لذا به دنبال آموزش از راه دور دلار در آینده COVID-19 لایحه کمک

سناتور دموکرات ها در همان صفحه به عنوان FCC صندلی Ajit Pai وقتی که می آید به تمایل بیشتر بودجه برای آموزش از راه دور.

در نامه ای به رهبری مجلس نمایندگان و سنا پنج شنبه, اکثریت دموکرات سنا به نام “قوی” بودجه K-12 آموزش آنلاین.

توسط “قوی” منظور آنها حداقل 2 میلیارد دلار در E-نرخ تامین مالی در آینده COVID-19 لایحه کمک. E-نرخ FCC یارانه برای باند پهن با سرعت بالا به مدارس و کتابخانه ها.

سناتور بود می خواستم E-نرخ بودجه در 2 تریلیون دلار مراقبت عمل بسته کمک اما این لایحه پهنای باند بودجه تنها 300 میلیون دلار و هدفمند در telehealth.

“کودکان بدون اتصال در معرض خطر نه تنها قادر به تکمیل تکالیف خود در طول این همه گیر اما قادر به ادامه خود را به طور کلی آموزش و پرورش” به مجلس نوشت. “کنگره باید این موضوع را با ارائه حمایت مالی به طور خاص اختصاص داده شده به توسعه و گسترش خانه دسترسی به اینترنت در آینده کمک های اضطراری بسته به طوری که هیچ کودکی می افتد در آموزش و پرورش است.”

مرتبط با: FCC را به دنبال آموزش از راه دور دلار از تپه

FCC تحت Pai نیز تحت فشار قرار دادند برای آموزش از راه دور کمک های مالی در مراقبت عمل می کنند و نشانه های آن را انجام دهد تا دوباره در هر بعدی کمک بیل FCC مقامات این هفته گفت: اگر آنها نمی گویند چقدر پول آنها فکر می کردند مورد نیاز بود.

FCC در حال حاضر گرفته شده در مراحل مختلف به کمک فاصله آموزان Pai اشاره کرده است از جمله بلند کردن اجسام هدیه قوانین در E-نرخ برنامه اجازه می دهد تا کمک های مالی و تجهیزات و خدمات و اجازه می دهد بسته مدارس و کتابخانه ها برای حفظ منابع مالی خود را به طوری که آنها می تواند در خدمت به عنوان جامعه فای نقاط داغ. روز چهارشنبه (1 آوریل) آن را نیز تمدید تشکیل پرونده و اجرای الزامات مورد نیاز برای این برنامه است.

پیشرو نامه شدند سنسور. Ed Markey (D-جرم.), کریس ون Hollen (D-Md.), مایکل بنت (D-Colo.), و برایان Schatz (D-هاوایی). دیگر امضا کنندگان بودند کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) ریچارد بلومنتال (D-Conn.), کریس مورفی (D-Conn.), Mazie Hirono (D-هاوایی), دیک دوربین (D-بیمار است.), Tim Kaine (D-Va.), آنگوس کینگ (من-مین) باب کیسی جونیور (D-پن.), Tammy Duckworth (D-بیمار است.), کریستن جیلیبرند (D-n. y.), جک رید (D-R. I.), Jeff Merkley (D-سنگ.), تامی بالدوین (D-Wisc.), کریس Coons (D-Del.), Cory Booker (D-N. J.) مارک وارنر (D-Va.), الیزابت وارن (D-جرم.), برنی ساندرز (I-Vt.), کاترین کورتز متن ترانه مست و (D-Nev.), تام Carper (D-Del.), Sherrod قهوه ای (D-اوهایو), شلدون وایتهاوس (D-R. I.), Jacky روزن (D-Nev.), رابرت منندز (D-N. J.), Ctq (D-Minn.), تام Udall (D-یوتا), تینا اسمیت (D-Minn.), بن کاردین (D-Md.), Ron Wyden (D-سنگ.), پتی موری (D-شستشو.), و دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>