای تبلیغ تاسیسات برنامه با توجه به نقش حياتی اتصال به اینترنت در طول coronavirus گیر ما می خواهیم FCC به هماهنگی به طور مستقیم با وزارت کشاورزی ایالات متحده و HHS و همچنین متحده و ذینفعان برای کمک به اطمینان حاصل شود مردم نیاز به اطلاع در مورد واجد شرایط بودن خود را برای تاسیسات برنامه است.”

مرتبط با: FCC نمی خواهد رها مشکوک تاسیسات Subs

رسانه های محلی از جمله پخش و کابل اپراتور می تواند با استفاده از برخی از این تبلیغات دولت و تزریق با توجه به سقوط کردن در تبلیغات در طول بیماری همه گیر.

قانونگذاران می خواهید پاسخ به سوالات زیر هر چند آنها نمی دهد Pai مهلت:

1. “آنچه که FCC در حال حاضر انجام می دهند به کار با وزارت کشاورزی و HHS برای کمک به اطمینان حاصل شود که مردم در ایالات متحده که به تازگی واجد شرایط برای تاسیسات برنامه آگاه هستند که آنها می توانید دریافت یارانه ارتباطات خدمات ؟

2. “آنچه داده FCC جمع آوری شده در تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده که به تازگی واجد شرایط برای تاسیسات برنامه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و چگونه بسیاری از کسانی که به تازگی واجد شرایط ثبت نام در این برنامه ؟

3. “لطفا جزئیات اضافی منابع و مقامات FCC نیاز به اطمینان از مقدماتی مردم در ایالات متحده می دانم که آنها واجد شرایط برای تاسیسات برنامه است.”

همچنین حمایت از نامه دانش عمومی ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز ایالات کلیسای مسیح و راه سوم است.

FCC کمیسیون جفری Starks افزود: مجوز و پروانه در تلاش است.

“این COVID-19 همه گیر به ما نشان داده است که اتصال است مهم تر از همیشه. من به نام برای FCC به هماهنگی با سازمان که اداره خدمات است که تعیین واجد شرایط بودن برای تاسیسات برنامه برای اطمینان از جوامع کم درآمد یادگیری در مورد بحرانی تاسیسات برنامه” Starks گفت. “آمریکایی ها نمی توانیم برای دولت به کار در سوله و من خدا را شکر برای رهبری سناتور Klobuchar سناتور دوربین, کنگره سخن بی معنی وبیهوده و کنگره Eshoo برای اطمینان بیشتر آمریکایی ها می دانند که در این مورد ضروری برنامه در شبکه امنیت اجتماعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>