Densitron منصوب خوانده شده را علامت قهوه ای به سر فروش و عملیات برای آمریکا


نقشه کشی در بیش از دو دهه از فروش تکنولوژی, تجربه, قهوه ای را توسعه بازارهای جدید و مشتریان برای Densitron کنترل سطوح و سیستم های کنترل

Kent, UK, 2 مارس سال 2020 – Densitron یک خالق HMI فن آوری و یک رهبر جهانی در صفحه نمایش مانیتور تعبیه شده و راه حل محاسبات اعلام کرده است که انتصاب مارک براون به عنوان مدیر فروش و عملیات برای آمریکا. فروش و توسعه کسب و کار اجرایی با دانش گسترده و روابط در IoT فضای صنعتی و پزشکی و امنیت مصرف کنندگان و تست و اندازه گیری بازار.

قهوه ای می پیوندد Densitron داشتن led ویژگی های فروش سازمان با تمرکز بر روی سخت افزار و نرم افزار و سیستم عامل و همراه ابزار توسعه برای مجتمع نیمه هادی مانند FPGAs, سفارشی, ICs, اتصال بی سیم راه حل ها و سیستم های کنترل.

قهوه ای برگزار شد, ارشد در QuickLogic, OKI نیمه هادی و ChipX. او نیز سوار فروش RF و مایکروویو, بی سیم ماژول ها و خدمات در کالیفرنیا شرقی آزمایشگاه در سراسر آمریکا و خدمت به عنوان معاون توسعه کسب و کار و فروش در راه حل های بی سیم شرکت MMB شبکه.

در Densitron قهوه ای شارژ خواهد شد و با گسترش بیشتر رسیدن به جهانی شرکت کنترل سطوح سیستم های کنترل مانیتور و صفحه نمایش. در خصوص قهوه ای خواهد شد به بررسی بازارهای جدید در پخش و جاهای دیگر برای صفحه نمایش هوشمند سیستم (IDS) پلت فرم است. ترکیب اختصاصی سخت افزار و نرم افزار است که اجازه می دهد پخش برای اتصال کنترل و به طور خودکار دستگاه و فعالیت در داخل و اطراف استودیو.

سیمون جونز مدیر عامل Densitron می گوید: “علامت گذاری به عنوان پس زمینه منحصر به فرد و روابط گسترده ای در سراسر آمریکا کمک خواهد کرد را به Densitron بازی-تغییر سطوح کنترل و سیستم های کنترل به بازارهای جدید و مشتریان. ما بسیار هیجان زده بالقوه به منظور بالا بردن آگاهی از طیف کامل محصولات و علامت خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از این بزرگ بعدی مرحله از توسعه ما است.”

مارک براون می افزاید: “من با افتخار به بخشی از این تیم و من مشتاقانه منتظر اجرای فروش و استراتژی های عملیاتی است که تقویت همکاری های دراز مدت و دراز مدت رشد. من هیجان زده برای قرار دادن تجربه من به کار در Densitron ارائه ارزش افزوده و راه حل های صفحه نمایش و بیش از انتظارات مشتری ما.”

-به پایان می رسد-

مشاهده آنلاین: https://www.densitron.com/insight

در مورد Densitron
تاسیس بیش از 45 سال پیش Densitron صفحه نمایش و متخصص طراحی و ساخت لمسی مبتنی بر HMI (Human Machine Interaction) راه حل های متناسب با نیازهای مشتریان در سراسر جهان. در 2019, Densitron به دست آورد هوشمند Display System (IDS) محصول و نام تجاری از IPE فن آوری. شناسه راحتی یکپارچه Densitron کنترل سطوح و ارائه می دهد به طور کامل مقیاس پذیر و مبتنی بر شبکه های نمایش و کنترل سیستم است که منطقی و بدون درز مکمل به Densitron موجود محدوده محصول. ما همکاری با مشتریان ما را به درک شرایط خاص و پس از آن ایجاد محصولات سفارشی به آدرس آن. در نوامبر 2015 Densitron به دست آورد Quixant plc است که طراحی و تولید بسیار بهینه سازی راه حل محاسبات و نظارت اصولا به جهانی صنعت بازی است. با هم این شرکت دارای دفاتر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و با تجربه نرم افزار مهندسین بر اساس در سراسر جهان ما جهانی رویکرد به نوآوری همیشه بیمه کامل محلی دانش و درک فرهنگی مورد نیاز است. محصولات ما را می توان در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله پخش, پزشکی, امنیت خودرو, علامت های دیجیتال و بازی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.densitron.com.

مطبوعات تماس با ما
بکی تیلور
صفحه Melia روابط عمومی
Tel: +44 7810 846364
[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>