لذا به دنبال COVID-19 دروغ گزارش از فناوری بزرگ

بالا خانه دموکرات ها گفته اند بالای سایت های رسانه های اجتماعی آنها می خواهند گزارش ماهانه در مورد چگونه آنها در حال برخورد با COVID-19-مربوط دروغ و جلسات به بحث در مورد آنچه که اطلاعات آنها تولید خواهد شد و در آن گزارش.

Facebook گوگل و توییتر گزارش توافق برای ارائه این گزارش به کمیسیون اروپا پس از حزب دموکرات می خواهید زمان مساوی برای تیم اصلی به عنوان آن بودند.

که درخواست را در نامه ای به Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی از انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone (D-N. J.), نظارت و تحقیقات فرعی صندلی institutvanier (D-Colo.), ارتباطات فرعی رئیس مایک دویل (D-Pa.), و حمایت از مصرف کننده و تجارت فرعی صندلی Jan Schakowsky (D-بیمار است.).

همچنین در پاسخ به آنچه که قانونگذاران می گویند بوده است “نگران ظهور” در “نادرست یا گمراه کننده اطلاعات مربوط به COVID-19 منتشر داخلی و خارجی بازیگران در سیستم عامل های مانند [ایشان].” که شامل “اظهارات بی اساس در مورد ماسک و واکسن.”

آنها می گویند این دروغ خطرناک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>