لذا سعی کنید به ضمیمه E-رای دادن لایحه به ☀

سنا دموکرات ها در حال تلاش برای اضافه کردن خود را از راه دور آموزش الکترونیکی-نرخ بودجه لایحه باید تصویب مجوز دفاع ملی عمل می کنند (☀).

سنسور. Ed Markey (D-جرم.), مایکل بنت (D-Colo.), مگی حسن (D-N. H.) و کریس ون Hollen (D-Md.) باید پیشنهاد خود را به اورژانس آموزشی اتصالات به عنوان یک اصلاح در این لایحه است.

این لایحه تا مطمئن شویم که همه K-12 دانش آموزان دسترسی به “کافی” صفحه اصلی اتصال پهن باند و دستگاه ها در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این Dems نشانه ماه گذشته آنها خواهد بود معرفی این لایحه در مجلس سنا نسخه از لایحه معرفی شده توسط نماینده کنگره فضل Meng (D-n. y.) اما دو خواهد بود چن 2 میلیارد دلار تخصیص برای FCC را E-نرخ مدارس و کتابخانه ها پهنای باند برنامه یارانه به 4 میلیارد دلار به دلیل همه گیر می تواند گسترش به مراتب طولانی تر از زمان سال تحصیلی گفتند.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد ‘مشق شب شکاف” برای تبدیل شدن به یک بزرگتر ‘آموزش شکاف در طول coronavirus همه گیر” سناتور گفت: در یک بیانیه مشترک. “بدون اقدام فوری کنگره و 4 میلیارد دلار در E-رای, بودجه میلیون ها نفر از دانش آموزان به ویژه کسانی که از خانواده های کم درآمد مهاجران جوامع رنگ و مناطق روستایی – در معرض خطر بودن را پشت سر گذاشت. ما قصد داریم به دنبال هر قانونی وسیله نقلیه در دسترس ما را به ما پیشنهاد قانون آن را مهم گام های بلندی در جهت تضمین این که تمام دانش آموزان در امریکا اتصال آنها نیاز به ادامه تحصیل آنلاین در طول زمان بحران.”

FCC رئیس Ajit Pai در تماس بوده است در کنگره به صندوق آموزش از راه دور به عنوان آنها با telehealth. او گفت: FCC را دست بسته است در نظر با استفاده از E-نرخ پهنای باند یارانه برای یادگیری-از-صفحه اصلی پهنای باند به دلیل یارانه برنامه قانونی به “کلاس های درس.”

او همچنین اشاره کرد که وجود دارد حدود 16 میلیارد مراقبت در قانون بودجه برای دولت ها و محلات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش از راه دور از خانه.

E-نرخ جهانی خدمات صندوق یارانه پیشرفته ارتباطات از راه دور برای مدارس و کتابخانه ها.

این لایحه روشن است که پهنای باند میلیاردها می تواند مورد استفاده برای تجهیزات و خدمات در “مکان های دیگر از مدرسه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>