لذا می گویند زیرساخت/COVID-19 کمک لایحه اولویت است

پلوسی می گوید آنها را اولویت بندی قوانین در بازگشت در اواخر این ماه

مجلس نانسی پلوسی می گوید که coronavirus است “گذاشته برهنه” زیرساخت کسری که یک دموکرات لایحه دوباره مارک را به عنوان چهارمین coronavirus بسته کمک های که معرفی شد در ماه ژانویه است که به معنای به آدرس.

این لایحه شامل حدود 86 میلیارد برای سرعت بالا پهنای باند شناسایی و سپس به عنوان یکی از کشور ضروری ترین زیرساخت نیاز دارد و در حال حاضر حتی بیشتر از آن در سن یک پناهگاه و قرنطینه در خانه مردم ، آن را مستقیم به 80 میلیارد دلار در طول پنج سال به استقرار اوج سرعت باند پهن به “unserved و محروم روستایی و حومه شهری مناطق در سراسر کشور است.” و یکی دیگر از پنج میلیارد دلار به وام های کم بهره و بیش از پنج سال است. دیگر $1 میلیارد-plus را به “ترویج دیجیتال عدالت و ایجاد ظرفیت برای تلاش های ایالات مربوط به تصویب پهنای باند [$540 میلیون]” و به “حمایت دیجیتال سهام ترویج دیجیتال گنجاندن فعالیت و تحریک بیشتر تصویب پهنای باند در میان جمعیت تحت پوشش [$600 میلیون].”

پلوسی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که یک نسخه جدید از ژانویه زیرساخت لایحه خواهد بود یک اولویت زمانی coronavirus مایل کنگره بعد از آن در ماه. او به نام خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.) یک قهرمان از رابطه بین سلامت عمومی, پاک, آب, پهنای باند و سیستم بهداشت عمومی.

پلوسی گفت: این لایحه نیاز شد “به دلیل تاریخی طبیعت و سلامت اقتصادی اضطراری است که ما در حال مقابله با. ما باید جسورانه اقدام به تمدید امریکا زیرساخت,” او گفت:.

“پزشکی از راه دور, teleworking تله تحصیل و افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی و ویدئو کنفرانس توسط آمریکایی ها در ارتباط با عزیزان در طول این بیماری همه گیر ساخته شده اند دسترسی به باند پهن با سرعت بالا مهم تر از همیشه,” او گفت:.

او همچنین گفت: زیرساخت های buildouts را ایجاد میلیون ها شغل خوب و پردرآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>